bugün

ordu ve giresun da ki yazarların mı yoksa ordulu veya giresunlu olan yazarların mı katılacağı zirve ,merak edilendir.
istanbul da olursa ne ala olacak olan zirvedir.
or-gi isimiyle istanbulda yapılacak zirvedir. zira ordu ve giresundaki genç nüfus düşüktür. ya da fındık vakti perşembe'de yapacağımız zirvedir. bizim harmana davetlisinizdir.
teklif bizden katılım sizden. bir karadeniz pidesi kaçırılmaz hani.

(bkz: orgi sunar)
Alakalı yerlerde olması gereken zirvedir.Ancak konu şu.

-abi nereye?
-Zirve var olum sen gelmicen mi?
-napcaksınız?
-bilmem zirve işte ya
-sen git ben geliyorum abi...
kuzenlerimi de alır gelirim kalabalık geliriz ona göre.
yeşil-mavinin koynunda olmak...
bir doğa harikasını yaşamak,
karadeniz'i görmediysen
sen, yaşadım deme arkadaş.
istanbul' da gerçekleşecekse koşar adım gidilecek zirvedir.
or-gi pankartı açıp istanbulu titreteceğimiz zirvedir. gelirken plastik kapta kara lahana ve kavrulmuş fındık getireceğim.
katılmayı düşündüğüm zirve. zaman mekan önemli tabi. nerede ne zaman yapılacağı merak konusudur.
10 tane ordulunun bir arada olduğu düşünülünce korkulan ve eğlenilecek olan zirvedir. deneylim görelim bakalım bir grup ordulu bir arada olunca neler olacak.
çuvalla mermi ve kasayla rakı getirilerek gerçekleşecek zirvedir.
istanbul, ordu ve giresunda aynı anda başlatılacak zirvedir. 3g ile canlı bağlantı yapılacaktır. görüntüler tv52 den canlı yayınlanacaktır.
giresun kalesinde düşünülen zirvedir, ordu ya da geçilip "şu boztepe'den ordu ya bakılmalı" türküsü seslendirilebilir. söz sende kamil sönmez. * *
samsun'da yapılması daha iyi olacak zirvedir. ya da biz sinoplu arkadaşlarla mı yapsak la. ordu neyse de giresun uzak. *
Katılmayı düşündüğüm zirve Ya da en azından bir arkadaşa bakıp çıkabileceğim bir zirve. Zira yazar kimseyi tanımamakta ve daha da kötüsü yedinci nesil. * *
ne çok ordu'lu giresun'lu yazar varmış sözlükte, fatsalı olarak zevkle katılabilinecek zirvedir.
ordulumusun kadifeli gelin çaydanmı geçtin?
yanakların al al olmuş konyakmı içtin?
ne zirvesi
zirvenin adı orgi olunca içim gıcıklandı bi an itiraf etmeliyim. ama fikir süper. komşu şehirle ortak bir fifa organizasyonu. daha çok katılım amaçlanmış anlaşılan. karadeniz, yemyeşil dağlar, tepeler, uçan kuşlar hepsinden ötesi demeteren.
şimdiden çok eğlenceli olacağına eminim. *
istanbul ayağının da yapılmasını istediğim çok eğlenceli geçecek olan zirve.
istanbul da yapılırsa kaçırılmayacak zirvedir.