bugün

genellikle ülkemizde yaşanan bir durum olduğunu düşündüğüm, otobüse binen genc delikanlının eğer otobüste baska boş yer varsa bayanın yanına oturamama psikolojisi olarakta adlandırabiliriz.tek bir ihtimal vardır eğer otobuste boş yer yoksa oturulabilinir.ama oturmadan önce kafayı bi sağa bi sola cevirip "-bak işte yer yok ondan oturuyom yanlıs anlama sapık değilim yane" tadında repliği vardır ki değişmez sanki.aynı şekilde otobüse binen bir bayan da mutlaka bayan yanı arar.sebebini anlamam hangimiz yanımıza oturan bayanın elbiselerini parçalayıp tecavüz etmiştir yada yanımıza oturur oturmaz dudaklarına yapışmıştır? denilesi durumdur.*
yakın zamanda çözülecek bi konu. hatta böyle giderse bi kaç sene içinde otobüslerde istediğin gibi rahatca sevişebileceksin de
sebebini anlayabildiğim ve fakat mantıklı bulmadığım sorundur. Topluluk içinde yaşadığımız için bazı yerlerde istenmeyen temaslar olması zorunludur. Otobüste yanyana oturmadığın hanımla, aynı kuyrukta bekleyebilir, aynı konseri izleyebilir ya da yolda çarpışabilirsin. gösterişe dönük bir harekettir ve sırf etrafa "bakın ne iyi insanım" mesajı vermek amaçlıdır, samimi değildir
erkeklerin -en azından bazılarının- otobüste yanında oturdukları kadının bacağına bacaklarını, gogsune dirseklerini dayamaya devam ettikleri sürece çözülemeyecek bi durum
tamamıyle insanın fikri neyse zikri de odur durumu.
yılmaz erdoğanın otogargara oyununda değinilen konudur.madem otobüslerde böyle cinsel tehhlikeler var o zaman erkek erkeğe daha mı normal diyerek bu uygulamaya farklı bir bakış açısı kazandırılmıstır...
ülkemiz şartlarına bakıldığında var olan bir sorunsaldır. yalnız şöyle de bir gerçeği de gözardı etmemekte fayda vardır; eğer ki her yer boş iken gidip bayan yanına oturan bir erkek birey var ise,bu birey yanına oturduğu dişi birey tarafından abaza olarak değerlendirilecektir. aynı genç, yanına oturduğu dişinin garip bakışlarına da maruz kalmak suretiyle, muhtemelen o hareketi bir daha tekrarlamayacaktır. bu sonuç da yine ülkemiz açısından kaçınılmazdır.
eğer boş yer varsa gidip boş yere oturulmalıdır. iş zamana bırakılmalıdır ve ayakta kalan bayanın erkeğin yanına oturması beklenmelidir. herkes istediği yere otursundur,ne var ki be bundadır.
olmayan sorundur. çünkü kadın erkek değil önce insanız otururum affetmem.
benim acimdan hic bir seklide sorun olmayan sorundur, otururum yanina hic cekinmem.
msn den devam bile ederim.
erkeklerde görülen sorundur. yoksa bir bayan bir bayanın yanına oturabilir pek tabii... neyse geyiği bırakalım da; asıl mevzuya dönelim...
bundan daha vahim olaylar da olmuştur... şöyle ki; insanlar bayanları, bayanlardan daha çok düşünüyor. öyle böyle değil amk. sanki, ben şehirlerarası otobüsleri; bir hatunla sevişebilme ihtimalim üzerine kullanıyorum... ama denk geldimi de, fırsatları değerlendirmek lazım...*
vakti zamanında; deli dolu hızlı çağlarımızdaykene, tek başına gazipaşa dan *, izmit'e dönmekteyim... alanya'da mola verildi, sigara için indim aşağıya... lan bir döndüm, yerimde bir hatun oturuyor...ama hatun da ne hatun, daş daşşş...
neyse; ben: gk, hatun: ht, muavin:mv

gk: hanfendi pardon; orası benim yerim...
ht: aa pardon, ben zaten antalya'da ineceğim, biletim yok benim... öyle oturmuştum.... aşağıdan öyle söylediler...
gk: tamam oturun yine yanımda sorun değil de; cam kenarına ben oturmalıyım, yoksa otobüs tutar beni... zaten bileti de özellikle cam kenarı aldım...**
ht: tamam o zaman...*
mv: arkadaşım, seni ön taraftaki beyin yanına alabilir miyim?
gk: beni mi?
mv: evet...
gk: pardon hayırdır?
mv: bayan oturuyor ya, o yüzden...
gk: bak bakayım bu bilete ne yazıyor burada? * kola içer misin?
ht: evet... *
gk: ona baktıktan sonra da iki kola getirir misin?
mv: bayan sizi başka bir yere alabilir miyim?
ht: yok ben iyiyim burada... meyveli kola olsun benimkisi...*
mv: peki efendim... *
gk: okuyor musun?
ht: yok bitti...hemşireyim iki senedir... ya sen?
gk: öss ye girdim de, sonucunu bekliyorum işte...*
ht: hıı tamam o zaman...*
gk: ben de tıp yazmayı düşünüyorum... **
ht: ciddi misin? ne güzel... *
gk: .......
ht: ..........
..............
...............
ht: telefon numaram: 0 53....
gk: tamam, benimki de...
........
.............................. *
efendim, entryden de anlaşılacağı üzere; bir kadının bir erkeğin yanına oturması bazı hallerde sakıncalı olabiliyor... zira hatun kişisi sözlü ya da ona benzer bir şeydi...
uçaklarda yaşanmayan, paran varsa iki koltuğu birden alıp hiç yaşamayacağın sorundur. uzun yolculuklarda uyuma vb. durumlarda rahatsızlık yaratabilecek sorundur.
(bkz: omzunda uyumak)
zihniyeti bozuk insan düşüncesidir.yanyana oturan iki farklı cins arasında muhakkak birşey mi olması gerekir?o zaman minübüsler de otobüsler de haremlik selamlık olsundur.
bir sorun değildir, yanına muhtemel oturacağım hatun benim hakkımda amaannn sapıkmıdır nedir diye düşünme ihtimalinden veya rahatsız olma ihtimalinden dolayı (bu da etrafta gezinen sapıklar yüzünden kızlarda oluşmuş bir fikirdir) hiç oturmam. o kadar yolu ayakta gitmeyi, bu kadar lafı çekmeye tercih ederim.
mevzu şehirler arası yolculuk yapılan bir otobüsse eğer, maalesef sorun falan değildir hatta ne yazık ki çözümdür. bu memlekette uyuyan yolcunun üzerine boşalan muavin gördük amk! ki şaşırmadık düşün yani. bu haber afganistandandır falan demedik.
bacagin killiysa oturma zaten aq maymunu.
Bende de baş göstermiş sorundur. Uyuduğum zamanlarda da genelde sevişerek uyandığımızdan pek hoş olmayan bir durumdur.
akp ye oy atanlar hiç konuşmasın. istediğiniz bu ve daha fazlasıydı. daha fazlasınıda göreceksiniz. yakın zamanda dışarda içki bile içemeyeceksiniz. yakında göt kılları çok yakında.
bir kere bayan demeyi bıraktığımız gün bu sorunlar bitecek.

kadın arkadaşlar kadın!

erkek ve kadın.

cinsiyetler budur.

başka kelimeler sadece türetilmiş bir aptallıktır.

cinsel sorunlarımızı çözdüğümüz an rahatlıkla oturabilirsiniz.

ben oturuyorum hatta sohbet bile ediyorum.