hayırlı forumlar.

ikinci el alışverişlerim tam listesi
(#34211549) kanka üzülme ama fikiri geliştirebilirsen yaparız len.
Sesli uygulamayı ben düşünmüştüm mk. Neden ifşa ettiniz ki. Zengin olacağıdım ne güzel.
(#34211224) fikri beğendim de 5 saniye az değil mi? böyle güzel fikirler gelse bi ekip kurup yapılsa ülkece bi kalkınsak aaaq
bir diğer gereksiz proje de, sisteme girince sistem seni random 3 farklı kişiyle eşleştirsin. bu grupların içerisindeki cinsiyet dağılımı eşit olmalı (gerçi burası erkek olup da kadın cinsiyetini seçen mallarla dolu bi ülke) bu 4 kişiyle bi chatroomda olacaksın ve 24 saat boyunca o kişilerden başkasıyla eşleşemeyeceksin. karşılıklı kalp falan atan olursa private room denen odalara geçip muhabbetlerini orada devam ettirebilirler sonra. tabii ki sisteme fotoğraf yükleme felan olmayacak. dış bağlantılar da engellenecek.

ertesi gün olduğunda kişi yeniden 3 farklı kişiyle eşleşecek. sistem bu şekilde işlemeye devam edecek. mesela trollük yapanlar, spam mesaj atanlar, ahlaksız konusanlar vs için oy çoğunluğuna erişilirse 3/4 orana yani, sistemden 10 gün falan ban yesin.
yalnızca ses gönderilen bir uygulama olsun. bir o eksik hayatımızda. telsiz gibi değil tabi. twitter ın sesli olanı. 5 saniye sınırlı olsun. çevrelere eklesin insanlar birbirini. çok tutanlar yayın yapsın. sonra podcast olarak dinlensin.
Herkese merhaba,

hayatımızda bir çok sosyal medya platformu var örnek vermek gerekirse

(bkz: facebook), (bkz: twitter), (bkz: instagram), (bkz: snapchat), (bkz: swarm)

bu liste böyle uzar, size bir sorum olacak "hayatımızda olabilecek bir gereksiz sosyal medya platformu fikri?" mesela sadece yazı atılan bi platform gibi cevaplar bekliyorum bakalım nasıl bir sosyal medya platformu çıkıcak buradan.