bugün

azmış gencin ne yaptığını bilmediği davranış.
(bkz: ot bok püsür)
öpüşmeyip direk giriş yapan ve korunmayan erkeklerin keşke sadece öpüşseydim korunmadan giriş yapmasaydım ah ah aids maids olmazdım diye ağlayarak sadece öpüşmekle yetinmediklerine pişman olduklarında anacakları pişmanlık yaratan öpüşmek eylemidir. kız arkadaşını aldatan modelse öpüşmesindir giriş için zaman kaybetmeyip çeşitli hastalıklarla tanışsındır kız arkadaşı nasılsa terkedeceği için kız için sorun olmayacaktır.
ilk sefer sevdası ne yapsa yeridir . Mümkünse bu potansiyeli tavan yapmış arkdaşı birinin frenlemesi gereklidir .
Daha enteresan yerler de öplüp daha farklı muamelede yapılabilir . Yıllardır birikmişliğin verdiği stresin üzerinden atılması anıdır .
en azından iki arkadaş aynı hatunla münasebet kuracaksa dikkat edilesi.

- sen ne yaptın?
- yapıştım dudaklara... sen ne yapmıştın?
- ben oral yaptırdıydım
- asktir
(bkz: takunya yi kafaya yemek)
bin kişinin çükünü öpmenin pratik yolu.
orospuyu insan yerine koymak, duygularını okşamaktır.

(bkz: bütün dünya buna inansa bir inansa hayat bayram olsa)
(bkz: çok sevgili gönül dostları)
(bkz: lay lay lom bahar çiçekleri)
(bkz: daldaki güzel kuş)
(bkz: damdaki kemancı)
ruslar için gayet doğal bi durum. Erkeği kadını herkesi dudağından öpen bir milletin "bu köfteci, bu boyacı, bu orospu" ayrımı yapacağını zannetmiyorum.
ağza sperm tadı gelince yapılan salaklığın farkına vardıran durum.
(bkz: dudak tiryakiliği)
eğer ilk kez "paralı" deneyim yaşanmışsa ardından sorun aşk olarak kendini gösterir genç arkadaşımızda. lakin orospuyu dudaktan öğmemek bizim gibi doğu ülkelerinde ve dahi batı'nın ucuz fahişelik alanlarında geçerlidir, yoksa New York Laz Vegas gibi yerlerde geceleiği 5.000 USD'den aldığınız ve tam bir hanımefendi gibi size eşlik eden bayanları her yerlerinden öpersiniz, onlar da size kendilerini bir orospu gibi değil bir sevgili gibi hissettiriler.
paralı mutlulukta boş iş. direkt işe başlamak gerek.
dağ başında bir aydır inşaat yapan inşaat işçisinin yapabileceği eylem.
-öpüşmek özeldir, müşterilerimle öpüşmem.
(bkz: chiko)*
kerhanedi kadına oral seks yapan arkadaşım vardı. düşün bi dostum, kamyoncusu var, fırıncısı var, askeri var bunun. gayet normal geldi lan bana bu öpücük.
9518 tane erkeğin penisini öpmek gibidir. * * * *
tükürülüklü köfte yemektir.
(bkz: tükürüklü köfte)
Düşündükçe saç baş yolunası bir durumdur.
Herpes HPV isimli hastalıkları bulaştırabileceği gibi psikojik olarak da insanı yıpratabilir. Abazalıktan çaresiz kalmış erkeği daha da üzer sonuçları.
Binlerce kez yaptığım şeydir.......
lokantada kaşıkla çorba içmek gibidir.
Cunnilingus yapanları düşününce daha makul gelen bir uygulamadır. siz yine de yapmayın.
belki de cogu kadinin orda istemeyerek durdugunu ve zerre zevk almadiginin duygusal yaninin hep bos kaldigini farketmis olan erkektir. Nasilsin filan diye sorar belki. Diger erkeklerin yapmadigini yapar. Erkeklerin üç kurusluk zevklerine kurban gitmis ve hayatinda o isi yapmadan once de defalarca darbe yemis kadinin insan oldugunun bilincide olup aralarinda minnacik da olsa duygusal bagin olmasini ister.
la amini siken dudagini da oper. hayir madem dudagindan opmek problem olacaksa ne bok yemeye orospuyla yataga giriyon?
kerhaneye ilk defa gidenlerin fiyat farkı vererek yaptıklarıdır.