bugün

Özlediğimi sanıyordum fakat geçen gün buluşup sohbet ettiğimizde çok farklı bir insanla karşılaştım. Sevdiğim kişi değildi dolayısıyla yıllarca özlediğim adam bu kişi olamazdı.
Ben sanırım hayali bir karakteri sevip özlemişim.
O da kim? Niye özleyim?
Başlığın özeti: neden özleyeyim, o beni özlesin ya da özlenilecek biri değil. O zaman sayın yazar arkadaşlar, itiraf başlığında ya da yazarların söylemek istedikleri başlığında ağlamayın. Teşekkürler.*
o kim oluyor ki onu özleyeyim?

o beni özlesin.
(bkz: kedi özledi)
çok özledim aq.
O kim?
ilk önce bunu bir netleştirelim.

T; bir soru.
Onu özledin mi dediğinde, o kim demediği sürece kimseye inanmayın. Hem özlemiş hemde unutmamıştır.
Yüzünü unuttum. Özleyebileceğim bir şey kalmadı.
Özlenmeyi hak eden biri olsaydı eğer , hali hazırda yanımda olurdu ya da en azından kalbimde bir yere sahip olurdu .
Sevgisini özledim. Bana karşı olan özenini özledim.
Gün içinde Her şeyini özlediğimi fark edince kalbim sıkışıyor.
Keşke aynı sayfada olabilseydik.

Unutmak için mürekkeplere bulanmazdım.
Neden biri özlensin? Birini özlemek değil olay, aslında onunla yaşanılan anları, olayları özlüyorsunuz ve yanınızda kim varsa sizi mutlu eden anda o kişiyi özlediğinizi sanıyorsunuz. Kişilere bağlı kalmayın, anı odaklı olun.
özlemekten ziyade neden diye soruyorum kendime. aslında cevabı biliyorum ama yediremiyorum kendime. hem hak veriyorum kıza hem diyorum bu kadar sevdik birbirimizi paran yok deyip üçüncü yılın sonunda terk etmek doğru mu?

yüreğimdeki yaranın derinliği sonsuz.
Evet ama yapacak bir şey yok.
Zaten gözden çıkarılmışız.
Ben onu hep özlerim. O benim için hiç sahip olmadığım bir baba, hep hayalini kurduğum bir eştir.

Korktuğum her an onun kollarını ararım. Üzüldüğüm zamanlarda ağlamak için onun omzunu isterim. Ama o yok. Hiç olmadı. Olmayacak.
güncel Önemli Başlıklar