bugün

Galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışları sebebiyle donuza eklediğim troll. Mutlu ama uzak olsun.
Hakikaten adı gibi orijinalden bir delildir.
Seni eksilemekten zevk aliyorum.
Burdaki en kaşar akpli trolldür. Ben gelmeden önce bile buradaydı düşünün artık.* Eskisi kadar aktif değil belki biraz adam olmuştur diye düşünüyordum demek yanılmışım. ve ne yazık ki fenerbahçeli...
Orul orul Okul çocuğu. Yalan dolan şeylerle akp propagandası yapıyor.
Mis gibi hesabı ak trollere satmışlar. Artık profil fotoğrafına gif eklenmiyor bile!

Yedinci nesil ak troll. Donuz.
çocukken topu inşaata kaçmış yazar.
rumuzunun hakkını veriyor.
A haber, atv ve beyaz tv den haber
Akit ten bilgi
Kadir mısıroğlu ndan tarih
Cem küçük, nihat doğan ve rasim ozan kütahyalı dan siyaset öğrenirseniz dönüşeceğiniz aktroll türüdür.

görsel
Kendisi Kadir yunanoğlu nun yeğeni olur.
görsel
görsel
https://youtu.be/kRA4eqQfa7M
Kendisini ifşa ediyorum 0:00 ile 0:13 arasındaki. Hem aktroll hem fenerli Allah hiç bir kulunu böyle ezik yaratmasın. Amin.
(bkz: affedersiniz embesil)
Nickinin hakkını gerçekten de veren zeka geriliği olan yazar. Hem aktroll hem fenerli. Kendisinden tiksinmek için bünyesinde her türlü malzemeyi bulunduranlardan. Kemalist diye ifade ettikleri Atatürkçüler ile arasında zamanında neler geçtiği merak konusu.
Nickinin damdaki deli nickli yazarla benzemesinden mütevellit entrylerine rastladığımda her defasında bu yazar vefat etmemiş miydi şeklinde beni sorulara gark ettiren tanımadığım bilmediğim bir yazar.
şu videoyu kendisi çektiyse 12,5 yaşında falan

http://www.youtube.com/watch?v=Bs8A611Jq4o
https://m.uludagsozluk.com/e/31224263/ rızası varmış.

Edit: entry.
telefon seven yedinci nesil nesildaş yazar. evet.
sözlüğe yüklediği çıplak kadın gifine bakılırsa abazan olma ihtimali epey yüksek.

(bkz: adam pisliğin teki çıktı rıza baba)
Cennet mahallesi izlemiş değerli yazar.
(#30186496) Utanmadan hala çok içmekten ölen diye dalga geçen meczup. Senin gibi ucubeler rahat rahat sikini taşşağını sallasın diye öldü o adam, ama sende onu anlayacak nohut kadar beyin bile yok.
sanki biraz mallık var kendisinde.
fenerbahçe nin en az 250 milyon euro luk tazminat alacagini yazan fenevli.

cahil fenerbahcelilere biri hatirlatmali bunlari;

Futbol kararları hakkında, yasal yollara gidilmez. Tahkim Kurulu'na gidilir. UEFA'ya, FiFA'ya gidilir.
En son da, Uluslararası Spor Mahkemesi CAS'a gidilir.
Fenerbahçe bu yasal yolların hepsine başvurmuş ve hepsi mahkumiyet kararını onaylamıştır.
Türkiye'deki Ceza Davası, sanıkların bireysel olarak mahkum olması ya da olmamasına karar verir, o kadar.

yani beraat alsa bile degisen birsey yok..

bu Sonuç TFF, UEFA, FiFA ve CAS kararlarını değiştirmez.
Bu yüzden, mahkeme kararına dayanarak tazminat davası açılsa da kazanılamaz, nokta.
ne olduğunu bilen şahıstır. insan durduk yere böyle bir nick almaz sonuçta...
(#29688425) ile üzmüş yazar. tamam, bir duruma tepki koyarsın da bunu insanların annelerine dil uzatarak gerçekleştirmenin ne gereği var ? gerçekten de çok ayıp...
bu vesileyle kendisini donuza eklerken sözlüğe donuzu kazandıran zall" a teşekkür eder, değerli yazarımızı artık okumayacak ve bundan mutlu olsam da bir gün futbolu sadece iki rengiyle değil tüm renkleriyle sevmesini temenni ederim.