1. ?.
  barack obama seçmenlerinin destek şarkıdır. tey tey diye gidiyor.
  4 -6 ... pilotmont
 2. ?.
  (bkz: iğrençsiniz ibneler)
  1 ... rezervuariti
 3. ?.
  obama'ya garezi olan çibidiklerin pek komik şarkısıdır.

  (bkz: sevimli misin lan sen)
  1 -1 ... der meister
 4. ?.
  (bkz: işgalci sensin)
  (bkz: çizme)
  -1 ... pilotmont
 5. ?.
  müslüman ülkelerin içten içe " o, gizli bir müslüman " tezini sürdürdükleri yeni amerika başkanı. görülen bir gerçek var ki obama döneminde dünyayı daha ılımlı günler bekliyor. neticede bütün amerika tarihi boyunca demokratlar, cumhuriyetçilerden daha ılımlı oldular. obama' ya atfedilen " değişim lideri " sıfatına ne kadar layık olur , bilinmez ; ama bush kadar kaçık sınırlarda bir siyaset sürdürmeyeceği kesin. buna rağmen aklıma biden gelince " acaba? " lar kafamın içinde anafor misali dönmeye başlıyor. türkiye' yi , siyasi alanda daha atak olması gereken günler bekliyor.
  ... vicissitudes
 6. 1.
  eski hollywood filmlerini hatırlayın... hep ezilen,uyuşturucu satan kötü adam rollerini siyahi oyuncular oynardı. günümüz filmlerinde ise siyahiler hep yüksek kademedeki kişiler rolündeler. bundan ne mi çıkarılabilir? amerika, halkını siyahi bir başkana hazırladı. kendi planını yürürlüğe koydu. amerikada bütün ün yapmış kişilerin sokaklarda obama t-shirt leri giymeleri boşuna değildi. bi plan vardı ortada. bu plan ne için kuruldu bilmiyoruz. önümüzdeki günlerde kendini gösterir elbet...
  ... smartview
 7. 2.
  tarih boyunca herzaman olduğu gibi yine aynı şey yapılmakta ve gizli müslüman söylemini içten içe yaymaktalar.islam dünyasında kaybedilen sempatiyi kazanma çabalarıdır bunlar. amerika gibi koca bi devletin politikaları bi başkan değişikliği ile değişecek değildir.bush ıraka girelim dedi koca devlet girdi, obama çıkalım diyo hoop geri çıkıyolar.yok yaa.bir sonraki başkan belçikaya girelim ulan dese koca devlet belçikayamı girecek.biri iyi role soyunan biri kötü role soyunan aktörlerdir vesselam. busht neye hizmet ediyosa obamada aynı gücün diğer bi kuklasıdır.
  1 ... maymun teri
 8. 3.
  peşimize cia'i takma ihtimali olan usa başkanıdır.

  http://9gag.com/gag/172247?ref=fb-share

  not: gerçek accountu değildir. (hani 9gag'ı bilmeyenler olabilir) *
  Not2: barrack obama başlığını buraya yönlendireni kutluyorum. *
  ... triportorden ucak yapan yazar