bugün

2015 yılında gelmeleri muhtemel nesildir. Bu başlığın altına bizim nesil yazıp kendilerini savunacaklar, nesillerine sahip çıkacaklardır ileride. Biz de şimdiden onlara hoşgeldin diyoruz. (bkz: başlık parsellemek)
(bkz: parsellemeyi zikmek)
(bkz: entry parselleme)
(bkz: hoş geldiniz)

gelsinler efenim. sonunda ben de aramda 4 nesil var kes sesini senden önce burada ben vardım diyebileceğim. evet. süper.
2015 model yazarların oluşturacağı nesildir. umutluyuz.

24 aralık 2013 edit'i: onuncu neslin sözlüğün ağzına sıçmış olmasından mütevellit pek de umudum kalmadı. ne biçim bir nesil yetişiyor arkadaş... nereye gidiyoruz böyle? gelmeyin lan artık!

6 eylül 2014 edit'i: on birinci nesilden daha kötü olamazlar sonuçta. gelsinler madem.

15 Temmuz 2015 edit'i: ulan bir başlığı da ben parselleyeyim dedim o da elimde patladı gelmedi 12. nesil falan. şans yok bende amk onu anladım bir kez daha.

11 mart 2016 edit'i: görsel

23 aralık 2017 edit'i: zall sanmasın ki yıllar geçtikçe bu işin peşini bırakacağım! nesil sistemi devam etsin insanlar kardeşlik içinde yaşasın!

23 kasım 2018 edit'i: yaklaşık bir aydan beri gelmiş bulunan nesildir. fakat uludağ'ı sık kullanmadığım için bunu yeni öğrenme fırsatım oldu. bundan dolayı an itibarıyla 5 yıllık davamı sonlandırıyor, on ikinci nesle ve nesil sisteminin devamına selam çakıyorum. on birinci nesil de bu fedakarlığımı unutmasın.*
bütün nesillerden daha farklı olacağı kesin olan nesildir.
(bkz: hadi bakalım hayırlısı).
On birinci nesilden sonra gelecek olan nesildir.
on birinci neslin tirnagi olamayacak olan nesildir.
hedefi on ikiden vuracak nesildir.
kaçıncı olduğu mühim değildir. esas olan nicelik değil niteliktir. başımız gözümüz üstünedir.
yok artık ! sahi o kadar oldu mu ya ? dedirtecek nesildir .
Gelsinlerde 11. Nesil rahatlasın dedirten nesil.
6 ay içinde sözlüğe gelmeleri muhtemel nesildir.
On birinci nesilleri bir anlamda rahatlatacak nesildir.Cok yüklenecekler bunlara.
On birinci nesli mumla aratacak olan nesildir.
En geç 4 ay içinde sözlükte olacaklardır..
(bkz: on ikinci nesiller defolsun gitsin kampanyası)

11.nesiller tarafından topa tutulacaktır.
Gelmesini sabırsızlıkla beklediğim nesildir.
gelmeleriyle kampanyalara hemen başlayacağım nesil.
(bkz: 11 Nesil alana 12 nesil bedava)
(bkz: sbag55) ile siftahi yapmiş nesildir. hoşgeldin. şuralarin tozunu al paspasi bitir abilerini çayla hadi bakalim.
on birinci nesil yazarlarını karalayan yazarların artık on birinci nesili rahat bırakmalarini saglayacak nesildir.
yuzde 90'ını fakelerin oluşturduğu nesil olacaktır.
Hoş ve boş gelecek nesildir.
Dilerim yeni nesiller daha sağlam olsun bu da 12. Nesilden başlasın.
En büyügü lise son sınıf olacak olan bebelerdir.