bugün

insanı çoşturan, dinleyeni asla sıkmayan cof parçası.
başında "yine mi bu şarkı" denir fakat ilerledikçe insanın tekrar tekrar dinleyesi gelir. gotik metal dinlemeyenler de bu şarkıyı sevebilir. şarkının asıl anlamı erkeklere düşkünlüğü olan kızdır.
cradle of filth'in dinlediğim tek şarkısı. büyülü gibi geliyor bana. dinledikçe dinlenesi. harika bir şey.
cof'un belkide en iyi şarkısı. insana inanılmaz bir enerji veriyor. araba sürerken dinlenmemesi gereken şarkılardan. çünkü gaza gelip kökleyebilirsiniz. overdose'u o kadar güzel değil klip versiyonu daha iyi bence. dani yine coşmuş coşmuştur. bir arkadaş yazmış daha önce iş görüşmesine giderken dinlemiş. ben de yapmıştım. takım elbiseli, kravatlı bir adamın dinlemesini garip buluyor insanlar. ulan tipe baak dinlediği müziğe bak. tüh rezil gibi bakıyorlardı.*
cradle of filth'in tek güzel parçası. *
sadece yanlarındaki kadının sesi için bile dinlenilebilecek bir cradle of filth parçası.
bir imkanım olsa nickim olabilecek parça ismi.
liv kristine espanaes krull ablamın sesi ile büyülediği şarkıdır, 9 dk lık olanı makbuldür zira riff ler de bir o kadar sağlamdır.

dani mikrofonu niye yalıyon olm?
cradle of filth adlı black metal grubunun -her ghost in the fog ve from the cradle to enslave dan sonra en sevdiğim parçalarından biri.
o klibinde salıncakta sallanarak söyleyen sarışın ablamızın sesi ise gerçekten büyüleyicidir.
salıncaklı klibiyle akıllarda yer eden bir şarkı.
Nymphetamine, ingiliz extreme metal grubu Cradle of Filth'in 28 Eylül 2004 çıkışlı altıncı albümüdür. Albüm, gitarist James Mcilroy'un ("Germs Warfare" olarak) kadrosunda bulunduğu ilk ve tek Cradle of Filth albümüdür. Albümde'deki en iddialı şarkı Liv Kristine düetli Nymphetamine'dir. "Nymphetamine" sözcüğünün kelime anlamı bir kıza olan aşırı bağımlılıktır.
geçen sene sonisphere'in ilk gecesinde, kazık yediğimiz küçük su park projesi ıslak zemininin, soğunu belimize belimize yerken bu şarkı çalıyordu gece 4 sularında, daha iyi duymak için çadırdan dışarı çıktım çamurun içine girdim çıplak ayaklarla hiç unutamıyorum.
klip kurgusu bakımından dinlerken büyülendiğim parça ...
tüm karma cd'lerde yer verdiğim iki cradle of filth şarkısından biridir. diğeri, hallowed be thy name coverıdır. zaten cradle of filth'in dinlenecek başka şarkısı da yoktur.
Cradle of filth'in bir parçasıdır. Grup bu şarkı sayesinde yükselişe geçmiştir. Bence en iyi parçası da budur. Klibi biraz satanizm ögeleri içermektedir. insan bu şarkıyı dinleyince (kimi insanlar) kendinden geçerler, çünkü şarkının hızı bunu gerektirir. Tarzım değildir ama bu şarkının yeri apayrıdır benim için.
kızın ilk girdiği yerin çok etkileyici olduğunu düşündüğüm şarkı. aynı zamanda brutal vokalle de birleşince tam kıvama gelmiş şarkıdır.
klibiyle akıllardan çıkmayan, alıp götüren cradle of filth şarkısı.

Dani filth ve bayan vokal oldukça uyumlu. Yıllardır dinleyen birine bile sanki ilk defa dinliyormuşcasına zevk veren nadir parçalardandır.
Cradle of filth'in ustalık belgesi.
şu an dinlediğim parça. Tüm öfkemi kusasım geliyor bu parçada.
insanın içine kasvet katan harika bir cradle of filth şarkısı.
ilk dinlediğim metal albümüdür.

--spoiler--

o mikrofonu niye yalıyon lan?

--spoiler--
cofun müthiş parçasıdır . Konser kayıtları daha bi güzeldir.
cradle of filth'in lilith immaculate ile birlikte en iyi iki şarkısından biridir.
normali ayrı overdose versiyonu ayrı aşmış cradle of filth şarkısı. her ruh halinde dinlenme potansiyeline sahiptir.
liv kristine ablamızın tüyleri diken diken eden sesiyle insanı kendinden geçiren bi cradle of filth şarkısı.

çok uzun zamandır dinlemiyordum gençliğime geri döndüm lan bildiğin.
(bkz: severek dinliyoruz)