bugün

Bozarım.

Ama karşımdakini, hayırdır lan sana derim mübarek gün oruç oruç.

Bak lan işine derim. Derim yani. Oruçluyken ben herşeyi derim.
Yatağa bağlar iftarı beklerdim.
ben böyle işi silkerim der alayınızı saygı ve sevgiyle kucaklardım.
hocayı ezanı erken okuması için ikna etmeye çalışırım.
tanrı hakkında ne varlığı ne de yokluğu konusunda bi düşünceye sahip olmadığımı ele alırsak ve bu teklif sevilen kişiden gelirse, atlarım. atlarım yani. bu camış bedenimi birkaç yüz km/h ile üzerine fırlatırım hatunun.
(bkz: değerlendirmeye almak)
Edenle konuşmam, konuşamam. Ağzım ona açılamaz daha.
oruçluyken yeme-içme teklifi alınınca yapılması gerekeni yapmayı (yani nefse hakim olup kendini tutmayı) gerektiren zor durum.

(bkz: kaç oğlum veli)
(bkz: ORUÇLUYKEN SEViŞMEK iÇiN TÜM ŞARTLARIN OLUŞMASI)
iftara saklarım ama genede benim için fark etmez.
lan ben de diyorum niye hiç seks teklifi almıyor! demek hep oruç tutmamaktanmış. vay arkadaş!
oruç tutmadığım için sıkıntı yaratmaz, he eğer sizin gibi tutuyor olsaydım bir kereliğine mahsus 31'i düşünmeyi bırakıp 61'i düşünmeye başlardım bile.
250gramla orucumu açarım.
60 gün kefaret orucu tutarım nolacak diye düşünürdüm.
öyle bir teklif almam.
Sevişmeyi seçerdim ne de olsa her zaman sevişmek isteyen bir hatun çıkmıyor.
http://anket.uludagsozluk.com/s/14764/

Not : Ramazandan veya iftardan sonrasına erteleme şansı olmayacak, Ona göre cevaplayın anketi. Sadece merak ediyorum.
Hatunu kolundan tutar, özel uçağımla doğu ülkelerine uçarım. Bir an önce iftarı açıp tatlı niyetine hatunu götürürüm.

Beybi!
görsel
Şeytanlar zincire bağlı ama nefisler serbest. Ayrıca iki ayaklı şeytanlar da mesaide. Şeytanın avukatlarının anketlerine itibar etmeyin. Ayık olun. Oruç aynı zamanda bu ve buna benzer fikriyattan ve fiiliyattan da nefsi menetmektir. Hayırla uğraşın. Şerrden kaçın.
soru mu lan bu. nasil soru bu. tabi ki seks. hayatimda basima bi kere gelecek seyi kacirir miyim.
Kabul ederim tabi. Ertesi gün 61 den düşmeye başlanır.
akşamı beklemesi gerektiğini söylerim.
Bayramdan sonra gel bakarız.
(bkz: 61 yemek)