bugün

karması'yla bire bir uyan yazar.

(bkz: küçükken çok ezilmiş)
ömrü hayatı boyunca galatasaray ezikliğini yaşayacak olan yazardır. hep eziklik altında kalıyor ki ondan galatasaraya küfür ediyor üste çıkmaya çalışıyor. ama nafile.
(#12698527) türbanı alıp kıçına bağlaması tavsiye edilen yazardır.
zira daha mantıklı şeyler sıçabilir o zaman.
trollük üzerine doktora yapan yazarcık.
(bkz: köy takımı braga yı yenerse sevinecek takım/#17767195)
sadece tahrik için yazandır. ulan adama lan dedim 1 hafta çaylak kaldım bu adam hala sıçıyor.
(bkz: #17969013)

aziz yıldırım'a aziz yıldıvım diyen fenerbahçeli.

güldürmüştür. *
kendi başlıklarını yukarılarken hbbia'nında başlıklarını uplamış, fake olduğunu ortaya döken yazar.
ibneliğine artıladığım yazar pardon troll. *
sözlükte troll kavramını yeniden biçimlendirmiş olanlardandır kendisi.

örnek olarak; (bkz: #16233257)
http://www.uludagsozluk.com/e/18080174/ kesinlikle kendi hayatını anlatmış diye düşündüğüm yazar.
muslera'yı beğenmeyen yazar. kakanla oyna sayın yazar.
nasıl bir yazar olduğunu öğrenmek istiyorsanız, karmasına bakmanız yeterli.
nefret söylemleri olmayan, kendi doğrularını güzel bir şekilde okuyanlarına ve takip edenlerine aktaran yazar.

takipçiniz beyim.
yazılarını zevkle okuduğum, takip ettiğim yazar. net.
arkadaş kuduruyor şu sıralarda belli ki

oğlum 2 gün geçti sneijder falan bırak artık lan sana da yazık

hahahahahaaaa..
Troll oldugu yanilgisiyla yasayan kardeslerimizden biri daha. Hosgelmis.
sneijder ve drogba transferlerinden sonra sinirden kendini siktiği rivayet edilen yazar.
(bkz: Sinirden kendini sikmek).
başlıkta entry silip aynı başlığa tekrar entry girerek başlığı pörtletmeye çalışan yazar. çok sevdim bu huyunu
Sözlükteki amacı, gayesi nedir pek anlaşılamayan yazar.

Yaptığı şöyle: Provakatif bir başlığa entry girer, başlık sol frame'de canlanır. ardından iki üç entry girilince kendi entrysini siler. Kendi başlığı olması şart değil, hemen söyleyeyim, yani oy toplama veya ilgiyi üstüne çekme gibi bir amacı yok.

Zall'dan sözlüğü hareketlendirmesi için para aldığını düşünüyorum.*
emre belezoğlunu snijderden kaliteli gören yavru ergen.
uludağ sözlük moderatörleriyle arasında bir anlaşma olduğunu düşündüğüm kişi. Sözlükte ortalığı karıştıracak entryler girer. Hakaret, küfür kullanır. Sabit fikirlidir. Tamamen sabit. Ama ceza yemez. insan şüphe ediyor.
galatasaraya ve taraftarina satasan yazra. agzini yuzunu dagitmak istiyorum senin.
(bkz: batman atatürk vs joker tayyip erdoğan) bune şimdi?
(bkz: jennifer lopez)
troll olayım derken rezil olan yazardır.

(bkz: nerede o eski troller/#18750977)
(bkz: uludağ sözlük ün azgın yazarları/#18730235)

-----

(bkz: orjinaldeli) - (bkz: evladı üniversitede ilim öğreniyor sanan saf baba/#18743579)
(bkz: orjinaldeli) - (bkz: erkek arkadaşına yarram diye hitap eden kız/#18743680)
(bkz: orjinaldeli) - (bkz: gerdek gecesinde penisi küçük bulan gelin/#18723883)
(bkz: orjinaldeli) - (bkz: hoşlanılan kızın kızıştım diye mesaj atması/#13146283)