1. 1.
  yıldız teknik üniversitesi davutpasa kampusunden bakıldıgında bir cennet olarak gorulen yer*
  ... eleman
 2. 2.
  piyasa yapmak için davutpaşa kampüsünden öğrencilerin geldiği söylenen mekan.
  ... baybars
 3. 3.
  gazi iibf nin kantinlerinden birine verilen ad. bazen içbahçe de dendiği olur. derse devam zorunluluğu olmayan gazi iibf öğrencilerinin vakit öldürdüğü, martı etinden yapılan şinitzelin kapış kapış gittiği mekandır. eski binanın tam ortasında bulunan boş alandır esasında, 2002 yılında bu alanın uyanık dekan tarafından kantine çevrilmesi neticesinde son derece sosyal bir mekan haline gelmiştir, bölümler arası arkadaşlıkların kurulduğu, her tür geyiğin döndüğü bu mekanın, her ne kadar standart bir devlet hastanesi kantinini andırsa bile, insanda tiksinti hissi uyandırmaması da gariptir
  1 ... unidentified
 4. 4.
  ankara üniversitesi dil-tarih ve coğrafya fakültesinde bulunan küçük çaplı bahçeye verilen isimdir.genellikle solcu öğrencilerin takıldığı mekan. her türden insanı kolayca görebileceğiniz bahçe.Ayrıca hiç üşenmeden abaza gençliğin akşama kadar oturup birbirini kesdiği bahçedir.
  ... tomamca
 5. 5.
  Zamanın en kanlı batak ve king turnuvalarına ev sahipliği yapmış, halen Yıldız Teknik Üniversitesi, Beşiktaş kampüsünde bulunan cennet parçası bir mekan.
  ... lts66
 6. 6.
  marmara üniversitesi haydarpaşa kampüsü'nde yer alan bahçedir.
  haydarpaşa'da insanların gidecek başka yeri olmadığından gün içinde defalarca giriş, bir o kadar da çıkış yaptığı bu bahçe kar yağdığında harika olur. pek yağmaz. ama yine de haydarpaşa sakinleri için yaz-kış vazgeçilmezdir. kısacası, öğrencinin dönüp dolaşıp tekrar geleceği yerdir orta bahçe..
  ... champscrat