bugün

ne süper bir keyif. hele bir de boğma rakı varsa yanında. usta pişirsin karşında, sonra sen afiyetle ama bir de fasıl ekibi olacak.
o kadar sıcak o kadar kafa bir yerdir ki orası, insanın bacağına kömürdüşse farketmez (bkz: kendimden biliyorum)
dünyanın en iyi tedavi merkezidir..itinayla baş ağrısı ve iştah sorunları giderilir..üstüne bir de muhabbet vardır ki tadına doyum olmaz.. hele bi de ustanın muhabbetleri vardır ki orada olay kopar
biri yener mi dedi
türkiye'deki süper lokantacilik ürünlerinden.

en süper bi sey. normalde raki icmeyen adama bile raki icirten muhabbeti ve ortami cabasi. bir de söyle güzel ciger ve bilumum kuzu eti olacak yaninda. offf. tek kötü yani üstü basi o bicim kokutmasi. ama deger tabii buna, o baska.
yanında bir dost, elde rakı önünde ocak, muhabbet, mazi, sohbet bazen kahkaha bazen hüzün ama her daim terapi mekanıdır ocakbaşı.
(bkz: beyoğlu ocakbaşı)
Ağrı ilinin Tutak ilçesine bağlı bir köy.

ilçenin tüm köyleri için:

(bkz: Tutak)
Erzincan ilinin Üzümlü ilçesine bağlı bir köy.

ilçenin tüm köyleri için:

(bkz: üzümlü/#5120594)
başlarındaki ustaların sanat icra ettiği araç.
istanbul avcılar'da pavyonların şifreli adı.
cinsel hizmetin de sunulduğu ocakbaşılara yarakbaşı denmektedir.
bir buçuk saat sonra gireceğimiz mutlu olaydır. nice mutlu ocakbaşlarına.
hesaplardan konuşalım mı biraz ?
istanbulda bu alanda tavsiye bekliyorum sevgili yazarlardan. özellikle eti kendimiz pişirdiğimiz bir yer.

zübeyir ve çınaraltı hariç...
Afiy-et denilen bir mekan var başakşehirde. Harika bir mekan gerçekten. Tavsiye ederim
Keşke daha önce keşfetseydim dediğim nadide mekan.Rakının yanında nar gibi kızarmış karışık ızgara tabağı ile pek çok çeşit soğuk mezeyi gömerken bir yandan arkadaşlar ile keyifli bir sohbete dalmak harika bir keyif.
geçen hafta sonu yaşadığım keyif. arkadaşlarla hem pişirdik yedik, hem muhabbet edip hasret giderdik bol bol.