bugün

Suriyeliler gelsin ancak sayıca çok fazlalar. Bu kadar insanı bu ekonomi götürmez.
Bu orta asyalılara laf atanların büyük bit çoğunluğu türk değildir ama ne hikmetse türk milliyetçiliği parseller

bazen sülalesindeki bağyanların malum organında trafik olanların annelerinin malum organına kezzap ve asit dökerek eriyene kadar gondikleyeceksin ki bir daha türeyemeyecekler azizim.

Türklerden nefret ederek ezeli düşmanımız olan araplara biat eden, Araplar osmanlıya karşı yapılan isyanlar esnasında bizim tarafımızdaki askerleri kör testere ile keserek Arabistan'ın elimiden çıkmasına neden olan Osmanlı-suudi savaşlarını görmezden gelen, analarını türk düşmanlığı neticesinde araplara siktirmeye meyilli, annesi ve babası kim kime dumduma, kimin eli kimin cebinde belli değil oynarken tanışmış, kendi kardeşini dini ritüel deyip gözü önünde şeyhe badeleten orospu çocukları olmaları pek muhtemeldir.

türk oğlu türk'üm deyip, osmanlı'ya karşı yapılan en büyük isyan olan vahabi isyanı esnasında, Türklerin yanında yer alan Iraklı üç beş arabı örnek göstererek ezelden beri türk ve Arapları kardeş gibi gösterip Araplara hizmet eden bir orospu çocuğuymuş gibi davrananların ölülerinin ruhunu, dirilerinin piçlerni sikmek farzdır.

ilk fırsatta kan kardeşini satıp, mezhebi doğrultusunda Araplara sakso atan, Arapların köpekliğini yapan ve utanmasa annesini beşar esad'a yollayacak olan bu Suriyeli aşığı orospu çocukları ülkenin her bir karışını Suriyeli doldurmak ve bunu meşrulaştırmak için türk halkına hem maddi hem manevi her yolla saldırmakta ve propaganda yapmaktadır, aslında atalarına el bağdadi'nın ' mürted türk kanı dökmek vaciptir' sözleri öğretildiği için türk ve islam düşmanı olanların analarının amına tuz ve biber dökerek kızarana kadar sikmek vaciptir.

bunların tercihleri atalarının ağzında kalmış o tatlı tarikat şeyhinin erkekliğinin tadı azizim. başka hiçbir şey değil bak. hatta o kadar ki badeci şeyhe sakso çekerek ve sırtını dövdürerek türk düşmanlığı kazanmış olmayan atalarının izlerinden gidiyorlar.

Selçuklu topraklarında atalarının sikildiği yetmemiş, torunlarının bile içinde kalmış belli.

sapık ziyari sultanı keykavus bin iskender'i Selçuklu sultanı izzeddin Keykavus ile bir sanan yedi göbek cahil cühela torunlarından da başka bir şey beklenmemek gerekir azizim.

Kabus bin iskender:

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Kabûs_bin_Vuşmgîr

izzeddin Keykavus:

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/I._izzeddin_Keykâvus

Sorsan ateistlerdir ama Sünni mezhep faşizminden geri durmazlar.
Büyük bir çoğunluğu Orta Asyalı değillerdir. Aksine iran Devşirmeleridir.

Bazen sülalesindeki kadınların malum organında trafik olanların annelerinin malum organına un ve şeker dökerek revani olana kadar becereceksin ki bir daha türeyemeyecekler azizim.

iran'da ataları sikile sikile Şah Cüneyd yarrağına doyamadığı için, hala iranlı gibi bize en büyük yardımlarda bulunan Araplara mezhebi doğrultusunda nefret duyması nedeniyle w.h.t. squires gibi yalanları savunarak, yalan tarih yazmaya çalışanların anasının götünün, Şah Cüneyd'e atalarının götlerini siktirerek genetiğine işlettiği yamuk taraflarını becereceksin.

