şu anda tv8'de mimarlık hakkında bilmediği konularda atıp tutarak ve laf keserek karşısındaki kendinden bu konuda kat kat donanımlı insanlara terbiyesizlik etmektedir. madem çok konuşması gerek aldığı para için, bildiği şeyleri konuşabileceği konuklar davet etsin. sinirlerim yerinde zıpladı yeminle.
tamamen ukala ve ego tatmini yapan, cok iyi bir program hazirladigini sanan, cok bildigini sanip tavir ve konusma sekliyle konuklara "susalimda bitsin artik program" dedirten ekran tarihinden silinmesi gereken gereksiz sunucularimizdan.
yıllardır tv ekranında beyaz ile rakip olarak gösterilmesini kavrayamadığım bilgili insan. sözüm beyaz'a değil kendisi bilgilidir, bilgisizdir bunu da tartışmıyorum, nitekim beyaz'ın yaptığı program kendisinden böyle bir şey istememektedir ve toplumda kendisi sevilerek izlenebilir fakat okan bayülgen gibi bir entelektüel olup bunu sözleri ile göstere göstere yapabilen bir şahsiyetin farklı bir kulvarda olduğunu düşünüyorum. tabi şimdi bazı arkadaşlarımızda çıkıp seyirciye şöyle davranıyor, seyirciye böyle davranıyor telefonu yüzüne kapatıyor, konuğunu azarlıyor bunun neresi entelektüellik kardeşim bu bildiğin ukala bir tavrın göstergesidir diyerek sağlam deliller öne sürebilirler lakin okan bayülgen'in sağlam takipçisi olanlar show programındaki üslubunu adı üstünde show olarak algılanması gerektiğini bilirler asıl mesele lüzum gösterip pek izlemediğimiz diğer günlerde ki programların dadır.
işinde iyidir, ideolojisi iyidir, zekası hayli yüksektir, ve tarz olarak beğenimi kazanmıştır. bu adam iyi.
kulaklarının törpülenmesi gereken bi adamdır.37 ekran tv'de sanki televizyonun kulakları varmış gibi oluyor.
korkuyorum yahu. yok ki samsung smart tv miz.
reklam seslendirme işine bir ara vermesi gereken adam. şuanda televizyonda dönen 10 reklamdan 5inde kendisinin sesi var. aklıma ilk gelenler avea , domestos , pınar beyaz ...
manifolttan kopuk egzoz sesi gibi sesi ile dünya para kazanan bir şahıs.almanlar yakaladıkları adama paso lili marleen dinletiyorlardı sorguda ötmesi için.lan iyi ki bu o zaman dünyada değildi yakaladıkları casusa bunun sesini dinletse idiler vallaha savaşın gidişatı değişir hitler bizim bile babamızın ağzına sıçardı..
az önce saygı değer bir aracılık yaptı. bir şeylere vesile oldu. bir anne bir baba ve çocuğunu sevindirdi. otistik bir çocuğu.

göz yaşım içime aktı. yutkunamadım.
televizyonu izleme sebebim, düşündürürken güldüren, güldürürken ağlatan insan.
3. anatalya tv ödüllerinde kendisine ssk niyetine ödül verilen kişidir
yaşlandıkça tatlılaşan ve huysuz ve tatlı kadın söyleminin canlı kanıtıdır.

programı 5 güne çıktığında lan demiştim insan 5 gün boyunca ne anlatır ne konuşur? şimdi artık özellikle medya kralındaki performansından dolayı ağzına kürekle vurup sonra evet abi devam et diyesim geliyor.

seviyorum kendisini.

not: saç ve sakalını kestirmemesi rica olunur. yüzünün tamamını görmesek de olur yani.
türkiye'nin j.p satre dır. düşünün artık memleket ne halde.
gece vakti yapacak bişey bulamayınca herhangi bir programını izlemek insana zevk verir umarım bir daha seneye de bizi bu zevkten mahrum bırakmaz. hayır şu ciddi programlarına uyumak için bakıyorum ama ne mümkün uyumak aksine bilgiyle dolup taşıyorum.
kötü oyuncu, iyi televizyoncu , başarılı da seslendirmeci. her ne kadar kendisi için bolca sarfedilen "çakma entel" eleştirisine tv8'deki programında "bir televizyoncunun entellektüel olması mecburiyeti yoktur, ondan bu misyon beklenmemelidir" şeklinde kendini savunuyor olsa da sonuç itibariyle kendisinin tv dünyasında boy göstermeye başlaması, sonrası, kıymet bulmuş konumu, kısacası çıkış noktası "bu adam bir şey söylüyor, kim bu tabuları yıkan gizemli entellektüel" olan, entellektüel sıfatına layık görülmüş, sistem eleştiriyle de kendisine umut bağlamış, birikiminden etkilenen, onu kahramanlaştıran ve istifade etmek isteyen gençler, sadık izleyicileri azımsanmayacak ölçüde çok olan bir kişidir. Lakin buna karşın zamanla bence sıkıldığı tv. dünyasındaki kariyerini gereksiz yere uzatmıştır. çünkü o çok eleştirdiği sistemin önemli bir figürü olmuştur artık. bir zamanlar alay ettiği cahil şöhretleri, boş insanları artık "olgunluk" adı altında programlarının önemli saatlerini verdiği, saçma şöhretlerine cila çekme şansı olarak tepe tepe kullandığı bir yer olmaya başlamıştır. Asıl söz verilmesi beklenen değerli konuklar küstürülmüş, geç saatlere kadar oyalanmış ve ayak altı olmak zorunda kalmışlardır. bu aşırı koşturma ve yoğun mesai içinde artan dengesizlikleriyle ve u dönüşleriyle kahramanı olduğu sevenlerinin kafalarını karıştırıp üzen de bir insan olmak zorunda kalmıştır. artık bu şartlar altında kendisinden fazla bir şey beklenmemesi gereken şahıs.
iyi bir televizyoncu. kendini yenilemesi de cabası. sosyal medyayı programında öyle bir kullanıyor ki, bu adam daha bi 30 sene bu ekranlardan inmez diyorsun. eskileden kaç programcı kaldı harbiden?

okan bayülgen olaylara mantıksal çerçeveden yaklaşıyor ve her daim gençlerin ne ile ilgilendiğini takip ediyor.
cem yılmazın kesin ip var amınakoyyim esprisini sanki ilk defa kendisi yapıyormuş gibi anlattı biraz önce gülen olmadı tabi.
gereksiz bir insan kendisi. bitemedi gitti. komik desen değil, sempatik desen değil. zeki diyorlar ama zekasını da göremedik henüz.
özürlü yada engelsiz insanlara olan duyarlılığı ile diğer meslektaşlarına da örnek olan şahsiyet.
izlediğiniz 10 reklamdan 3ünde mutlaka Okan Bayülgen'in seslendirmesi vardır . Kendisi Galata Kulesi'nin hemen karsı sokağında Doğan Apartmanında oturuyor .
'adamdır' tanımlamasının en çok yakıştığı adamdır. özellikle de şu sıralarda.
zekasını televizyona yansıtan ama son zamanlarda yaptığı programlırının reytingi azaldığı için kanal d den başka bir televizyon kanalına geçen program sunucusu.
ayol deme artık reyiz, deme!
karizmasının kayda değer bir kısmını sesine borçludur. dolu adamdır dinlettirir vesselam.
gitmesin istediğimdir.
gitmesini istediğimdir. yeter yoruldun.