bugün

algıda seçicilik sendromuna uğramış yazar kişisinin vardığı saçma tespit.
her ne kadar doğal gözükse de bir ibnelik var dediğim durumdur.
yanlıştır. onlar jiplerde dolaşırlar.
belkide sadece onlara dikkat etmektir.
laikim diyip aslında hardcore ateistlik yapan ve müslümanlardan aşırı derecede korkan insanların yaptığı tespittir.

ha hayra mı alamettir bu sayıdaki artış bilinmez.
ama yine de laiksen laikliğini bileceksin arkadaş. ayıp denen bir şey var.
gerici, militarist kafalı, din düşmanı kişileri rahatsız eden durum.
Ortalıkta dolaşan kısa şortluların artmasından pek farkı olmayan durum.
uğruna şarkılar bile bestelenmiştir..inanmayan baksın.
http://fizy.com/#s/12hsq4
kabuklu fıstıklar da var en büyük amaçları evlenmek 20'lik yemek.
edit: ne eksiliyonuz la türban takıp yüzene ne bulduysa sürenlerden bahsediyorum.
nabza göre şerbet vermektir. dönemin hükümeti gereği arada kalmış kararsız bünyelerin ortamın durumundan istifade etmeleri için kaçınılmaz fırsatlardan biridir.
ne türbanlıymış konuş konuş bitiremediniz. * * *
edit: anca eksilersin işte böyle sonra da laiğim ben diye dolanırsın sıradaki baknız snn için gelsin.
(bkz: bi siktir git)
bugunlerde türbanın üzerinden geçim sağlandığı için doğru olan tespit.
eli s*kinde kalan yazarın serzenişidir. zira şunun orasını burasını niye göremedim off ulan bu kızın şurası ne iyidir aslında be diye düşünmektedir. başka türlü insanların örtünmesi bir insanı neden rahatsız eder?
gerici tabanın genişlediği gösteren durumdur.
halk zaten menfaatçi, akp denen dinci partide iktidardayken; her türlü haltı yiyor millet.
gönül isterki mini etekli çoğalsın ama saygı duymak erdemdir gençler. gaza gelmeyelim.
açıkcası göz düşmanı bir durumdur.
Kapandikca, bazi seylerde de acilmalar oluyo ;)
Hocam basortusu evet turban hayir. Ikisi farkli seyler bilgilenelim.
artsınlar bir zararları mı var sana? kimse karışamaz tıpkı mini etek giyip dekolte verene karışamadığı gibi.
takiyyecilerin artışıyla doğru orantılıdır. hayret bir şey müslüman olup da çarşaf giymeden öbür tarafta cennette hurilik yapabileceğini zanneden bayanlar var!
Ülkenin kalitesini düşüren durumumsudur.
ak partiyle alakası olmayan durumdur.

zaten artacaktı çünkü insanların dünyada islama geçişi arttı.
bunu ak partiyle bağdaştıranlar ülkedeki giderek artan ahlaksızlığı neye
bağlayacak peki?
(bkz: türbanlı hatunların oral seksi daha güzel yapması)
Aslında şöyle bir giriş yapayım bu duruma. Ülkemizdeki türbanlı olan genç kızlarımızın %85 kadarı ya ailesi öyle yetiştirdiği için, ya annesi kardeşleri de kapalı olduğu için ya da aile baskısıyla zorla kapanıyor. Ama ne var ki bu şekilde kapanan insanların çoğu edep ve ahlak kurallarına en çok uyması gereken kişiler olmasına rağmen ağızlarından küfürler, yüzlerinden makyajlar, kıyafetlerinden darlıklar, içlerinden çeşitli kötülük ve edepsizlikler eksik olmuyor. Bakın "çoğu" diyorum "hepsi" demiyorum. Bu şekilde de çok fazla cahil insan yetişiyor. Cahillikleriyle de ülkeyi batırmaya devam ediyorlar. Evet bir ülkeyi batıran sebeplerin başında cahillik, bilgisizlik ve geri kafalılık gelir. Kendilerine öyle bir kinim veya önyargım yoktur fakat sadece gördüklerim bunlardır.
Özgür bi ülkeyiz normal bi durum gayet.