1. 1.
  türkiyenin ilk açılan teknokenti rakiplerine bariz fark atmış durumdadır...
  2 ... girdab
 2. 2.
  (bkz: itü arı teknokent)
  -1 ... piandahalf
 3. 3.
  güzel bir bilişim kompleksidir ama bulunduğu alan bildiğin çöldür. çok aktivite de olmaz, zira aktivite yapacak yer yok. bu yüzden tam bir evden işe-işten eve moduna girersiniz.
  ... the big febowski
 4. 4.
  ciddi bir ulaşım sorunu yaşanan teknoloji kompleksidir. kompleks demişken, teknokent yönetimi o kadar komplekslidir ki, yeni servis güzergahı hakkında kendilerine email gönderdiğiniz zaman feci derecede alınırlar ve cevap vermezler. koskoca küçükesat semtine servis yok, düşünebiliyor musunuz? onu da geçtim, odtü teknokent, yönetimin ayarlayamadığı güzergahların dışında da ulaşılması zor bir yer. kuş uçmaz kervan geçmez deyimi tam burası içindir. ne otobüs geçer, ne doğru dürüst dolmuş geçer... geçen dolmuş da sürelidir, belli saatler dışında uğramaz. otobüs seferi bile yok lan buraya. bizim güzergaha servis de olmadığı için, her akşam a1 kapısına yürüyoruz eterno kardeşimle. bu sıcakta yumurta gibi pişiyoruz çok şükür.

  edit: esat tarafına servis açıldı da rahatladık nihayet.
  1 ... the big febowski
 5. 5.
  kısa süreli bir iş için buradayım allah'ın unuttuğu yerlerdeki fabrikalara göre çok güzel mekan lan insanı dertlendiriyor niye elektronikçi, bilgisayarcı değilim diye. böyle cafeler, starbucks falan, öğlen istersen çık git cepaya bilkente oh mis. aktivite yok falan da değil adamlar ücretsiz sınırsız alkollü party düzenlemişti dün akşam. şahsen beğendiğim ilim irfan teknoloji yuvası.
  ... eskizamanhikayesi