bugün

half life'daki gözlüklü abinin katıldığı yarışma...

bu elgün freni boşalmış kamyon gibi lan!
yarismaci turkiyenin en guzel kadinini secmek istiyorum dediginde hulya avsar'in ciglik attigini duyduk, hani orada hadise de var ki bana gore daha guzel, biraz ayip etmistir hadiseye ama sonra ozur diledi gibi, bu kadina katlanmak zor olsa gerek iiki tanimiyorum kendisini dunyayi kendi ekseninde döndügünu dusunuyor.
hadise'den yine, yeniden nefret etmek isteyenler için 1 2 dakika dahi olsa izlenmesi gereken programdır.
Aşk ı kıyamet şarkısını okumayan yarışmacıyı sikiyolla diyolla.
ya ben bişey dicem abi hadise kimdir ya? kimsede cıkıp demiyo ki aga bu nedir? işte bu da programın kalitesinin düşük oldugu gercegi.
Ask i kiyamet sarkisinin her turlu sese gittigi icin yarismacilar tarafindan tercih edildigini dusunuyorum. suan deniyorum ses ki deneme
bak haykirislarim hic bitmiyor, sen olmasan da sensiz olmuyorrrr, sonuc mukemmel.
semih yınal aslı kişinin, şarkıyı katletmesine karşın jüri üyelerinin harika bir ses diye döndüğü samimiyetsiz yarışma.
efendim kendisi futbol oynadığını söylüyor, acunda futbolu çok seviyor ne tesadüf!
ibrahim tatlıses ağlıyordur efendim şarkıyı katlettiği için.
http://www.osescigkofte.com.tr
duygusal anların yaşandığı program. eleman evlenme teklif ediyor.
ağlatmıştır.

Evlilik teklifine bile karışan jüriler var. Sizene pardon. Yıllar sonra belki bu görüntüleri izleyecekler ama orada "duuurrr" diyen bir jüri var. Neyse, mutluluklarrr.
tesadüfen açtığım, elinde çiçekle bir adamın piste çıktığını görünce durup izlediğim program.

yalnız çok özel ve çok romantikti. uf..
Birazdan "tavrı hiç hoş olmayan" bir yarışmacıya sahip olacak program. Jürinin suratlar asık görünüyordu görüntülerde. Zevkle izleyeceğim. Sürekli sevecen yarışmacı görmekten gına gelmişti. Biraz tersleseler şu jüriyi de daha neşelense yarışma.

Edit: acun da teşhisi koydu hemen, davranış bozukluğu var biraz diye. Sana mı kaldı lan o teşhisi yapmak, hadi kıvırma senin de işine geliyor o yarışmacı. Kurmaca da olabilir tabii
bilincli konmus bir yarismaci izleyecegiz saygisiz dediler, sebep ise juri ile senli benli olmasi, siz yapinca normal yarismaci yapinca auuuvvv.

ayrica birde evlilik teklifine ev sahipligi yapti program sanirim ratingler dustu ekstralara girdiler.
an itibari ile yarışmacının biri jüriye yağlama yapıyor. hepinizin kalbinin ne güzel olduğunu burda anladım dedi. nasıl anlamışsa orası da çok ilginçtir.. benim bildiğim jüri o adamı ilk kez görüyor..

reklamlarında da bir yarışmacının jüriye laf çarptığını görüyoruz. az sonra izleyeceksiniz hesabına veriliyor ekranda.. tamamen kurmaca olduğunu düşünüyorum... diğer bir çok espri gibi bu da senaryo gereği olacak.
şu an justin bieber söyleyen bir elemana daha ilk saniyesinde bütün jüri dönmüştür. yazık diyorum başka bir şey değil.
"tavrı hoş olmayan" yarışmacının "saygısızca" hareketlerini neden yayınlandığını anlamadığım program.

banttan yayınlanmıyor mu bu program, bu saygısızlıkları niye yayınlıyorsunuz ağabey? yayınlamak da sizin jüriye yaptığınız başka bir saygısızlık olmuyor mu?
acun'un jurisini bozduğu yarışma. fena halde hemde. edip akbayram şarkısı söyleyen yarışmacı kardeşimize kimse dönmedi acun'da niye dönmediniz çokta güzeldi içime işledi diyerek fena bozdu. hülya avşar'ın surat komikti amk. *
(bkz: o nikah türkiye)
bi yarışmacının mustafa sandal'a musti dediği yarışma. olm ne bileyim. musti de... mustafa bey.... yaa....
çirkef yarışmacı ile gecelerimize zevk katacak program.
Murat boz ile keyiflenen program. Cok yakisikli lan.
''birazdan''larla tavrı hoş olmayan yarışmacıyı görmüş kadar olduğum program.
gözlerimiz yollarda çirkef yarışmacıyı beklediğimiz yarışma. leyla ile mecnun'u askıya aldım düşün. stüdyoda gerginlik görmeyeli uzun zaman oldu.
çirkef yarışmacıyı görmek isteyen milyonları bekleterek çakallığın kralını yapmış programdır. gösterin lan artık!
cirkef yarismacinin acunun juriye esek sakasi olsun diye tuttugu oyuncu oldugunu dusunmekteyim. ama su an bi cok kisiyi ekranlara kilitlemeyi bassran programdir.