Araplardan nefret ederek ezeli düşmanımız olan iran'a biat eden, Arapların Osmanlıya karşı yapılan isyanlar esnasında bizim tarafımızda yer alarak bize kazandırdığı yararları görmezden gelen, analarını Arap düşmanlığı neticesinde iranlılara siktirmeye meyilli, annesi ve babası kim kime dumduma, kimin eli kimin cebinde belli değil oynarken tanışmış, kendi kardeşini dini ritüel deyip gözü önünde kuzenine siktiren orospu çocukları olmaları pek muhtemeldir.

Türk oğlu türk'üm deyip, Osmanlı'ya karşı yapılan en büyük isyan olan şahkulu isyanı esnasında, yavuz sultan selim han yanında yer alan Araplardan nefret ederek iranlılara hizmet eden bir orospu çocuğuymuş gibi davrananların ölülerinin ruhunu, yaşayanlarının göz yaşını sikmek farzdır.

ilk fırsatta kan kardeşini satıp, mezhebi doğrultusunda iran tarafına geçen, iranlıların köpekliğini yapan ve utanmasa annesini Beşar Esad'a yollayacak olan, aslında atalarına Hasan Sabbah'ın 'Türk, Arap ve Sünni kanı dökmek vaciptir' sözleri öğretildiği için Türk ve islam düşmanı olanların analarının amına un ve şeker dökerek revani olana kadar sikmek vaciptir.

Bunların tercihleri atalarının ağzında kalmış o tatlı Şah Cüneyd erkekliğinin tadı azizim. Başka hiçbir şey değil bak. Hatta o kadar ki Şah Cüneyd'e sakso çekerek ve sırtını dövdürerek Arap düşmanlığı kazanmış atalarının izlerinden gidiyorlar.

Keykavus topraklarında atalarının sikildiği yetmemiş, torunlarının bile içinde kalmış belli.

Sapık iran-kuhistan sultanı keykavus'un "yaz olunca avretlere meylet ve kışın oğlanlara, ta ki bedenen sağlam olasın. zira ki oğlan teni sıcaktır, yazın iki sıcak bir yere gelirse teni azıtır ve avret teni soğuktur, kışın iki soğuk bir yere gelse teni kurutur." mottosuyla başlayan kabusname isimli kitabını ders diye okuyan ataların torunlarından ne beklersin.

----------------------------------------

kuhistan ne alaka diyen olursa.

https://en.wikipedia.org/wiki/quhistan

"quhistan or kohistan was a region of medieval persia, essentially the southern part of khurasan."

"kuhistan esasen horasan'ın güney kısmında kalan bir orta çağ pers bölgesidir."

-----------------------------------------

Sorsan Sünniyim ama ateistim derler kendilerini kim bilecek.
Bu orta asyalılara laf eden suriye, ırak kökenli orospu çocuklarına dert olmuştur

Yani insan gerçekten hayret ediyor ateist olduğunu iddia edip alttan alttan Sünni faşizmi yapmak halbuki bilmez bu amına çaktıklarım suriyeliler kendi arasında Allah'ın her günü Sünni-şii kavgası ediyor

He edebilirler onların tercihi Şam,halep sokaklarında doyasıya etsinler ama bu kavga istanbul sokaklarında olunca hem bu Suriyeli Arapların hem de onlar da Osmanlı ve Selçuklu bakiyesi diyerek 3-4.5 milyon Arası bir Arabın ülkeye dolmasını normal karşılayanların anasını sikmek farz oluyor

Şimdi bu amına çaktıklarım araplar için Selçuklular için Osmanlı bakiyesi der vatandaş kabul eder ama o laf ettikleri iran daha uzun süre Selçuklu yönetiminde kalmıştır hatta selçuklu sultanlarının isimlerinden Keykavus, Keyhüsrev gibilerinin başındaki "key" ekinin mitolojik iran hanedanı keyaniler ile bağlantı kurma çabası olduğunu da bilmez

Ama olsundur sorsan araplar ile türkler başından beri aynı yerde yaşamışlardır

Oralet çocuğu olmak işte böyle tarih bilmeden Arap yarrağına sakso atmayı gerektirir ki kendi soyu bozuk arap kırığı kökenini meşrulaştıracak bir şeyler ellerinde olsun

Kısacası yüzyıllardır türk yönetiminde Türklerin olan toprakları ne anadolu ne Türklük ile alakası olmayan Arap kökenli yabancıları ülkenin her yanına kontrolsüz dağıtmak ve buna alkış tutmak değil orospu çocukluğu orul orul orospu çocukluğudur.
Orta Asya'dan gelen neyse de geldiğini iddia eden iran Devşirmesi tiplerdir geneli.

