babası Fahri Saylak, önceki gün hayatını kaybetmiş.

https://www.milliyet.com....saylakin-aci-gunu-7042803
Kötü adam oldu artik yapisti çikaramaz o rolü.
Her geçen yıl üstüne dahada koydu gelişti türkiyenin en iyi aktörü oldu.

Baştan aşağı karizma adam.
Yerli vincent cassel.
arzu tramvayı'nda katili olmak istediğim yetenekli oyuncu, başarılı yönetmen.

3 günde dizi sezonunu bitirdim. rica ediyorum beni şahsiyet hasretinden yataklara düşecek kıvama getirmeden 2. sezonu çekip yayınlasın. yüzüne söyleyemedim buradan yazıyorum.
iyi oyuncu. başarılı yönetmen
oyunculuk yeteneğinin üstüne krema olarak yönetmenliği de eklemiş er kişidir.

şahsiyet dizisi,müziği,çekimleri,renkleri nedir öyle arkadaş ya..

ayakta alkışlayıp saygıyla eğiliyorum.
Öteden beri seviyodum, son projeleriyle daha da mest etti.
Vatanım sensin'den ayrılmasıyla şahsımı fazlaca üzmüştür. gerçekten büyük oynuyordu, olanca şerefsizliğine rağmen kendini sevdirmeyi fazlasıyla başarmıştı. canlandırdığı karakterin ölümü çok üzdü gerçekten. hele ölmeden önceki o son bakışı yok mu...
görsel
Hakan Günday ve diğer ekiple birlikte Türk Sinemasına "Daha" gibi eli yüzü düzgün bir film kazandırmış Oyuncu ve yönetmen.

Bu arada:

"Saylak" nedir diye merak etmiş olabilirsiniz. Ben de merak ettim. Benim tahminim şu: "Say" osmanlıca "çalışma, emek" demek. Fazıl say ın soyadında kök halinde görebiliyoruz. "-lak" eki ise "yapım eki" bildiğiniz gibi. "Saylak" da olsa olsa "Çalışkan, Çalışkanlık, emekçi" gibi bir anlamı olsa gerek.
yeni aşkıyla görüntülenmiş;

görsel
Hakan günday ın daha romanını aynı isimle sinemaya uyarlayarak uzun metraja merhaba demiş yakışıklı oyuncu. Film adana film festivalinde gösterilecek.
ikiz kızları ile tatilde;

görsel
oyunculuğunu çok beğeniyorum. bu ülkede hak ettiği değeri görmüyor.
Vatanım sensin e tat veren adam, muhteşem oyuncu. Vatan haini sempatik geliyor o kadar yani düşünün.
suriyelilerle ne olacak yerine, bu insanlarla nasıl beraber yaşayabilirizi düşünmemiz lazım" diyen kişi. lan, sen kimsin ki bunu söyleyebiliyorsun? senin mi komşun olacak suriyeliler, senin mi toplu taşımada yanına oturacak, senin mi karına kızına bakacak ya da tecavüz edecek? senin mi işyerinde çalışacak? ha? insan müsvettesi. cihangir solcusu. zibidi.

işler güçleri dikkat çekme çabası. nasıl şirin görünürüm çabası. villanda otururken senin için söylemesi kolay. bunun gibileri afganistan'a talibanın içine atacaksın.
Aynı yaşta olduğuma şaşırdığım, başarılı bir Actor. Hatırla gönül adlı dizide Oyunculuğuyla mestetmiştir. Lakin dizinin kaldırılma gerekçesi raiting değil saçmasapan bir gerekçeye dayandırılması da zırvalıktır.
Oyunculuğu beğenilir. Ayrıca odtü mezunudur.
Cok yaslanmis lan en son gordugumde yakisikliydi.
yakışıklı ve çekici bir arkadaşımız tuba gibi ezikle evlenmesi zaten hata idi. geçmiş olsun diler, gözlerinden öperiz.
Ve üstteki röportajı verdikten 1 hafta sonra boşanmış. Manyak mıdır nedir. Gerçi o kadın bunun gibi looserla napsin.
Önce ODTÜ Fizik ardından Ankara Üniversitesi’nde Siyasi Bilimler ve Kamu Yönetimi. Sonra ikisini de bırakıp Bilkent Tiyatro Bölümü’nden mezun ol olmuş

yeni dizisi ‘Hayat Ağacı’ perşembeleri TRT1’de.

Karısı başka adamlarla yiyistigi halde evde diziyle ilgili konuşmayız bile diyor.
tuba büyüküstün'ün kocası.
benim için yalnızca sonbahar'ın yusuf'udur.
Hisarbuselik dizisinin Çetin'i, Sonbahar'ın Yusuf'udur. ilk adı Arif'tir, Ankara doğumludur.
http://imageshack.us/phot.../541/dsc04528ki0.jpg/sr=1