bugün

içinde çapulcu kelimesinin mutlaka geçeceği sözlerdir.
başlık gezici saçmalıkların rüyasından ibarettir. alırız almayız demiyorum ama şu ülkenin her hangi bir şeyde başarılı olmasını istemeyen gezizekalıları bizlerin önüne tekrardan sermiştir. bunlara odtüde karma yurt yapıcaz deseler ağaçları kökünden söker yakarlar mesele ağaç değil mesele zihniyet ve kemalizm son 10 yılında geri sayım başladı kudursunlar efendim.
camiye ayakkabılarıyla girdiler.
Barış süreci sebebiyle diyarbakırda düzenleyeceğiz diyebilir.
Biz olimpiyat duzenlemesini de biliriz.
işte bunlar hep olimpiyat lobisi. dış mihraklar.
Biz olimpiyat yapmayı da iyi biliriz. Allahın izniyle 2023 te 1. Rte Olimpiyatlarını başlatacağız.
durmak yok yola devam alternatifler arasında.
(bkz: eyy olimpiyat komitesi sen nasıl seçim yapıyorsun)
bir usta olarak, rte olimpiyatlarını düzenleyeceğim, kimseyi de rte olimpiyatlarına almayacağım.
- eeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyy olimpiyat komitesiiii ... sen kimsin ? sennn kimsinnnnn ? eeeeyyyyy arjantin, sen böyle bir şeye ev sahipliği yapmaya utanmıyor musun ? eeeyyyy türkiye sen kimsin ki olimpiyatları kazanamadın ? eeee....
+ başbakanım aman, az önce türkiye'ye laf dediniz.
- eeeeeyyyy yardımcı ben kendi ülkeme de soru sormayı iyi bilirim. biz iyi bilirizzz, biz iyi biliriiizzzzzz!
+ tamam tamam bilirsiniz tamam. eyvaah, iyice sinirlendi.

erdoğan'a önerimdir. şaka bir yana, lütfen sakin ol sayın başbakan, lütfen sakin ol. inan o zaman herşey daha güzel olacak.
- Spor adı altında kızlı erkekli ne cenabetlikler yapıyorlar orada bi bilseniz ey halkım...
hedef 2023.
(bkz: işin içinde dış mihraklar vardı)
" aslında istemiyorduk " diyecektir.
onlar 10 dk sunum yaptı biz 1 dk. bir sunum daha yapayım lütfen, one minute!
- ornek olarak, iste bunlar hep hristiyan birliginin oyunlari.
olimpiyatların bizde olmasını istemeyenlerin, maalesef, gözleri vardı göremedi; kulakları vardı duyamadı.
inanıyorum ki, 2020 den sonraki yıllarda, gözler görmeye, kulaklar duymaya başlayacaktır.
Biiz farklıyız. Biziiii müslüman olduğumuz için istemiyorlar. Biiiz bu oyuna gelmeeyeceğizzz!! (Ğuaaaa)
- ey Olimpiyat lobisi, elini bizim üstümüzden çek!!
(bkz: faiz lobisi)
(bkz: dış güçler)
(bkz: israil)
(bkz: bm)
(bkz: gezi parkı)
(bkz: kriz teğet geçti)
-gezici şerefsizlerin vatana yeni bir kazığı budur.
kendi olimpiyatımızı kendimiz yaparız.
biz olimpiyat yapmayı da çok iyi biliriz.

gibi gibi.
bir şey söylemeye fırsat kalmadan gözlerin dolması ve ağlama durumudur.