Benim hiç tanımadığım 'rick han' ve 'gaddar rick' olduğumu iddia eden, Şahkulu isyanı bastırmamız esnasında Yavuz Sultan Selim Hanımızın yanında yer alarak büyük rol oynayan kardeşlerimiz Araplardan nefret ederek bir nevi Selçuklunun, Osmanlının en büyük düşmanı iranlılara sakso çeken ouroboros evlatlarıdır ayrıca geneli.

Ouroboros çocukluğu da galiba Şahkulu, Celali isyanlarına katılan atalardan gelmelerinden kaynaklanıyor.

Çünkü Ouroboros dediğimiz şey kendi kuyruğunu ısıran yılana denir. Kendi kabına pisleyen hayvan gibi.

Kısacası özü olan topraklarda isyanlar yaparak ouroboros çocukluğu kanlarına işlemiş ataların, köküne kadar iranlılaşmış, mezhep faşizmiyle yanan torunları olan tiplerdir geneli.
Siliyom uygulamayı, burada bu kadar akılsız kişiler olduğunu bilmiyordum.
Bende Tatar kanı var demekle safkan türk olduğunu zanneden dallamaları gösteren başlık evladım kökenin isterse oğuz kağana dayansın neyleyim ruhu araplaşmış türkü ben iran'ı da ayrı sikeyim Arap götü yalayanı da ayrı sikeyim

Bir de sen (bkz: Rick han) (bkz: gaddar Rick) hesabınla yazarken ben kökenimde tatarlık var dediğimde "sen de bu ülkenin vatandaşı değilsin kardeş" deyip sırpları tatarlardan daha yakın bulmuyor muydun kendine ne ara Tatar olmak senin için övünç kaynağı oldu

Aklı başında olan her insan ülkesine bir ülke nüfusu kadar yabancı sokulmaması gerektiğini bilir anca bunun gibi Arap sikine sakso atan paralı oralet çocukları bu olayı normal gibi göstermeye çalışır mevzu da gelenlerin Arap olması da değildir arap,kürt,fars, afgan,ermeni,yunan, Fransız ülkeye kim bir ülke nüfusu kadar giriyorsa alayının amk hepsi aynı bok

Tanım: ülkeyi kuran orta Asya denilen yerden gelenler ve ülkenin sahibi de orta asyadan gelenler olduğu için suriyeden, Arabistan'dan gelenleri istememesi normaldir.
Orta Asya'dan gelen tertemiz saf kan Türkler Suriyelileri istemese benim için sorun yok.

Bende Tatar kanı var mesela. Bayağı tertemiz Türk kanı ve Suriyeliler gelmesin demiyorum.

Ama ataları Pers Kuhistan Topraklarında iran Safevi Tarikatı lideri Şah Cüneyd'in önünde eğilerek onun erkekliğinin tadına baktığı esnada ve sinesini dövdürerek iran Devşirmesi olan, anneleri yaptıkları isyanlar sonrası yol geçen hanlarında çalışmak zorunda kalan ouroboros çocuğu torunları gelipte bu adamları istemeyince orada mezhep faşizmi giriyor işin içine ve bu olmuyor.

Bunların yedi ceddini de bellese Osmanlı'da atalarımız kafa aynı kafa ouroboros çocuklarında. Tek anladıkları dil şiddet.

Sorsan Türk olduklarını söylerler ama 'Türk katli vacip ve sevaptır' diyen Hasan Sabbah öğretisi atalarına hoplata zıplata öğretilmiştir. Tenlerine bakarsanız da anlarsınız nasıl ve ne şekilde Türklükle alakalarının kalmadığını, hep esmer, kara kuru sünepe tiplerdir.

