bugün

Gavur izmirli olduğu dna testiyle tescillenmiştir.
Son çektiği anaokulu videosu nedeniyle görecek anasının damını.
Gereksiz duyara maruz kalan içerik üreticisi.
ergenlik zamanlarımda bir süre beraber takıldığımız bir arkadaşımız. birkaç arkadaş beraber youtube içeriği falan üretip bazı şeyler yaparlardı. ben bunlara olm siz salak mısınız falan derdim, değillermiş.
Ergenlerin youtuber’ı.
Nedendir bilmiyorum ama buna bir ısınamadım gitti. Hal ve hareketlerinden midir konuşma tarzından mıdır bilmiyorum.
Ekşi sözlüğe konuk olmuştu. Ben de Orkun ışıtmak kim amk diye başlık açtım. Merhaba ben Orkun ışıtmak sorularınızı cevaplıyorum başlığındaki ilk entrysinde benim açtığım başlığı kullanmış. Güldüm valla
soyadındaki k harfi yerine l harfi olmalı.
recep ivedikten daha itici.
gezi parkı olayları sırasında polislere küfreden youtuber. sonrasında özür dilemiştir ama gözümde değeri yok.
aşırı itici bir tip. bunu hangi aptal neden takip eder anlamak güç.
Çok zeki bi arkadaş.

görsel

Ayrıca evet amk 600 dolar 4000 lira yapıyor.
nişanlanmıştır.

https://www.milliyet.com....ge-ilk-adimi-atti-6157375
Birilerini hemen ünlü yapmada ve müteakiben ölen birini de ışıklar içinde hemen uyutmak da üstünüze yok.
Alt lig futbolcusu adına sahip.
tanımıyorum ama biraz değişik bir oğlan galiba.
gelinlikli fotoğrafları ile beni güldüren ruh hastası.

yakışmış valla o göğüs dekoltesi beni benden aldı.
aksini iddia edenler ipnedir. helal olsun sana orkun ışıldak!
Ağ iki layk için düştüğü rezillige bak gelinliği çıkartıp gerdegide yayınlar 4 layk ondan sonra lak lak lak diye hoplatırlar bunu.
ya bu nedir ya. zorla küfür ettiriyorlar insana amk ibnesi diycem ibneler bile bundan daha düzgündür. şu tipin şeklin bir açıklamasını yapacak olan var mı. gelinlik giymek ne alaka. midemi bulandırdı sabah sabah. birde bu altın kelebek aldı.
görsel
görsel
görsel
görsel
inna'yı tofaşa bindirip video çekmiş YouTuber. https://youtu.be/0lkIaQRYpVM
boş beleş bir youtuber. saçma sapan işler yaparak bir ton para cukkalıyor.
8 yaşında ki yeğenim çok seviyor. Inanıyorum buyuyunce gececek.
izmirde yaşayan yahudi bir ailenin ferdi olduğunu düşündüğüm tip.
Sıkılmadan 1 saat döverim bu kekoyu.