ota boka bizim uefa kupamız var diyen galatasaraylı

(bkz: 50 karakter sınırı)

hepsi taksim meydanında toplanıp üzerlerinede ispirto dökülüp yakılması lazım gelen insandır.

+emrah beşiktaş sizi yendi
-olsun bizim uefa kupamız var sizin var mı ?

+emrah gene fenere yenildiniz be olum
-olsun bizim uefa kupamız var fenerin var mı ?

+emrah olum ne olacak bu galatasarayın hali
-olsun bizim uefa kupamız var hiç değilse ya

+emrah koooooş ananı skiyorlar
-olsun abi hiç değilse bizim uefa kupamız var

edit:emrah hayali bir karakterdir.hiçbir galatasaray taraftarı ile uzaktan yakından ilgisi yoktur*
muhabbetin içine ederler bunlar. ne zaman bir konuda altta kalacaklarını anlasalar hemen uefa kupasını hatırlatırlar. *
-kamil nasıl da kabız olmuşum afedersin. ölüyorum ağrıdan.
-olsun naciye bizim uefa kupamız var en azından.
-hmm o zaman başka tabii.

-o değil de fb messiyi alıyomuş.
-olsun bizimde uefa kupamız var.
-anladım.

not: bir de o dönemdeki tek yazılı kaynak olan orhun kitabelerinde bahsi geçen 7-0 lık galibiyetleri varmış övündükleri.
övünmek söz konusu olduğunda ota boka biz sizi 6-0 yendik diyen fenerbahçeliden daha mantıklı konuşan galatasaraylıdır.
not: galatasaraylıların 7 kişi ile 7-0 a bile sıra gelmeyecek kadar övünülecek başarıları vardır.
bence bin gs'li on bin fenerliyi yok eder.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/24948/bin-galatasarayli-on-bin-fenerliyi-yok-eder
bu tipler yine ota boka bizim süper kupamız, 17 tane lig şampiyonluğumuz, 14 tane türkiye kupamız, 10 tane cumhurbaşkanlığı kupamız, 5 tane başbakanlık kupamız, 12 tane tsyd kupamız var derler. hatta utanmayıp avrupada yenmediğimiz büyük takım kök söktürmediğimiz şampiyon yok derler. sanki bunların takımı şampiyonlar liginde çeyrek final, kupa galipleri kupasında yarı final gördü. hiç işte.
ota boka olsun 6 0 yendik diyen fenerli'den hallicedir.
karşı atak girişiminde bulunan fenevbahçe taraftarlarının kozu.
sizde oda yok trololololo.
tek güvencesi uefa kupası olan gslidir. kendini kandırıyordur.
(bkz: bir alex etmez) *
1983 yılından beri(30 sene olacak) alamadıkları türkiye kupası'na "teneke yeaa" diyen fenerbahçeli gibidir.
ota boka olsun 6 0 yendik diyen fenerli ile aynı yolun yolcusudur.
küçükken kavgaya dalmadan önce abim gelirdi aklıma, ulan şimdi bu adamlara dalsam beni bi güzel sikseler de bişey olmaz abim hepsinin ağzına sıçar diye düşünürdüm. o derece güvenirdim abime yani.

bu galatasayalıların da abisi 2000 de aldıkları uefa kupası amına koyim. en ufak tartışmada güven kaynağı. büyüyün artık lan.
uefa kupası csk moskova gibi takımların bile aldığı son derece sıradan bir kupayken bu kadar abartılması yüzyıllardır dillerden düşürülmemesi çok büyük bir görgüsüzlüktür.
galatasaray ın aldığı uefa kupasını galatasaraylılardan fazla dillendiren fenerlilere ait bir isyan cümlesidir.

ama bizim uefa kupamız var cümlesini yeminlen fenerlilerden daha çok duyuyorum.
'tabi şampiyonluk gidince yine hortladı fenerliler' denilesi zırvadır. (bkz: bi bitmediniz amına koyum)
her futbolda ayar yedikten sonra biz diğer branşlarda şöyle koyduk diyen fenerliden iyidir.
sıradan olduğu iddia edilen kupanın tek sahibi olan yurdum takımı taraftarına ait olan cümle. o sıradan(!) kupayı, sıradan olduğunu iddia edenin taraftarı olduğu takım alsa, sabah akşam g.tüne sokup çıkarırdı sevinçten diye düşünüyorum. kedi-ciğer meselesi.
ot: biz sizi 6-0 yendik
bok: forma satışından dünya para kazanıyoruz.
+ la hacı ordan kupaya bi çay koysana be.
- hangisine?
+ _/&=%^+)?
ali şen bile uefa kupasını kıskandıkları itiraf ederken; ey fenerli durma, sen de dök içini.
evet ota ve boka bizim uefa kupamız var deriz. örn; 'eyy ot bizim uefa kupamız var.'
"dedem de eskiden gecede 5 tane atarmış " diyen köylü mehmet ağa gibidir. deden şimdi kaç atıyor demezler mi adama ?
şampiyon kulüpler kupasında bir kez yarı final oynamış, şampiyonlar liginde 2 kez gruptan çıkmış o zamanki statüyle son 16 da bir daha gruplar oluşturulduğu için tekinde çeyrek finali görebilmiştir ve çeyrek finalde elenmiştir. çıkamadağı ikinci tur grubunda da barcelona roma ve liverpool ile karşılaşmış 6 maçta 5 beraberlik 1 mağlubiyet almıştır. uefa kupasıda alınmıştır süper kupada alınmıştır türkiye kupasını en çok kazanan takım olunmuştur yine cumhurbaşkanlığı, tsyd ve tsl süper kupası da müzemizde mevcuttur. tarihle yüzleşirseniz tarihimizde gömülürsünüz.
6-0 ın en büyük kozudur ki yerini yavaş yavaş, kupayı da şükrü saraçoğlu' nda haldık biz ahahaha'ya bırakacaktır. * *