Not;

Ouroboros, kendi kuyruğunu ısıran bir yılan ya da ejderha şeklinde resmedilen semboldür.
Orta Asya'dan gelen kim?

Ataları Timur'un Ankara Savaşı galibiyeti sonrası iran Safevi Tarikatı lideri'ne satılan 30.000 Türkmen çocuğu mu?

Hayır öyleyse eğer onlar Orta Asya'dan gelmiş değil. iran Devşirmesi. Hatta tenlerine bakın hepsi esmer, kara kurudur.

Suriyelilerden 'sünni' mezhepli oldukları için en çok nefret edenler de onların mezhep faşisti torunlarıdır.

Ulan çok garip lan. Hem iranlı Genetik mühendisi Şah Cüneyd genetiğiyle oynayacak atalarının, hem de tertemiz kanı olan Suriyelileri istemeyeceksin zamanında özünü kaybettiğin için. Hadi oradan.
Ak gezenlerin trollüğü de bu kadar oluyor

Çok zorlama olmuyor.
Kardeşim yallah arabistana. Ulan ne hödüksünüz ya.
Hangi salak girdi bu başlığı allah aşkına ya.
sarışın olduğum için asyadan gelmediğimi iddia edebilirim. kimse de buna karşı çıkamaz.
Nasıl bir bağlantı var ben kuramadım. Biz bizans ve gürcü kralından sığınma talep etmedik. Biz savaştık iyi oynayan kazandı. Askerlik çağında bu suriyelilerin türkiyede yatması kanlarına dokunmuyor. Onu da geçtim, esed-esad ( son durum ne bilmiyorum) kontrolünde olan şehirlerde bugün millet refah içinde yaşarken savaş olan yerlerde hayatta kalanlar açlıkla mücadele ediyor.
Orta Asya'dan gelip (evlâd-ı Fâtihân oluruz. Biz de buraya dışardan geldik) Suriyeliler gelmesin diyenler; bu söyleme tepki koyanlara sen de orta Asya'dan geldin diyenlere şunu anlatmak istiyor:

AMK (azıcık mantıklı konuş) dangalağı (ne dediğini bilmeyen) bir kulüp dernek düşünün. Oraya girmek, havuz plaj açık büfe vb hizmetlerinden yararlanmak için üye olup belli bir aidat ödenmesi üyelik gerektirir.

Sen parasını verip aldığın bir evin odasına veya evin bahçesine biri gelip otursa, çadır açsa ne dersin yavşak (bit yavrusu) burası Yolgeçen han mı oluyor?
Yolgeçen han olsa bile bir ücreti var.

işte bunu demek istiyorlar; orta Asya'dan gelen veya bizim gibi evlâd-ı fâtihân insanlar.

Bizler bu ülke için bedel ödedik. Ödemeye de devam ediyoruz, Allah göstermesin; bir şey olursa da ödeyeceğiz.
Ama ülkesini 3-5 teröriste bırakmış, vatanını satmış, millet olma ve bir arada yaşama sorumluluğunu yerine getirmemiş bedevi kaçkınlarının kendi ülkesine yapmadıkları fedakârlığı bu ülkeye mi yapacaklar?
Neden onları içimize alalım?
Kendi ülkesini satan bu ülkeyi çoktan satar.
Asalak gibi bu ülke kanını emen milyonlarca insan bize milyarlarca lira ödetiyor.

Unutmadan: çocuklar bu tepki dışındadır. Çocuklara karşı burada bir söylem tepki yoktur. Ama eli silah tutan tüm kadın erkekler hangi millet mensubu ırkı dini ne olursa olsun yaşam alanını savunmalıdır.
israil'e bakın, kadın erkek askerlik mecburi. Savaşta barışta bu durumu kimse tartışamaz.
Bir ufacık kedi veya köpek yavrusu bile önünde ki yemeği için ya da bir hayvan beslenme yaşam av sahası için mücadele eder.

