bugün

bir grup ergenler tarafından coverı yapılmış olduğundan üzüldüğüm şarkıdır.
xo reklamında kullanılmış şarkıdır.
pısırık bir erkeğin kıza hoşlandığını belirtmesi için yapılmış bir şarkıdır.
ergenler tarafından anası sevilmiş şarkı. o kadar da çok severdim bu ergenler yüzünden dinleyemez olduk.
one direction tarafından coverlanan ve içine sıçılan şarkıdır.
blondie'nin atomic'le beraber en güzel şarkısı. ayrıca dawson's creek'te audrey tarafında da güzel söylenmiştir.
Kac gundur televizyonda gordugum one direction klibi yuzunden dilime takilmis olan mukemmel blondie sarkisi. Tabi dile takilmamasi elde degildir. O kadar soylendikten sonra sozlukte tesadufen gormek de ayri guzel tabi.
blondie'nin cıvıltılı kıpırtılı hoş bir sarkısıdır.
van direkşın ın gayet eğlenceli kavırladığı şarkı. bok atmayalım bu sefer çıcıklar güzel söylemiş.
ingilizce "öyle ya da böyle" demektir aynı zamanda.
Blondie yaparken dinlemeyip one direction adlı birkaç tane çocuk yüzünden boka sarmış bir parçadır. Kesinlikle blondie söylerken daha güzeldi. 1D yi kınıyorum.
bir grup ergenin one direction şarkısı olarak tanımladığı parça. ayağınızı denk alın ulen.
1d ibnelerinin yaptığı coverdan bin kat daha güzel olan şarkının orjinal versiyonu youtube hedesinde coverın 5te biri kadar bile izlenmemiş. adaletini sikeyim dünya.
bugün yolda, ufacık çocukların söylediklerini duyunca "aaa helal olsun bu yaşta bu şarkıyı biliyorlar" dediğim şarkı. tabi ben sandım ki açıp blondie'den dinliyorlar. meğer 1d coverını yapmış. üzücü.
one direction falan değil blondie'ye ait olan şarkıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=mFerLNdpwO4.
deli gibi tepindiren şarkı.

saçım başım dağıldı lan.
bu meşhur pop-punk şarkının son üç beş yılın eğlencelik grubu one direction tarafından seslendirilen versiyonunda youtube'de yapılan bir yorum tüm ehli salib ve ehli insafın hislerine tercüman olmuş.

i hope these faggots has killed in an accident
until the ribbon breaks'in stalker'ın son bölümünde de duyabileceğiniz kavırı da gayet farklı ve başarılı bir çalışmadır.

http://www.youtube.com/watch?v=gpHWbUhVY2w
one direction'dan dinlenilmesi elzem olan enfes parça.
Blondie'den dinlenmesi gereken ''Parallel Lines'' albümünden olan 1979 model olan hoş şarkı.
harika bir blondie şarkısı. Ben böyle eğlenceli bir şarkı görmedim.
Benimde sevdiğim, eninde sonunda sevdiğini elde edeceğini belirten bir blondie şarkısı.
bu aralar reklamlarda duyduğum blondie parçası, eğlenceli parça kesinlikle.
i m gonna get cha get cha get cha one way or another kısmında eşlik edilmesi farzdır.