1. 1.
  OPEL PERFORMAnce CENTER ANLAMINA GELiR. OPEL'iN KENDi BÜNYESiNDEKi PERFORMANS ARTIRMA MERKEZiDiR. BiR NEVi ORiJiNAL MODiFiYECi..
  1 ... beyazyelkenli
 2. 2.
  endüstriyel otomasyon için, her sistemin birbirine bağlanabilmesi standartlarının oluşturulmasını sağlayan, opc foundation tarafından geliştirilmiş arayüz standardı.

  http://www.opcfoundation.org/
  ... tonights the night
 3. 3.
  "operation people contact" anlamına gelir. otellerin devre mülk veya devre tatil amaçlı pazarlamalarında insanlarla ilk muhatap olan kişilerdir... tatil beldelerinin merkez taraflarında sıkça karşılaşırız aslında. aileleri ertesi gün otele getirmek için uğraşırlar, aileler otele gelir, tanıtım yapılır ve en son pazarlama(hep gizli tutulan sürpriz)... aile devre mülkü veya devre tatili satın alırsa opc primini alır. ikna kabiliyeti yüksek kişilerdir genelde opcler. yani öyle olmaları gerekir... her neyse otel pazarlaması için insanları kandıran kişiye opc diyebiliriz kısaca.
  ... kimseyi sevmeyen adam
 4. 4.
  opc
  (bkz: opel performance center)
  1 ... zoeger
 5. 5.
  ole yani microsoftun farklı altyapıdaki sistemlerin haberleşmesi için oluşturduğu database i kullanan , sürücü maliyetini düşüren bir arayüz platformudur. opc da yaygın kullanılır ve anlamı gerçek zamanlı ( ısı sıcaklık vs ) değerleri sunucu-istemci mimarisi ile gönderilecek sisteme uygun hale getirir.

  endüstriyel otomasyonda can simididir.
  ... tatavayapmabasgec