Türk olsun Arap olsun Türkiye'li veya Suriye'li farketmez, vatanını savunmayan kişi benim için insan olmamasını bırak hayvan bile değildir.
nereye gideceğini bilmeyen zırtabozların açtığı başlık.
Ben avrupa'dan geldim, gayet de gelmesin diyorum, gelince ne oluyor elinze bir şey mi geçiyor. Bir çoğu fakir okumamış. Ha nüfus'tan dolayı istifade edilebilir mi evet, Steve Jobs'un da babası suriyeli evet, ama ülkemizin kendi nüfusunu kalifiye bir şekilde yetiştirebilir gücü ve organizasyon yeteneği yokken ekstra bir 10 milyon nüfus gerçekten ülkede daha fazla insanın fakirleşmesine neden olur.
suriyelilere bu cografyanin yerlileridir ve turklerin dostudur diyen tiplere hitaben...
ne demis unlu turk ozani serdar ortac;
seni çöpe atacagim posete yazik.
bir sigara yakacagim ateşe yazik.
aslında gelmelerinde sıkıntı yoktur. mesele geldiklerinde ne yaptıkları.

şimdi bir düşünelim, bir insan hayatı boyunca çeşitli biçimlerde faydalı olmaya çalışır. anladık bunlar bi sike fayda sağlamıyorlar. vatanları için verecek bir canları var, onu da yapmamışlar. hadi bi sike yaramıyosun, bari geldiğin yerde efendi gibi dur di mi? yook. tehdit bunlarda, taciz bunlarda, tecavüz bunlarda, hırsızlık bunlarda. vatan kardeşini, din kardeşini geçtim; öz kardeşim bunları yapsa onu bile istemem evde amk.
Bu sefer kendime hakim olup, "don't feed the troll" diyorum.
bütün insanlığın farklı yerlerden göçüp bugünkü konumlarına geldiklerini bilmeyen mal beyanı.
herhangi bir eleştiriye maruz kalmaması gereken tip. şayet pilavı elle yiyen, yıllardır rus mandası olan, kendi vatani icin ölmek varken vatanını yani bir nevi namusunu satan tip bu ülkeye neler yapmaz diye düşünüyor insan? orta asyadan gelip yıllardır soyu burda devam eden temiz vatandaşlarımıza tek kelime ettirmem.
orta asya' dan ucunda kan damlayan kılıçlarla gelen türk milleti, islam dini' nin bayraktarlığını yüzlerce yıl yapmış ve halen yapmaya devam etmektedir. bizim toprağımızın tapusu mülk değil, kandır. toprağımıza göz dikenin de kan diyetini ödemesi gerekmektedir. bu hususta hz. peygamberin fetih sancağı hala elimizdedir. fetih sancağı elindeyse, müslümana da umut olman farzdır.
Almayin boyle sonrdan okul gormus cahilleri sözluge .
Istersem öküz gibi aniririm sen avupaya gidince kurt oldugunu yada turk oldugunu belirtmemenle seni el ustunde tutan avrupa hukumeti toz kondurmazsin avrupa medeniyet diye ulan ayi suriyelier geldigeleli kac tane cinayetoldu bu ulkede haberin varmi arap artigi ?
Orta asya geldiginde senin atalarin hala arap cahili gibi dogu da kiz cocklarini gomuyodu diri diri neyin tatavasini yapiorsun sen ? Iyiki bi cok tanrili bi mezopotamya tarihiniz varmis . Oh ulan iyiki gelip ortaasyadan sizi bu hale dusurmusler . Allahin cahili 14 yil avrupada yasadim turk oldugumu belirttim diye bi sikmedikleri kalmisti bu arap artiklarini da el ustunde tutuyorlar . Iyiki de gelip sizi becermisler zeka yoksunu aptallar zaten bu kafayla giderseniz aynen ermenilerin sizi kiskirtip katlettigi gibi olacaksiniz o kuscucuk beyninizde mezopotamya uygarliginizi o guvendiginiz irklardan kazigi yiyince kurarsiniz bekle.
Ananızı sikmiştir.