bugün

1970 doğumlu, devlet tiyatrosu oyuncusu. tiyatroseverlerin gönlünde taht kurmuştur kanaatimce. Müthiş bir oyunculuk yeteneğine sahip olmakla beraber, oldukça da mütevazi bir kişiliği vardır. mükemmel bir sesi olduğunu düşünmekteyim, kesinlikle sahnede olcay kavuzluyu izlemek ayrı bir zevk, keyif verir insana. ayrıca unutma beni dizisinde şerif karakterini canlandırmaktadır.

rol almış olduğu bazı oyunları: fehim paşa konağı, genç osman, karaların memetleri, venedik taciri, taziye, tartuffe, halay, murtaza, ölümden kaçış yok, modigliani “işığın vehüznün ressamı, yunus dürür benim adım, uçurtmanın kuyruğu, kontrabas...
evet müthiş bir karakter oyuncusudur kendileri.ben unutma beni de izlemiştim..ama tiyatroda izleyebilmeyi onu sahnede görmeyi daha çok isterdim..
Şiirsel bir ses tonu olduğunu düşündüğüm oyuncudur.
müthiş bir ses tonu olan, sahneyi ve tüm uzuvlarını şahane kullanan,muhteşem ötesi bir oyuncudur. (bkz: soğuk bir berlin gecesi) adlı oyunda oynamaktadır şu aralar Çorum'da.
oyunculuğuna aşık olunası, hiç susma da sesini dinleyeyim insanı.
türk tiyatrosunun büyük oyuncularından, ulan bu adam amerikalı olsa varyaaaa nerelere gelirdi kimbilir insanı.
hakettiği en güzel yere gelsin, yolu hep açık olsun.
fox tv'de yayınlanan unutma beni isimli dizide "şerif" rolünde oynayan oldukça karizmatik ses tonuna sahip aktör.
kesinlikle çok etkileyici bir oyuncu.
yetenegin et ve kemikte can bulmus hali. soguk bir berlin gecesi gibi harika otesi bir oyunun ardindan ben oduyorum'u izledim. diger oyunculsrin haklarini yemek istemem ama bu adam olmasa bu oyunlar bu kadar izlenesi olmaz.
oyuncu ötesi mucizevi başarıda bir insan, hem sahnede hem de ekranlarımızda. gerçi böylesi sanat için yaratılmış bir insanı ekranlarda dönüp duran dizi furyalarında görmek istemiyorum çünkü diğer oyuncular yanında kusursuzlukları fazlaca sırıtıyor ama şöyle düşünelim ki ilgili dizi arkası yarın kuşağı dolayısıyla haftalık dizilerden farklı daha theatral kesinlikle. Bu insanın her gün oyun provası, dizi seti, akşam sahnede oyun koşuşturması var bir de bu kadar bu yoğunluğa rağmen her işinde kusursuz olması daha anlamlı hale getiriyor içinde bulunduğu her işi. Ayrıca oyunculuk dersi veriyor falan da falan. kendisiyle bir gün cesaretimi toplayıp oyun sonrası çıkışını bekleyip tanışacağım (muhtemelen yarın) ve soracağım ilk soru: "bu kadar koşuşturmacanın içinde halen bu kadar kusursuz bu işi yapıyor olduğunuz için sakıncası yoksa size bir dokunabilir miyim? gerçek olduğunuza dair ciddi şüphelerim var da..." olacaktı.
ankara Devlet Tiyatrosu'nda "kontrbas" gosterimini izlediğim sanatçı. hakikaten sanatçı.

arada oyunu dyrduruyor seyircilerin arasına karışıyor falan büyük usta.

birden oyunu durdurup:

-kadın klasik müzik sanatçısı ismi bilen var mı arkadaşlar? diye sordu.

Ses yok. kimseden. var mı diye tekrar tekrar sordu. yine sessizlik.

Çünkü klasik müzik sanatçısı yoktu.

besteci değil, sanatçı.

helal olsun sanatçısı. çok seviyorum.