bugün

Sala rusçada domuz yağı demektir bu arada.... inanmayan baksın...

https://translate.google..../%D1%81%D0%B0%D0%BB%D0%B0
Kulak tıkacı 7 lira git eczaneden al (bkz: sela).
Kemalistim ; Lâkin rahatsız olan hatalıdır.

dün eleştirilecek tek şey köprü mitinginin siyasi propagandaya ve şova dönmesiydi.

Salâ sorun değil.
Bana şunların isketlerini boğazından çıkarmam için tek bir neden söyleyin.
sela dan değilde propoganda yapan şerefsizlerden iğreniyorum
ne için okunduğunu bilmeyen insanlardır. sela islam'da cuma ve cenazeler haricinde okunduğu vakit, müslümanlara birlik ve beraberlik çağrısı anlamını taşımaktadır. zaten islam'la zerre alakan yoksa o mesaj sana değildir, oldukça çoğunluğu müslüman olan bir ülkede yaşadığın için bundan rahatsızlık duyamazsın.

eğer rahatsızlık duyanlar ve olmamasını isteyenler olursa tek dişi kalmış avrupa medeniyetler ülkelerine iltica edebilirler efenim.
Benimdir ve hiçbir yere gidemicem kb. Benim rahatsız olmamdan sen rahatsız oluyorsan önce sen gitmeyi bi dene.

Cihat mı kazandı la bunlar ne o öyle tekbirler falan ksksks. Komiksiniz arkadaşlar hadi savaş var deseler gitmezsiniz. Her şey bir göz boyama, gösterişcilik falan. Kendileri yazdı çizdi, kendileri oynadı. içinizdeki çocuk ölmemiş.
hayır gece saat 12 den sonra okunmasını daha anlayamadım

çocuğu var, yaşlısı var, hastası var. o saat ne alaka ? daha çözemedik.
kimsenin saldan rahatsız olduğu filan yok . işi islam düşmanlığına getirip yapılan ikiyüzlülüğü meşrulaştırma çabanızı takdir ediyoruz tabi ama bu ülke onlarca yıldır her gün şehit veriyor. hangi gün sala okundu? bariz şehitler ayrılıyor, birileri önemli, diğerleri yok sayılıyor. işin içine camiileri ortak edip ölen insanlar üzerinden siyasi rant elde ediliyor. yeter lan diyince de iftiraya sarılınıyor.

iğrençsiniz yemin ederim.
benim verdiğim paralarla ruhbanların lider ayini yapılmasını istemiyorum. gidin birbirinize propaganda yapın.
rahatsız olanlar "öldürülsünler mi " diye referandum yapsak ülkede "evet " çıkacağı için bugün olmasa bile yarın rahatsız olamayacaksınız bayanlar, beyler...
Emin olun rahatsız olma hakkınız bile olmayacak. Bu zihniyet hiçbir zaman kazanamadığı kadar zafer kazandı bu milletin içinde.
istediğiniz kadar eski verin. Doğruya doğru. Kabul edemiyorsunuz doğruyu söyleyenleri.
Özenti bir toplum olarak ateist olmanın medeniyet göstergesi olduğunu sandığımız günden bu güne ki bu internet ve sosyal medyanın hayatımıza girmesi ile başladı dine ve dini değerlere saldırmayı gelişmişlik ve ilericilik olarak gördük. Dolayısı ile sela ezan ve hatta dinden rahatsız olmak gayet doğal.
ben de oluyorum, ezandan da rahatsız oluyorum, eğer ateistler her gün beş defa allah yok diye hoparlörden kafanızı sikseydi siz de rahatsız olurdunuz ama bunu normal görüyorsunuz çünkü bunun anormal olduğunu kavrayacak insani bilince, tarihsel altyapıya sahip değilsiniz. kendi inançlarınızı üstün, kutsal zannedip kendi dışınızdaki insanları o kutsallık altında hiç görecek kadar da körsünüz.
aslında bu daha da ötesinde toplumdaki güçle ilgili ve ben güçlüysem yaparım kafasıdır. yoksa günde beş defa kafa sikmenin hiçbir insani, vicdani, akli bir yanı yoktur.
siz ve saçma dinleriniz baskı kurmasa, terör örgütleriniz de olmasa kimsenin sikine takacağı bir kutsiyeti yok. bunu ben demesem de anlamanız lazım ama inanç işte insanı öldürüyor. bide neden rahatsız oluyorsun diye çıkışan da olur ha. ben çok böyle de gördüm.

din faşizmi normal değildir ve din diye kutsanan ne varsa hepsi içi boş saçmalıklar bütünüdür.