bugün

bir gün de erken açıverelim orucumuzu canım aaa ne olcak.
geri çevirmeyin sakın günahını ben üstlenirim. oruçluyken seks yapanların günahı bana yazılsın. hesap soran olursa günahı benim boynuma. hadi bakalım. Martin luther'in torunu muyum ben acaba?
iftardan sonra gel yavrum derdim.
61 gunu göze alamıcam ıcın hayır derdım.
bu durumda "iftarı bekleriz, bekledik de kaç defa..." şeklinde verilecek cevap.
Normalde zaten her gün alıyorsunuz ya seks teklifini, ‘oruçluyum, iftardan sonra konuşalım.’ dersiniz, olur biter.
2016 senesinde başıma gelmiş olay. Sarıyer'de kaldıgımız sitedeki moldovalı komşumuzun kardeşiyle sıkıfıkı oldugum bir dönemde direkt seks olmasa da bir yakınlaşma öncesinde oruçlu oldugum aklıma gelmiş ve hemen oradan uzaklaşmıştım. Sonralardan pişman oldum ama yapabilecek hiçbir şeyim yoktu.
sikerim. birşey yutmadıktan sonra oruç bozulmaz ki.
orucumu bırakmam .
(bkz: saçma sapan başlıklar)
(bkz: çöp entryler)
kadın güzel ve cazibeliyse oruç moruç dinlemem bam bam.
(bkz: 61 yemek)
Bayramdan sonra gel bakarız.
akşamı beklemesi gerektiğini söylerim.
Kabul ederim tabi. Ertesi gün 61 den düşmeye başlanır.
soru mu lan bu. nasil soru bu. tabi ki seks. hayatimda basima bi kere gelecek seyi kacirir miyim.
Şeytanlar zincire bağlı ama nefisler serbest. Ayrıca iki ayaklı şeytanlar da mesaide. Şeytanın avukatlarının anketlerine itibar etmeyin. Ayık olun. Oruç aynı zamanda bu ve buna benzer fikriyattan ve fiiliyattan da nefsi menetmektir. Hayırla uğraşın. Şerrden kaçın.
görsel
Hatunu kolundan tutar, özel uçağımla doğu ülkelerine uçarım. Bir an önce iftarı açıp tatlı niyetine hatunu götürürüm.

Beybi!
http://anket.uludagsozluk.com/s/14764/

Not : Ramazandan veya iftardan sonrasına erteleme şansı olmayacak, Ona göre cevaplayın anketi. Sadece merak ediyorum.
Sevişmeyi seçerdim ne de olsa her zaman sevişmek isteyen bir hatun çıkmıyor.
öyle bir teklif almam.
60 gün kefaret orucu tutarım nolacak diye düşünürdüm.
250gramla orucumu açarım.
oruç tutmadığım için sıkıntı yaratmaz, he eğer sizin gibi tutuyor olsaydım bir kereliğine mahsus 31'i düşünmeyi bırakıp 61'i düşünmeye başlardım bile.