bugün

Tam olgun olduğunu anlamak için poposuna vurup sesini mi dinliyoruz. Yanlış anlamayın. Öğrenelim de cahil kalmayalım.
70 yaşına da gelsem lolita sanacakları için kısmetlerimin kapandığını gösteren ama açıkta bir seçenek olan ilgidir. ayrıca 70 yaşında jigolo tarzı genç erkeği ne etsin olgun kadın.

gelecek tüm nesillerin ise nickleri iyice araştırmasını dilerim, nick bir buralarda kaldı.

olgun dayılar, amcalar, dedeler: lolita lempicka ayağınıza geldi, varsa yüklü bir miras bekleriz. * * *
genelde 35-45 yaş aralığında ve seksapalitesi yüksek olan kadınlardır.
o olgun kadın firdevs yöreoğlu olmasın da..
(bkz: dolgun)
Ambalajın ne kadar önemli olduğunu gösteren önemli verilerdendir. Ambalaj iyi olduğu sürece içinde ki malın bayat olmasının önemi yoktur.
Daha anlayışlı ve ölçebilen biri oldukları için ilgi duyulur.
cinsel olarak istek duyuyorum.

duygusal bir şey yaşayamam ama bu cinsel dürtü bozukluğu başıma bir bela açacak.

onların yataktaki deneyimi çaylak kürdan kızları cebinden çıkarıp 5 kere donunda sallar.
olgun kadınlar gereksizlik derecesinde temkinli oluyorlar. bu da çekilmez bir duruma dönüşüyor. güvenmiyorlar, tereddüt ediyorlar. kendilerinden soğutuyorlar. ilişki de başlarken bitiyor o yüzden.

benim tasvip etmediğim bir olaydır.
Bir zamanlar(bekarken)tlki ile tavuk gibiydik.
sözlüğün çığrından çıkması.
kendi yaşıtlarınızdan siktiri yediyseniz mecburen yaptığınız durum. kıvırmayla olmaz yapmayın, yemiyor kimse o lafları.
Milfçi tayfadır.
(bkz: mommy issues)
(bkz: anne sorunları)
Son ana bükücü.
neden olduğuna anlam veremediğim durumdur. yaşıtım olan 20lerinin başındaki kızlarla konuşurken sıkılıyorum ama 30-35 arası bir kadınla konuşurken dakikaların nasıl geçtiğini anlamıyorum.
insan, kendisinden yaşça büyük olan olgun veya milf kadınlara ilgi duyup onu arzulaması ego tatminliği verir. çünkü yaşça büyük biriyle olmak ilişki kurmak insanın egolarını okşayabilir. üstünlük hissettirir.
(bkz: pardon siz milf misiniz)
Çok tatlilar çunkü. Memeleri harikadır.
yakinda psikyatriye düsmeye göstergedir.
Cünkü işi bilirler muhabbetleri güzeldir çoğu salaklıktan arınmışlardır ne istediğini ne yapacağını bilir.
Yaşlanmaya dalalet eder.
içinde bulunduğum durumdur. 25 yaşındaki şahsım nerede 36-37 yaşlarında bir kadın var ona yürüyor.
yaşça büyük ve tecrübe sahibi olan milf kadınlara ilgi duyup onlarla sevişen erkek, egosunu tatmin eder.

görsel
olgun kadınlar her zaman iyidir.