bugün

entry'ler (95)

diş ağrırken sevişilirse ağrı artar mı

orgazm doğal olan en güçlü ağrı kesicidir. ancak yine de diş ağrısı bir süreliğine durdurulabilir. diş ağrısının tek ve kesin çözümü bir dişçiye muayene olmaktır.

not: hayırlı sevişmeler.

ekşi sözlük

çöktüğü zamanlarda uludağ sözlüğe gelip kaç tane uludağ yazarının aynı zamanda ekşide de yazar olduğunu görebilirsiniz.

vize çalışırken acıkmak

ders çalışmamak için kişinin kendisine uydurduğu bahanelerden sadece biridir. yok efendim beyni enerji harcıyormuş, glikoz eksikliğinden geberecekmiş. hadi lan oradan. ben sizin ciğerinizi bilirim.

2015 mhp genel seçim şarkısı anketi

7. oyu kıraç bende almıştır kayıtlara geçmesini talep ediyorum.

tanım: bir anket.

deep web

parallel web çıkana kadar internetin pis işlerini yapan gizli yapılanma.

(bkz: deep web)
(bkz: parallel web)

topluluk önünde konuşamamak

sıkıntısını çok çektiğim ve özellikle konuşma anında yüzümün kızarmasından ötürü beni kıvrandıran fobi.

üç hafta sonra bir gruba yüksek lisans alanım ile alakalı bir konuda konuşma yapmam gerekiyor ancak mide şimdiden kramplar giriyor en iyisi sakinleştirici alıp konuşma yapmak olabilir hiç denemedim ama daha kötü olamaz zaten.

normal yaşantımda çok rahat biri olmama rağmen bu konuda tökezlemek gerçekten canımı çok sıkıyor. tam manası ile tedavisi mümkün değil galiba fakat bir çok kez ve aralarında çok boşluk bırakmaksızın topluluk önünde konuşma deneyimi yaşarsanız biraz daha rahatlarsınız zannediyorum. ancak emin de değilim.

yds

ziraat bankasından parasını bir türlü yatıramadığım ingilizce sınavı.

yazarların banka hesabındaki para miktarı

0.17 osmanlı akçesi.

ugur dolgun

yüz yüze tanışma fırsatı yakalarsam sohbet etmekten zevk alacağımı tahmin ettiğim akademisyen kişisi.

üniversitelinin valiz çilesi

bavulun normal kullanım amacının dışında ayrılık, hüzün, özle gibi duyguları kapsamasına sebebiyet veren çile. zaten içinde bir şey olmaz bu valizin. en azından benim valizim hep boştur.

evde yalnız kaldığında yapılanlar

rahat rahat, içine uzun uzun çeke çeke sigara içmek.

ilk kez sevgilisi olan insanın yapacakları

ağzı yandıktan sonra bir daha asla yapmayacağı hataların hepsidir. her şeyde olduğu gibi hatalarda da ilkler unutulmaz ve en güzelidir.

tanrı kadına güvenseydi zar koymazdı

bir çok insana kullanacaklarına inanarak beyin koyduğunu düşünürsek saçma bir önerme olduğunu daha net anlarız.

türkiye de islamiyetin 10 yıl sonra bitecek olması

bitmyeceği kitapla sabit lakin bu topraklarda son 10 senede aldığı yarayı hiç bir dönemde almamıştı.

(bkz: bu topraklar)

atatürk ün rakı ile abdest alması

açıkçası bu başlığın altına yazı yazıyor olmamın sebebi troller olmasa entry girilemeyecek bir solframe sahibi olduğumuz gerçeğini görmemdir. ben entelektüel seviyesi dücane cündioğlu seviyesinde olan bir adam değilim ancak şu sözlükte azıcık kafa açıcı şeyler okumak isterdim. kaldı ki bilgi alma şeklinin bu kadar çok değiştiği dünyamızda internet ve onun çocuklarından olan sosyal medyayı tekrar tekrar söylemek mantıksız şu anda lakin sözlükler de bu konuda aktif birer oyuncu. kabul etmek gerekir ki halen uludağ sözlük ekşi ve itü ile birlikte en çok entry girilen sözlük konumunda, haliyle insan içinde bulunduğu bu topluluğun daha verimli ve mantıklı işlemesini de istiyor ve bu istek sanırım bencilce bir düşünce değil. troller ölsün, bitsin bundan sonra yazmasınlar demiyorum onlar da canımız, ciğerimiz lakin her zaman pilav yenmez be güzeller, papazlar bile vazgeçti o işten. diyeceksin ki sen başlık aç o zaman bilader. haklısın kardeşim bu da doğru bir yaklaşım ama ben tek başıma bir başlık açarım, iki başlık açarım onlara da rağbet olmaz ise arkalara gömülürler ki gömülmüşlüğü var da konuşuyorum, insan beziyor gerçekten ve eeeh ben mi kurtarcam sözlüğü amk demeye başlıyor ki bu söylem ipin ucunun kaçtığının göstergesidir. bu yazıyı okuyan arkadaşların tam bu noktada solframeye bir göz atmalarını istiyorum. eğer hala benim dediğim gibiyse vay halimize. zaten bu satırları sonuna kadar okuyan bir arkadaş varsa beni dinlemiş ve anlamaya çalışmıştır ki zaten bu kadar uzun bir giriyi bu yüzden yazıyorum. teşekkürler.

selçuk yula

sadece üzüldüm. allah rahmet eylesin.

hayatta anlamadığım tek şey

kadınları anlayamadık gitti.

uzun saçlı erkek

üniversiteye yeni başlanıldığında, denemekten zarar gelmez diyerek yapılan eylemin sonucu oluşmuş erkek tipidir. nereden biliyorsun dersen: e biz de yaptıkta oradan biliyoruz.

eğer evlenirsem karım başka erkekle sevişebilir

(bkz: açken sen sen değilsin) oğlum oruçlu oruçlu başlık açmayın lan.

mine koşanın mine koşan olduğu yıllar

nihat genç'in genç olduğu yıllarla aynı yıllardır.