bugün

orta asyadan 2015 yılında mı geldik pezevenk?
(bkz: animal farm)
Orta Asya’dan gelıp ekmek elden su golden yaşanmamıştır yurt edınılmıs sonuna kdrda savunulup savaşılmış. Kaçamak yaşamamış göçebe yaşamış daha oncesınde karıştırma.
biz savaştık,kan döktük,onlar petrol pazarlığıyla,savaşmadan,manda altında bekleyip cetvelle çizerek ülke kurdu.herkes yerini bilecek diyen tip.
Vasıfsız elemandır.
Amına soktuğum o orta asya dan gelen adam 900 yıl önce gelmiş çalışmış çabalamış 3 farklı devlet kurmuş bu topraklarda

Suriyeliler ne yapmış sahilde denize girmekten başka.
görsel
Suriyeliyi tanısan sen de öyle dersin.
Fatih torunudur, buralar için çok kelle almış, can vermiştir.
Haklıdır.
arap sevici çomarın hoşuna gitmeyen tiptir.
Ananızı sikmiştir.
Almayin boyle sonrdan okul gormus cahilleri sözluge .
Istersem öküz gibi aniririm sen avupaya gidince kurt oldugunu yada turk oldugunu belirtmemenle seni el ustunde tutan avrupa hukumeti toz kondurmazsin avrupa medeniyet diye ulan ayi suriyelier geldigeleli kac tane cinayetoldu bu ulkede haberin varmi arap artigi ?
Orta asya geldiginde senin atalarin hala arap cahili gibi dogu da kiz cocklarini gomuyodu diri diri neyin tatavasini yapiorsun sen ? Iyiki bi cok tanrili bi mezopotamya tarihiniz varmis . Oh ulan iyiki gelip ortaasyadan sizi bu hale dusurmusler . Allahin cahili 14 yil avrupada yasadim turk oldugumu belirttim diye bi sikmedikleri kalmisti bu arap artiklarini da el ustunde tutuyorlar . Iyiki de gelip sizi becermisler zeka yoksunu aptallar zaten bu kafayla giderseniz aynen ermenilerin sizi kiskirtip katlettigi gibi olacaksiniz o kuscucuk beyninizde mezopotamya uygarliginizi o guvendiginiz irklardan kazigi yiyince kurarsiniz bekle.
orta asya' dan ucunda kan damlayan kılıçlarla gelen türk milleti, islam dini' nin bayraktarlığını yüzlerce yıl yapmış ve halen yapmaya devam etmektedir. bizim toprağımızın tapusu mülk değil, kandır. toprağımıza göz dikenin de kan diyetini ödemesi gerekmektedir. bu hususta hz. peygamberin fetih sancağı hala elimizdedir. fetih sancağı elindeyse, müslümana da umut olman farzdır.
herhangi bir eleştiriye maruz kalmaması gereken tip. şayet pilavı elle yiyen, yıllardır rus mandası olan, kendi vatani icin ölmek varken vatanını yani bir nevi namusunu satan tip bu ülkeye neler yapmaz diye düşünüyor insan? orta asyadan gelip yıllardır soyu burda devam eden temiz vatandaşlarımıza tek kelime ettirmem.
bütün insanlığın farklı yerlerden göçüp bugünkü konumlarına geldiklerini bilmeyen mal beyanı.
Bu sefer kendime hakim olup, "don't feed the troll" diyorum.
aslında gelmelerinde sıkıntı yoktur. mesele geldiklerinde ne yaptıkları.

