bugün

entry'ler (85)

türkiye deki en güzel kızların ankaralı olması

türkiyedeki bıyıklı kızları kategorize edersek doğru olabilecek durum. hayır 25 senedir ankaradayım, ben öyle ahım şahım bir kız görmedim. tabi sevgililerimiz, aşklarımız oldu, ama içlerinden en güzellerini seçmeye çalıştık (aslında bize bakana koştuk evet).

mutlaka güzel aplalarımız vardır, şimdi onlar da üzerlerine alınıp gücenmesinler. ama mesela kot-badi-alttan çıtçıtlı badi üçlemesinin en güzel çeşitlerini görebilirsiniz ankarada. uzun, açık bırakılmış saçlar, kıllı kollar, ve yakından bakıldığında ufak ufak gözüken isyankar bıyıklar. mmmmm, canım çekti lan. olsada yesek.

uzun lafın kısası, türkiyenin apaçi abla kontenjanının baya büyük bir kısmını dolduruyor ankara kızları. güzel olabilirler doğru, ama biraz daha bakım lüfen!

çok sinirleniyorum ama kimse beni anlamıyoooo

ergen serzenişi. oluyo tabi böyle 10-15 yaşları arasında. ama sonra geçiyo tabiki yavaş yavaş. bazı şeylere çok sinirlenebiliyorlar bu dönemlerde. misal mi? ahanda burda:

(bkz: google translate çevirilerinin sinir etmesi)

google translate çevirilerinin sinir etmesi

şok sinir edici olay!

"off çok sinir oldum yeaaa" diye sinirleniyo çeviriyi yapan insan. sakin ol şampiyon, daha yolun başındasın. tamam dünyan bu çeviriden oluşuyodur belki diyor sonra insan kendi kendine.

misal ben "lan böyle başlık mı açılır. sözlüğü ne hale getirmişsiniz amk." diye yazdım guugl transleyte, nasıl çevirirse beğenirsiniz, çeviriye bakın:

"i'm an idiot"

lan sonra bir sinir bir sinir, verdim zopayı verdim zopayı.

(bkz: çok sinirleniyorum ama kimse beni anlamıyoooo)

kalçasına dövme yaptıran kız

hele bir de ejderha dövmesi yaptırmışsa tadından yenmeyen kızdır. hatta "gız"dır.

(bkz: başlık - entry uyumu)

uludağ sözlük hakkında ne dediler

bebe sözlük olmuş vesselam!

ankaralı yazar...

insanı alıp götüren enstrümantal şarkılar

lan bir kişi de amelie - soundtrack yazmamış. hay ben...

neyse alın bakalım gençler:

http://www.youtube.com/watch?v=WYGFNjEL7Jw

ilk 1.30 tabiki. sonrası filmin içindeki sahnelerde geçiyor.

bayanlar tuvaletinden gelen dayanılmaz bok kokusu

yok yahu, yanlışsın arkadaşım! başka bir yerden geliyodur o koku! hem sen içeri girdin baktınmı? pembe sim'li falandır, böyle kokulu silgiler gibi falandır kızların ki halbukisi! cıks cıks cıkss, bi bakıverseydin de öyle yazsaydın yau!

liselilere uzun saç izni

doğruysa, uygulanırsa çoğu sözlük yazarını sevindirecek olay. hatta çığlıklar falan. ama öyle bir şey yoksa eğer... :(

edit: "bişe" diye bir şey yok tabi. kötü örnek olmayalım..

bakıştığı kızla konuşamayan erkek

vay salak! ulan insan bakıştığı kızla konuşmaz mı?? acaba direkt konuşmaya girsem sonraki aşamada neler yapabilirim aklıma o takıldı şimdi o vakit. düşünüyorumda, vuhuuuu!

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

açtım dinliyorum!

raptiye doping - hello malatya

ahanda bu da link:

http://www.youtube.com/watch?v=Xk-lCHQnOZ0

çoğunuz bilmez. ilk defa dinleyenler, teşekkür için şuku şuku şuku.

fifa 2013 te türkiye den sadece galatasaray olması

türkiyede halen futbolmuş, takımmış, doğrulukmuş, dürüstlükmüş...vs. gibi olmayan kavramların kaldığına inananların düşündüğü şey. ha bir de açız amk! onu unutmayalım tabi.
hatta çok iyi yapmışlar, ea çıksa "oyunu türkiyede piyasaya sürmüyoruz lan" dese şaşırmazdım.

sözlük yazarlarının itirafları

trollmü olsam acaba diye düşünüyorum. 2 senedir uludağda entry girmemiştim. ekşideki nickimi sevgilim biliyor diye küfür edemiyorum. çok fena şekilde raptiye dopingten hello malatyayı dinleyesim var.

necdet özel

necdet güzel diye bir arkadaşım vardı. biz ona necdet kafasıgüzel diyoduk! nerden aklıma geldi şu saatte acaba!?!

(bkz: serbest çağrışım)

sevgiliyle beraberken yapılmaması gerekenler

geğirmeyelim amk!(evet biz erkekler; kızlar genelde "pıssst" yapıyo). bunu yeni tespit ettim. baya bir olumsuz etkisi oluyor.

peşin edit: evet başlığı bilerek hortlattım.

veteriner et yemez

an itibariyle yedinci nesil çaylak. hayır düşüncelerini farklı yoldan söyleseydin de girdiğin o kadar entry heba olmasaydı.

norveç öküzü

iki norveçli turistin, Anıtkabir defterine hakaret içeren sözler yazmalarından dolayı, Kanal T haber spikeri tarafından canlı yayında nitelendirildikleri sıfat.

http://video.mynet.com/ga...i-yayinda-kopurdu/453413/

abdullah özdoğan

"Kanal T" haber spikeri. "iki norveçli turistin Anıtkabir defterine hakaret içeren sözler yazması" haberini anlatırken çileden çıkmış ve turistleri canlı yayında "yaratık" ve "norveç öküzü" olarak tanımlamıştır. Kapanışta da bombayı patlatmıştır.*

Haberin videosu:

http://video.mynet.com/ga...i-yayinda-kopurdu/453413/

uğur mumcu

24 ocak 1993'te, yine böyle bir pazar sabahında, şerefsizler tarafından katledilen, türk-gazetecilik tarihinin en önemli isimlerinden birisidir. türkiye'yi gerçekten seven, ve gerçekten tam bağımsız bir türkiye isteyen; düşündüklerini, hiç kimseden korkmadan, çekinmeden, bizlerle paylaşmış ve bizlere ışık olmuş büyük bir şahsiyettir. ve bu uğurda da canını vermiştir. kendisini büyük saygı ve sevgiyle anıyoruz. Vurulduk, unutmadık, unutmayacağız.

sözlük yazarlarının korkuları

(bkz: güvercin) hatta en büyük korkum cami önlerinde beslenen o güvercin sürülerinin ortasında kalmak. herhalde anında düşüp ölürüm.

no matter what guarantee

toshiba'nın akıllara zarar garanti kampanyası. adamlar 31 ocağa kadar alınan laptoplara, memnuniyet, hırsızlık, her türlü hasar ve oha diyeceğimiz işsizlik garantisi vermişler. mesela laptopu aldık, daha sonra işten çıkarıldık, 3 ay işsiz gezdiysek, garanti devreye giriyor ve laptopun parasını iade ediyorlar, artı laptopta bizde kalıyor.* *