bugün

on ikinci nesil bilgili yazar.
nadir kaliteli yazarlardan. ilginç bilgiler veriyor.
bir de bu çıktı başımıza. recomax tarzı copy paste ve sıkıcı entryler giriyor. amacı sanırım burayı çok kültürlü hale getirmek. kurkumin, oled, el mariachi, semt pazarı, peynir pazarı vs, bu başlıklar ne amk. sol frame'in anasını öpüyor geldiğinden beri. hızlı hızlı, her dk copy paste yapıp vikipedi tarzı entryler girince ne çok bilgili biri gibi görünüyorsun, ne de sempatik oluyorsun.
(#46222676)
Efendi bizler çekilelim kenara Sözlük popocu, memeci, malafatçıların hakimiyetine girsin o zaman. Beğenmiyorsan ne yapayım, beğendirmek zorunda da değilim sana.
Kirlilik değil lakin bezdiren tarzda entry giriyorsun. Az nefes almamıza müsade et. Eleştirileri yıkıcı ve hor görme bilakis yapıcı olarak görmeni tavsiye ederim. Mitralyöz misali entry girmesen sorun yok.
ben popocu, memeci insanları savunmuyorum. ama kendince meydanı onlara bırakmamak için dakikada 2 vikipedi entrysi girince insana gına getiriyorsun. son frame'e bi bakıyorum, abuk subuk bir sürü başlık, tıklıyoruz, copy paste bilgi entrytsi. sana bir sır vereyim. millet buraya kafa dağıtmaya geliyor. discord'un ya da oled denen kelimenin anlamını öğrenmeye değil. am göt memecilere mi bırakalım ortalığı diyorsun ama am göt meme görmeyi daha çok tercih eder insan senin sıkıcı entrylerine bakmaktansa. doğruya doğru.
güzel insan.
(bkz: Orman patikasi)

Doğru yerde tartışın da en azından nickaltı dolsun yazarımızın.
Dakika başına 1 enrty yazan arkadaş.
Doğru yere de doğruları yazdım.
güzel insan.
şimdilik fikrim nötr olan yazar. izleyip görelim.
güzel ve kültürlü bir yazar.
istanbul'da yaşamamasına rağmen istanbul'u avucunun içi gibi bilen yazar.
sözlükteki az sayıdaki düzgün yazardan biri.
ak parti tarafından henüz ormanları kesilmemiş, bölünmüş yol ya da paralı ototyola çevrilmemiş patikanın yazarıdır.
görsel