bugün

entry'ler (326)

kardeş payı dizisini izleyenlerin zeka seviyesi

5 farklı yerde test ettirdim 128-132 iq seviyesini biçtiler. şimdi ben bunuda izlemesem türkçe hiç bir şey dinleyip izlemiyorum zaten yakında unuturum türkçeyi ne yapayım bilemedim.

gündemi takip edip siyaset yapan kemalist

inanmıştır. he kanka sen kurtarıcan bizi.
http://25.media.tumblr.co...1fp16dFV1rqiy78o1_400.gif

uludağ üni elektrik elektronik mühendisliği

eskisi yenisi fark etmez bu bölümden bir halt olmaz. her yerde kötüleyeyim de millet de yanmasın.
bi kaç gelişme yaşındı tabi lablarda gelişmeler var ama hocaların büyük çoğunluğu 5 para etmez. şimdi birileri çıkar "zaten kendin öğreniceksin mühendislikler hep böyle" der. tamam da birader içindeki elektronik aşkını söküp atan hocalar varken sen ne öğreniyorsun ?
ayrıca taban puanlarıda deniz seviyesine iniyor diye yakınan hocalar var. gelsinler efendim gelsinler. puanı muanı bilmem ama belli bi IQ değerinin altındakiler tıp 6 yıl mühendislik 10 yıl haberiniz olsun.

asosyal odasi henuz nasa degil

nerde antiçapulcu orada silik ve çaylaklığa düşürme operasyonu. kendimden biliyorum arkadaşta yaşamış heralde.

walter white ın ölümüyle ilgili spoiler vermek

siz bekleyin game of thrones kitapları bitsin bu spoiler veren kardeşlere iade-i ziyaret yaparız.

doğru ve çalışkan türk

doğru ve çalışkan olan türk zaten türklüğünü vurgulamaz her yerde pipisini açan veletler gibi bir şeyin farkına yeni varmamıştır.

adolf hitler

trumanı tanımadan hitlere bok atan kişilerin yaşadığını bize gösterir.

arapların en üstün ırk olması

peygambere sahip olan ırkın en iyi olması gibi bir durum yoktur. olsaydı zaten yahudi olmalıydı tarzında çürütülebilecek önermedir. keza peygamberlerin yoldan çıkmış azmış toplumları hakka davet etme gibi bir görevi vardır. üstün ırk denen bir saçmalıkta yoktur aslında. herkes kendi penceresinden bakar olaya bana kalırsa elektroniğe olan büyük katkılarından dolayı üstün ırkı nicola teslanın da arasında bulunduğu sırplara veririm. ama dediğim gibi bi tesla çıktı diye sırplar adam mı oldu?

madam marika

atatürk kadınları bitti troları çıktı şimdide.

hitler cani diyip japonlara sempati duymak

ya dedimki hitler reyiz sen sen ol şu hirohitoya güvenme. sovyetleri almadan barborasa bitmeden amerikaya savaş çıkarcaklar bizim elimiz mahkum olacak dinlemedi gitti. e bari sevgili rommelciğimi yolla sovyetlerden girsin kanadadan amerikaya bir blitzcrieg amerika knockout yok nuh dedi peygamber demedi.

almanların mükemmel bir millet olması

ren nehrini fıratla birleştiren çılgın kanalı bekliyoruz. ve ayrıca almanyayla iskandinavyayı birleştiren bir köprüde söz konusu. baltık hakimiyeti şart bir kez daha sovyet tehtidi istemiyoruz.

şanlı alman imparatorluğu na yapılan beyin göçleri

ay sonunda adolf hitlerin ruhunu çağırma günü yapıcaz tüm yetkili arkadaşlara duyrulur. hitlerin son direktifleri gelecekten vereceği spoilerlar ve daha fazlası...

tayt giyen devlet başkanı

aynı durum almanyada merkelle yaşansa zaten nufus artışı eksilerde olan almanlar 10 yıla tarihten silinir.

erdoğan diktatör olsa olabilecekler

kemalizm gaz odalarında. tabiki bir chp kadar diktatör olamazlar kendi halkını şapka takmadı diye gemiyle bombalatmaz dersimin lekesini isim değişikliğiyle gidermeye kalkmaz. yani sarık takmayanları bombalatsa işte biraz dengelenebilir olaylar.

şanlı alman imparatorluğu na yapılan beyin göçleri

ayın elemanı 1 haftalık adolf hitler reankarnasyonu kazanacaktır. yarışmacı arkadaşlara başarılar. ben blitzcrieg tank commander desert fox erwin rommel iskenderiyeden bildiriyorum burada çok sıkıldım ortadoğuya doğru bir sefer başlasın artık.

chp 3 büyük ili kazandığında akp liler ne diyecek

ben buradayım seçimlerden sonra başlığı hortlatıcam beyler. ikametgahları izmire alıyoruz 5000 kişilik aşiret gerisini izmir düşünsün.

2014 dünya kupası nı doğu almanya nın kazanması

80 li yıllarda girilseymiş bu başlık tutarmış. sonuna da berlin duvarı yıkılacak yazardık. oh pardon fena bi spoiler verdim.

mussolini ve hitler kankalığı

sovyetleri alıcaktın arkana * bak ne truman ne churchill ne degol kalırdı. ah hitler iyi gittin de erwin rommele devredecektin anahtarları seni tüm zamanların en iyisi yapacaktılar emekliye ayrılmayı bilecektin.

alman olup dünyayla vs atmak

aynı olayı alexander the great abimizde yapmıştır zaman farkı fazla olsada tarihe ismini altın harflerle yazdırmış. güzel birde sözü vardır. "there is nothing imposible to him who ll try" .

alman olup dünyayla vs atmak

1. ve 2. dünya savaşlarının göbeğinde yer alan bir ırktan olmaktır. kapitalist ve kömünistlere öyle bir ders verirsiniz ki ölümünüzden yıllar geçer hala hollywood 2 haftada bir karalama filmi çeker.