bugün

Tarihsel olayları pek kavrayamamış düşük zekalı tiptir. Gülümsetir.
beynini aldırmışların iddiası. lan size okuduğunuz okullar da tarihsel olaylar oluştukları zamanın koşullarına göre değerlendirilir diye öğretmediler mi? ama yok kreşten yazar diye bebeleri toplarsan olacağı bu.
Aynı mantıkla güneydoğu kürdistan ege yunanistan karadeniz rusyaya kalmalıdır.
ne konuştuğunu bilmeyen tiptir. dağdan gelip bağdakini kovmaktır.
amerika kıtasını işgal edip göçmen gelmesin diyen tipten farkı olmayan tiptir.
Bir anadolu klasiğidir. Dağdan gelip bağdakini kovmak.
Orta asyadan gelenlerce Bizanslı dedesi sikilenlere dert olmuş tip.
orta asya dan gelip benliğini korumuş ulusun çocuğudur. suriyeli gibi ne olduğu soyu sopu belirsiz değildir.
burası bizim yönetimizde, en azından öyle olduğunu sanıyoruz. istediğimizi kovarız, istediğimizi bırakırız..

Suriyelilere gelince; adamlar çok pis birader. Her gün sokakta görüyoruz. Kimi dilenci, kimi işportacı. Kimileri bizim yapmamız gereken işlerde sigortasız çalışıyor. Hal böyle olunca işin kalitesi düşüyor. Piyasayı mahvediyorlar.
Gitsinler istemiyoruz. Zaten bizde yeterince arap yalayıcı var. Bir de gerçek araplara gerek yok.

Uzun lafın kısası, söktürün gidin...
(bkz: #24618420)
burası benim yurdumdur ama suriyeliler bu topraklara hiçbirşey vermedikleri gibi kendi topraklarını iç savaşa sürüklediler.
Dağdan gelip bağdakini kovduktan sonra başka dağdan insan gelmesin diyen tip.
ne yaptığının farkında olmayan düşünmeyen tiptir. yazık gerçekten.
Diğer ülkeler göÇmen alırken kalifiye olması şartı koşmaktayken nerde ipsiz sapsız muhtaÇ dilenci biz topluyoruz. Zaten yeterince cahil fakir bir ülkeyken dahada geri gitmemiz iÇin herkes büyük bir özenle Çalışıyor.
ne dediğini ve tarihini bilmeyen tiplerdir. çinliler sizi orta asyadan kovmadan önce arap kardeşlerimiz bu coğrafyadaydı.
Ta 1071 le girip 1453 le tamamıyla tescillemis olanların torunudur. Ve doğal olarak haklıdır. Burası turklerin öz yurdudur. Eğer burası türk yurdu olmasaydı gene onların yurdu flan olmayacaktı. Suriyeliler anadolu ne alaka. Ulan türkler olmasa osmanlı kurulmaz bu topraklar müslüman olamazdı sadece türkiye değil bu gün tüm ortadoğu hristiyan olurdu çakal bi tarafından element uyduruyon ama yemezler evladim başka kapıya. Türkler olmasa onlar haçlılara yem olurdu bu zamanlara gelemezlerdi. Türkleri beğenmeyen çakallar bu gün yaşadıkları ortadoğunun türkler sayesinde hristiyan haçlı ordularından temizlendini arındırıldığnı görmezlermi gormezdenmi gelirler. Lan lavuk en basit örnek ıstanbula gelen suriyeliyi istemeyen türk senin gözünde orta asyadan geldi dağdan gelip bağdakini kovuyo güya, Ozman dimezlermi lan kahpe ıstanbul ne zaman suriyelilerden arapdan kürtden alındı siz ne ara ev sahibi biz ne ara misafir olduk lan Yosa siz bizansdan flan kaldınızda bizimmi haberimiz yok. Bide böyle bi sey var adamlar ezbere konusup türkleri özyurdunda misafir işgalci flan filan empoze etmeye çalışıyo. Bu gün ortadoğunun bütün türk düşmanlarında böyle Kolpalar dönüyo işte. Çoğu kendide inanmiyoda işte laf olsun torba dolsun. Biliyolarki türkler varsa bu topraklarda kendileride var türkler olmasa belki bugün bunlar şimdiye çoktan haçlılar tarafından yok edildiydi. Bide öyle konusurlar ki sanırsın fatih sultan han ıstanbulu fethetmeden önce orda bile bunlar yasıyoduda işte biz fetihle geldik. He he tam sensin demek yeterli asıl bu başlıktaki zihniyete. Sizde haklısınız biz geldik sizle savastik flan. Hatta ıstanbulda biz fethetmeden önce sizindi kesin. Çok doğrusunuz sayın suriyeli arap kürt arkadaşlar biz türkler sizden çok özürdilerik yav tam sizsiniz.
Anadoluda hiçbir dönem sami ırk yaşamamıştır. Herzaman ya asyatiktir ya avrupatiktir. Ama günümüzde ağır arap istilası var demedi demeyin.
iranın bilmem hangi dağından gelipte diyarbakıra amed demekle eşdeğerdir.
Zagros dağlarından gelip de diyarbakır'a amed demek gibidir

Not: sembol olarak da Selçukluların öksökö yü seçerler ahahaha*
ya sen nereden geldin dedirten bir soru. ayrıca adam akıllı durana kimse git mit demez.
Fethetmek ile ülkesini terk etmenin farkını anlamayan tiplerden daha makul bir tiptir.
bu ülke için kan döken, şehitler veren benim ecdadımdır. bu ülke benim atalarımın kanı ile yıkandıysa bu ülke bana aittir. biz yardımseverliğimizle muhtaç olana yardım etmeyi vazife bilmemizle tabi ki suriyeli insanlara yardım edeceğiz. lakin orta asyadan gelip suriyeden geleni kabul etmeme gibi bir izah kabul edilemez. biz geldik kan döktük sahibi olduk.
gulduren komik comardir.

sen ta bilmem nereden anadolu'ya gelmissin adamlar sinir komsusu gelmesinler diye laf yapiyorsun. sanki bunlarin suriyelilerden cok farki varda. biriniz anadolu comari, biriniz ortadogu comari. kardes kardes yasayin iste.
kiraci oldugu anadoluya suriyelileri sokmak istemeyen tiptir.

sen kimsin derler adama.
Başlığı hortlatan misafir kürt'ün yazdığı entry.
kim kiracı beynini (bkz: siktiğim)