1. 1.
  prof.dr. osman kopmaz. her yönüyle kendini inanılmaz geliştirmiş, uludağ üniversitesi makina mühendisliği bölümünde görevine devam etmesi ve bir yere ayrılmaması sebebiyle vatan sevgisinin hat safhada olduğunu anladığım, öğrencileriyle diyaloğu çok düzgün, ince uzun yapılı profesör.
  4 ... koko
 2. 2.
  makine teorisi ve dinamiği a.b.d.başkanı olması sebebiyle difaransiyel denklemler derslerini fen-edebiyat hocalarına devreden evinde tv olmadığı rivayet edilen profesör görünümlü profesör
  ... rsbrnch
 3. 3.
  sürekli ''dikkat' der derslerinde , iyi bi hocadır , bazen asistanı geliyodu onun yerine sınava ve ben o dersi veremedim asistanları cok yalakadır osman hocanın bende buna ''dikkat'' dioyrum. Yanılmıyorsam osman kopmaz hoca robot topluluğunun basındaydi.

  (bkz: yalaka asistan)
  1 ... yamuq
 4. 4.
  Fakültede en sevdiğim hocalardan biridir.Dersi işleyiş tarzı,bilgi birikimi,genel kültürüyle eşsiz bi profesördür.Genelde herkes çok sever Osman hocayı..(Müh.Mat hocası)
  1 ... dtaydas
 5. 5.
  zayıf ve uzun boylu bir öğretim üyesi. Gerçekten bilgili ama frekanslarınız uyuşmazsa anlattığı dersten hiç bir şey anlamayabilirsin. Güzel soruları vardır. Derste çok espri yapar Komikliği tartışılır Gülenlerde vardır gülmeyenlerde.
  1 ... fargen
 6. 6.
  nasraddin hocanın " dünyanın merkezi burasıdır" sözüne bilimsel açıklama getiren değerli bir hocamız
  ... polyester
 7. 7.
  öğrencileriyle sohbeti ve ders anlatımıyla fakülte içinde en sevdiğm adamdır.
  ... ingegnere
 8. 8.
  uludağ üniversitesi'nde görev yapan, bir profesörün taşıması gereken tüm özellikleri fazlasıyla taşıyan hatta kendisi için profesör ünvanının bile kimi zaman yetersiz kaldığı insandır. Bir çok dil konuşabildiği söylenir. Ayrıca hızlı ve heyecanlı ders anlatışıyla bilinir. iki eliyle de yazabildiği gözlemlenmiştir.
  ... insaneti
 9. 9.
  Öğrenciye her zaman kibar, saygılı ve samimi davranır fakat prensiplerinden taviz vermemesiyle bilinen hocamızdır.
  ... drajalo
 10. 10.
  (bkz: profesör)*
  ... isibilenisegitmeyen