bugün

entry'ler (79)

eti puf

http://www.sahibinden.com...rs-donmus-eti-puff/detay/

galatasaray ın alex e transferi

(bkz: beyin nakli olayı çıksaydı iyiydi)

aykut kocaman

kimi hocalar sorun çözer kimi hocalar sorun yaratır. aykut kocaman bu ikincisdir. ayrıca şike sürecine yatıp kalkıp dua etmesi gereken adamdır zira o üreç yaşanmamış olsaydı şimdiye kadar 1 tane süperlig 2 adet bank asya 2 adet amatör takımda daha teknik direkdörlük yapmış olma ihtimali yüksektir.

aziz yıldırım

eğer konu bulunduğu camiaya zarar vermekse fenerden ilk önce gitmesi gereken adamdır. kanımca.

kelime oyunu

az önceki yarışmacısının ali ihsan beyin yüzündeki pozitif enerjiyi alıp götürdüğü yarışma programı. hayır bide yarışma boyunca devam etti bu şımarıklığa .adam daha nasıl belli etsin durumdan rahatsız olduğunu anlasana be hatun.

yılmaz özdil

bu adam her yazısında akp ye öyle güzel giydiriyor ki bütün muhalifleri bir bir susturuyor dediğiniz hükumet bile sallamıyor bu adamı. arkadaşım neyin kafasını yaşıyorsunuz ya hakikaten beyninize hiç mi kan gitmiyor yoksa sizde ses sadece yapanlardan mısınız?

yılmaz özdil

neşet ertaş gibi bir değere yapılan saygısızlığı dile getirmeyi iktidar yalakası olmak olarak algılayan beyinciklerin yılmaz özdil ve türevi insanlara böylesi büyük itibar etmesi gayet normal fakat toplumumuz adına bir o kadar üzücüdür.

yılmaz özdil

yazdığı yazıdan utanması gereken insandır.

yılmaz özdil

amerikan ergenlerinin beyni üzerindeki işlevini şuan öğrenmiş olduğum yazardır.

yılmaz özdil

en uzun yazısının bile içeriği, derinliği vs vs. en kısa yazısından bile daha kısa olan yazardır. ayrıca;
dikine
*
yazı
*
yazma
*
sanatınının
*
öncüsüdür.

eşine adriana lima insansa sen nesin diyen koca

evdeki bulgurdan olabilitesi yüksek insandır.

bikiniyle plaja gidip müslümanım diyen kadın

aslında diz üstü şort giyip denize giren ve ben müslümanım diyen erkekten hiçbir farkı yoktur.

karadeniz kızları

genç kızlarını bilmem de kadınları çok cefakar olur.

erkekler aşık olmaz

aşık olmamış insan beyanatı.

sözlük yazarlarının favori dizi karakterleri

ismail abi.

leyla ile mecnun

bu diziyi yapan adamlar en iyisini yapmayı biliyorlar.

türk kızı

genel itibari ile zariftirler güzeldirler fakat beher miktarda da olsa türk erkeklerini cinsellik konusunda ecnebi memleketin erkekleriyle kıyaslayanları kötüleyenleri vardır. he işte onlara söylüyorum ki o yabancı adamlara tanıdığınız imkanları türk erkeklerine de tanıyın, bakın görün yanı başınızda ne cevherler var.

küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler

ses kes.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

a separation.

kürtaj yasası

kimsenin cinselliği yasakladığı yok ey muhteremler sadece korunmayı bilmeyen mallar yüzünden yapılan küttajlar sonucu tamamen korunmasız bebeklerin öldürülmesinin önüne geçilmeye çalışıyor. yok ülke fakirmiş de bu ülkede doğan cocuk aç kalırmışta bilmem ne, arkadaşım ozaman sen öl nüfus o şekilde azalsın, sırf korunması yok diye bir bebeği öldüren zihniyete hayret ediyorum. ben istediğimim gibi fikişeyim, çocuk olursa onunda ömrünü başlamadan fikerim nasılsa zihniyetini fikeyim aferdersiniz.