bugün

Yaklasik 1.5 yil kadar once alsancak taki bi esn etkinliginde gordugum cocuk. Mekanin tuvaletinde hafif cakirkeyif aynaya nazir kopuyordu. Biraz hapli izlenimi vermisti bana.

Cernobil gezisinin videosunu izledim birtek, hosuma gitmisti. Keske daha bol gezi videosu cekse, o iste potansiyeli var gibi.
eskiden severek izlediğim, şimdi ise onun yerine utandığım youtuber.
aynen övmeye devam edin. sizin sayenizde paraları cukkalayıp dünyanın belasını silksin, siz de izleyip beğenin video'larını. böyle devam edin amk.

edit: youtuber denilen insanlar sizin hayatlarınızı renklendiriyor ise geçmiş olsun hepinize. toprak atın üstünüze, kafadan başlayın.
Samimiyetinden şüphe ettiğim youtuber. Yine de enes Batur kadar itici olamaz amk.
Sanıyorum doğuştan beyninde bir özürü var.
offf çok itici ya.

bu dubaiye nhsrete gitmişti. nusret bunu takmadı lan sıdjads. herkesin etini kesti şov yaptı bunun yanına bile gitmedi.

video linki:

http://www.youtube.com/watch?v=4PalVUBkaEs
bazı çocukça hareketleri dışında sevdiğim youtuber. biraz daha işini ciddi alsa çok daha iyi olabilir. kaliteli videoları var.
itici bir tip olarak aklımda yer ediyordu, şimdi ise hain olduğunu öğrendiğim youtuber.
Bunu izleyen insan harbi maldır.
Videoların yüzde 95'i boş içerik olduğu için izlemediğim çocuk. Varsa yoksa money money. Boş adam.
Youtube türkiyedeki kanser eden saçma sapan trendlerin arasında mücevher gibi parıldayan elemandır. Kendi halinde harika videolar çeker, arada izlerim kendisini.
Barış özcan ve Stolk karşısında bir hiç olan yutubır.
adam pisliğin teki çıktı rıza baba.
tecavüzü tacizi ensar vakfını boğaz köprüsünün ortasında akpiçlerin askerleri dövmesini bu kadar konuşmadınız.

haksız mı orkun?

ali ismaili Ethem i öldüren polis değil mi?

eylem yapmak halkın özgürlüğüdür bunu engellemeye çalışan devletler hemde sivillerle birlikte hak hukuk tanımadan bunlara küfür edilmezde kime edilir ki?

Tabi ki iyi polislet de var zaten orkun da onlara küfür etmiyor bunu hepiniz biliyorsunuz lafı çevirmeyin mk.

çok da güzel etmiş ohhh bende ediyorum o gezi şehitlerini öldüren p.ç polislerin hepsi o.çocuğudur!

kendi halkını öldüren vatan hainidir.
youtube videolari arasinda en çok orkun'un videolarindan zevk aliyorum kim ne derse desin.
hem kendini hem emeklerini yakan youtuber. 5000 abone kaybetmiş son 1 saatte..
Polisi öldürmek ha?
Götünden kan alınması içten bile olmayan göt oğlanı. Evet
Dürüst olalım. Gezi yıllarında ülkenin yarısı polisleri sevmezdi, ben de dahil. Orantısız güç kullanmaları ve halkın değil hükümetin polisi olmaları insanları kendilerinden nefret ettirmişti. Üstüne rte' e nin tahrik eden konuşmaları insanları iyice polislerden nefret ettirmişti. işte orkun' un da bu yüzden bu sözleri sarfettiğini düşünüyorum. Bide kendisinin ergenlik yıllarında olduğunu işin içine katarsak bu konuda daha hassas olmalıyız.

Üstelik 2016 yılında ki beşiktaş patlamasından sonra polislerden hala nefret eden varsa o da midesiz ve ruhsuz insanın tekidir. Senin benim için var o insanlar.
Kendiside kabul ediyor hata diyor ama bu hatalar affolacak hatalar değil takipte olan varsa çıksın prim vermemek lazım kanımca...
izlemiyorum kesin diğer youtuberlar gibi boş bir insandır. bu yüzden bakmaya gerek yok.
son bilmem kaç saatte 30.000'e yakın abone kaybetmiştir.

kaybettiği sayı çok az çünkü 3 buçuk milyon abonesi olan biri için bu sayı bir hiç...

edit: açıklamasında son videolardan biri gerçekten de bana ait diyor. lan selfie pozisyonunda kendini kayda almışsın bundan ala kanıt mı var? bi de diyor ki "gerçekten de bana ait..." (bkz: swh)

aramızda küçükken yaptığı saçmalıklara bakıp utanmamış biri varsa parmak kaldırsın diyor ben cezaya falan özenirdim (bildiğin rapçi olan) şimdi o hallerime bakıp utanıyom bu sayılır mı orkuncuk?

ki 15-16 yaş çok da küçük bir yaş değil hatta ve hatta ağzından çıkan lafların "ağırlığı" o yaşa bile 5 beden fazla gelir...

edit: ki 2013 yılında 15-16 değil bildiğin 17 yaşındaymış amk... kendi web sitesinde (orkunisitmak.com) biyografisini yazmış ve 1996 doğumlu olduğunu söylüyor. bari orda silseydin yalan atmadan önce... (bkz: swh)

edit: silmek yerine siteyi kapatmış. yenileniyormuş güya...

olm o değil de ben sanmıyom 3 buçuk milyon takipçisi olacağını... bot olabilir amk.
bugün kanalına abone olduğum youtuber.
Abartilan elemandir.ergenken ulkuculuk de sosyalistlik de hep daha bi yogun yasanmistir hani gazla calismak deyimi vardir ya videoda ergen bir gezicinin gaza gelip sacmalayisi vardir.
ağır geri vites yapmış.

zaten bu sosyal medya fenomenleri dedikleri tırrekler popülaritelerini kaybetmemek için götlerini bile verirler. alayı sinsi alayı ikiyüzlü.

yok saygılıyım örneğim size layık olmaya çalışıyorum bilmem ne. siktirin lan.
gezi olaylarına katılan youtuber. "hükumetin amına koyduk" diye bağırmasını bir yana polislere "öldürün bunları" falan demesinin izahı olamaz. gezici kafasında biri işte, tek açıklaması bu. gerçi bizim sözlükte de hala bu tiplerden var ama neyse. sonuç olarak yaptığı mallığı aslında bir nevi hainliğini yaşım küçüktü ondan yaptım falan ayağına yatıyor. kendisi 95'li. yani taksim de olaylar olduğu zaman 17 yaşındaydı. 17 yaşında olgun düşünebilmek için yeterli bir yaş. biz de o dönemlerde 17 yaşındaydık ama gidip polisimize taş atmadık.