bugün

entry'ler (115)

saat 2 yi 15 geçiyor

Hatırlanması gerekir ki "nothing good happens after 2 am".

lady gaga

Hiç tarzım olmamasına rağmen bu hanımefendiyi pek bir severim. Öncelikle sesi gerçekten ama gerçekten çok güzel. Şarkıları insana enerji veriyor, eğlencelik. Bazı şarkıları ise gerçekten anlamlı. Uğraşıyor ve gerçekten emek veriyor yaptığı işe. Bunun yanı sıra american horror story sayesinde oyunculuk yeteneğini de kanıtlamış oldu. Diziyi zaten çok severdim, ama lady gaga ayrı bir hava katmış. Atmosferi değiştirmiş sanki. Çok yetenekli kadın bee.

this love

Maroon 5 olanı da güzeldir.

14 şubatın cumartesiye denk gelmesi

13 şubatın cuma günü olması kadar doğaldır. Etrafta yalak yalak sevgililer görürsem öldürebilirim, iğrenç.

sevgililer günü

Çok gereksiz, iğrenç, itici bir gündür. O kadar nefret ediyorum ki. Hiç bir anlamı olduğunu düşünmüyorum. Sevgilim bana sevgililer günü sürprizi yapsa soğurum o kadar yani. Şöyle saçma sapan işler olmada dünya daha sevimli bir yer olurdu.

ilginç evlenme teklifleri

Millet ilginç evlenme teklifi yapıcam diye totosunu yırttığından mıdır nedir artık önünde diz çöküp yüzüğü parmağına takmalı evlenme teklifinin ilginç geleceği noktadayız.
Ha ilkokulda 5 kere falan evlenme teklifi almıştım sınıfta 3 erkek bana aşıktı ben de kendimi bi bok sanardım hepsine evet demiştim hahah.

erkekler penis değildir

Kadınlar da meme değildir fakat erkeklerden şüpheliyim.

mommy cool

Muhabbeti saran hoş bir arkadaş. Hoşgelmiş.

bağıra bağıra söylenebilinecek şarkılar

F.u.n - we are young.
Tam bagirmalik sarki degil mi sizce de? Ozellikle 'tinaaaaaaayt' kisminda.

one way or another

Kac gundur televizyonda gordugum one direction klibi yuzunden dilime takilmis olan mukemmel blondie sarkisi. Tabi dile takilmamasi elde degildir. O kadar soylendikten sonra sozlukte tesadufen gormek de ayri guzel tabi.

tam öperken yüzünü çevirmek

Ayrildigimiz erkek arkadasimla sinemaya gittigimizde filmin sonlarina dogru ustume egilip opme girisiminde bulundugunde benim yuzumu cevirerek onun yanagimi opmek zorunda kalmasi buna ornek verilebilir. Karanlik oldugundan morarip morarmadigini bilmiyorum. Esasinda komik bir durumdu ki film bitene kadar ciktigimizda ne olacak diye dusunmekten kafayi yemistim. Elbette rahatsiz ediciydi eger onu gercekten sevseydim kafami cevirmezdim buyuk ihtimalle. Onun da sonradan konustugumuzda soyledigine gore cok utanmis.

ev arkadaşının garip huyları

Banyo yaptiktan sonra spor yapmasi.
Atistirmalik bir sey yese bile aninda gidip dislerini fircalamasi.
Camasirlarini kendisi elde yikamasi ve 2 gunde bir pijama degistirmesi.

açtığı dükkana soyadını koyan insan

Actigi dukkana kendi adini veren insandan daha az megaloman olan insandir. Olsundur, herkes yaratici olacak diye bir sey yoktur.

kumral kızların diğer kızlara göre güzel olması

Kesinlikle dogru bir onermedir (Yazar burada kendisinden bahsediyor).

mastürbasyon

Arzulanan kisinin hayal edilmesi ile birlikte kendi kendini tatmin etmesi durumu. Cesitleri vardir. Bu bir tek cinsel anlamda dusunulmemelidir. Tabi benim tanimladigim cinsel masturbasyon olayi.

Ek bilgi: antik romalilar tarafindan bir rituel olarak duzenlenmekle birlikte beyaz kiyafetler giyilir ve bulunulan yerin ortasina ates yakilir. Bu onlar icin kutsal bir mesgale sayilmaktadir.

küçükken çok sevilen ama şimdi olmayan şeyler

Hayali arkadas.

gecenin tek şarkılık özeti

The cars - drive.

unutulmayacak kitaplar

Ugultulu tepeler. Beni taniyan biri okusa bunu herhalde bana "taktin sen de bu kitaba" der ama ciddi anlamda ilk defa bir kitap beni bu kadar etkilemisti.

lady gaga

You and I sarkisini cok sevdigim, bu sarki disinda muzikleri muzik kategorisinde degil de eglenmelik kategorisinde olabilecek bayan.

ilk cinayet aletimizdi şarap şişesi

Sarap sisesiyle cinayet isleyen bir grup insanin yillar sonra eski gunleri yad ederek "vay be ilk cinayet aletimizdi sarap sisesi" demesi durumu. Tamam susuyorum.