şimdi bir düşünelim, bir insan hayatı boyunca çeşitli biçimlerde faydalı olmaya çalışır. anladık bunlar bi sike fayda sağlamıyorlar. vatanları için verecek bir canları var, onu da yapmamışlar. hadi bi sike yaramıyosun, bari geldiğin yerde efendi gibi dur di mi? yook. tehdit bunlarda, taciz bunlarda, tecavüz bunlarda, hırsızlık bunlarda. vatan kardeşini, din kardeşini geçtim; öz kardeşim bunları yapsa onu bile istemem evde amk.
suriyelilere bu cografyanin yerlileridir ve turklerin dostudur diyen tiplere hitaben...
ne demis unlu turk ozani serdar ortac;
seni çöpe atacagim posete yazik.
bir sigara yakacagim ateşe yazik.
Ben avrupa'dan geldim, gayet de gelmesin diyorum, gelince ne oluyor elinze bir şey mi geçiyor. Bir çoğu fakir okumamış. Ha nüfus'tan dolayı istifade edilebilir mi evet, Steve Jobs'un da babası suriyeli evet, ama ülkemizin kendi nüfusunu kalifiye bir şekilde yetiştirebilir gücü ve organizasyon yeteneği yokken ekstra bir 10 milyon nüfus gerçekten ülkede daha fazla insanın fakirleşmesine neden olur.
nereye gideceğini bilmeyen zırtabozların açtığı başlık.
Orta Asya'dan gelip (evlâd-ı Fâtihân oluruz. Biz de buraya dışardan geldik) Suriyeliler gelmesin diyenler; bu söyleme tepki koyanlara sen de orta Asya'dan geldin diyenlere şunu anlatmak istiyor:

AMK (azıcık mantıklı konuş) dangalağı (ne dediğini bilmeyen) bir kulüp dernek düşünün. Oraya girmek, havuz plaj açık büfe vb hizmetlerinden yararlanmak için üye olup belli bir aidat ödenmesi üyelik gerektirir.

Sen parasını verip aldığın bir evin odasına veya evin bahçesine biri gelip otursa, çadır açsa ne dersin yavşak (bit yavrusu) burası Yolgeçen han mı oluyor?
Yolgeçen han olsa bile bir ücreti var.

işte bunu demek istiyorlar; orta Asya'dan gelen veya bizim gibi evlâd-ı fâtihân insanlar.

Bizler bu ülke için bedel ödedik. Ödemeye de devam ediyoruz, Allah göstermesin; bir şey olursa da ödeyeceğiz.
Ama ülkesini 3-5 teröriste bırakmış, vatanını satmış, millet olma ve bir arada yaşama sorumluluğunu yerine getirmemiş bedevi kaçkınlarının kendi ülkesine yapmadıkları fedakârlığı bu ülkeye mi yapacaklar?
Neden onları içimize alalım?
Kendi ülkesini satan bu ülkeyi çoktan satar.
Asalak gibi bu ülke kanını emen milyonlarca insan bize milyarlarca lira ödetiyor.

Unutmadan: çocuklar bu tepki dışındadır. Çocuklara karşı burada bir söylem tepki yoktur. Ama eli silah tutan tüm kadın erkekler hangi millet mensubu ırkı dini ne olursa olsun yaşam alanını savunmalıdır.
israil'e bakın, kadın erkek askerlik mecburi. Savaşta barışta bu durumu kimse tartışamaz.
Bir ufacık kedi veya köpek yavrusu bile önünde ki yemeği için ya da bir hayvan beslenme yaşam av sahası için mücadele eder.

Türk olsun Arap olsun Türkiye'li veya Suriye'li farketmez, vatanını savunmayan kişi benim için insan olmamasını bırak hayvan bile değildir.
Nasıl bir bağlantı var ben kuramadım. Biz bizans ve gürcü kralından sığınma talep etmedik. Biz savaştık iyi oynayan kazandı. Askerlik çağında bu suriyelilerin türkiyede yatması kanlarına dokunmuyor. Onu da geçtim, esed-esad ( son durum ne bilmiyorum) kontrolünde olan şehirlerde bugün millet refah içinde yaşarken savaş olan yerlerde hayatta kalanlar açlıkla mücadele ediyor.
sarışın olduğum için asyadan gelmediğimi iddia edebilirim. kimse de buna karşı çıkamaz.
Hangi salak girdi bu başlığı allah aşkına ya.
Kardeşim yallah arabistana. Ulan ne hödüksünüz ya.
güncel Önemli Başlıklar