bugün

malumunuz olduğu üzere, cumartesi günü 2020 olimpiyatlarını hangi ülkenin düzenleyeceği açıklanacak; ve son sunumu başbakan recep tayyip erdoğan yapacak.

olimpiyatları tokyo veya madrid'in kazanması durumunda rte'nin tepkisidir efendim.

-ey olimpiyat komitesi! sen nasıl olimpiyat dağıtıyorsun.
bir şey söylemeye fırsat kalmadan gözlerin dolması ve ağlama durumudur.
kendi olimpiyatımızı kendimiz yaparız.
biz olimpiyat yapmayı da çok iyi biliriz.

gibi gibi.
-gezici şerefsizlerin vatana yeni bir kazığı budur.
(bkz: kriz teğet geçti)
(bkz: faiz lobisi)
(bkz: dış güçler)
(bkz: israil)
(bkz: bm)
(bkz: gezi parkı)
- ey Olimpiyat lobisi, elini bizim üstümüzden çek!!
Biiz farklıyız. Biziiii müslüman olduğumuz için istemiyorlar. Biiiz bu oyuna gelmeeyeceğizzz!! (Ğuaaaa)
olimpiyatların bizde olmasını istemeyenlerin, maalesef, gözleri vardı göremedi; kulakları vardı duyamadı.
inanıyorum ki, 2020 den sonraki yıllarda, gözler görmeye, kulaklar duymaya başlayacaktır.
- ornek olarak, iste bunlar hep hristiyan birliginin oyunlari.
onlar 10 dk sunum yaptı biz 1 dk. bir sunum daha yapayım lütfen, one minute!
" aslında istemiyorduk " diyecektir.
(bkz: işin içinde dış mihraklar vardı)
hedef 2023.
- Spor adı altında kızlı erkekli ne cenabetlikler yapıyorlar orada bi bilseniz ey halkım...
- eeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyy olimpiyat komitesiiii ... sen kimsin ? sennn kimsinnnnn ? eeeeyyyyy arjantin, sen böyle bir şeye ev sahipliği yapmaya utanmıyor musun ? eeeyyyy türkiye sen kimsin ki olimpiyatları kazanamadın ? eeee....
+ başbakanım aman, az önce türkiye'ye laf dediniz.
- eeeeeyyyy yardımcı ben kendi ülkeme de soru sormayı iyi bilirim. biz iyi bilirizzz, biz iyi biliriiizzzzzz!
+ tamam tamam bilirsiniz tamam. eyvaah, iyice sinirlendi.

erdoğan'a önerimdir. şaka bir yana, lütfen sakin ol sayın başbakan, lütfen sakin ol. inan o zaman herşey daha güzel olacak.
bir usta olarak, rte olimpiyatlarını düzenleyeceğim, kimseyi de rte olimpiyatlarına almayacağım.
(bkz: eyy olimpiyat komitesi sen nasıl seçim yapıyorsun)
durmak yok yola devam alternatifler arasında.
Biz olimpiyat yapmayı da iyi biliriz. Allahın izniyle 2023 te 1. Rte Olimpiyatlarını başlatacağız.
işte bunlar hep olimpiyat lobisi. dış mihraklar.
Biz olimpiyat duzenlemesini de biliriz.
Barış süreci sebebiyle diyarbakırda düzenleyeceğiz diyebilir.
camiye ayakkabılarıyla girdiler.
başlık gezici saçmalıkların rüyasından ibarettir. alırız almayız demiyorum ama şu ülkenin her hangi bir şeyde başarılı olmasını istemeyen gezizekalıları bizlerin önüne tekrardan sermiştir. bunlara odtüde karma yurt yapıcaz deseler ağaçları kökünden söker yakarlar mesele ağaç değil mesele zihniyet ve kemalizm son 10 yılında geri sayım başladı kudursunlar efendim.