bugün

Bu adam fetö ile bagini doksanli yillarda koparmis biri fetö ile mücadelede en iyi rolü bu oynar gülerce falan hikaye bu adamin ayagini kaydiriyorlarsa fetö ile mücadele sona ermis demektir.
Amerika ile aranin isinmasi

fetönün artik gür sesle amerikadan istenmemesi
beni bu çikarimlari yaptirdi.
fetöcüler akitteki adamları temizliyor son günlerde. net.

hatta sadece akitde değil yanişafaktaki ak partili abiler bir bir gidiyor tahtalı köye.
kalp krizi geçirmiş.

http://www.gazetevatan.co...i-gecirdi-1072083-gundem/
kalp krizi geçirdiği söyleniyor.
eski fetöcü simdinin sözde akebelisi.

itirafcı olarak fetöden yırtmak için, suçlu masum ayırmadan, önüne konan listeden, bir çok kişinin adını verdi. adı üzerinde veren.

akit tayfası oruca gelemedi, gidiyorlar tek tek. darısı, arkalarından olmadık laflar ettikleri onca yitip giden canın vebalini tasiyan kalanların başına.
fetö'yü ilk ifşa eden eski sağ kolu.
zehirlenme şüphesi ile hastaneye kaldırılmış.
Bugün itirafcılar arasında bedel ödeyen tek adamdır... Cemaatin en güçlü olduğu zaman ona karşı diklenmiştir. Ama ne hikmetse , A-haber gibi kanallarda Hüseyin Gülerce ve Latif Erdoğan gibi adamları Nurettin Veren'in önüne koyuyorlar. Buradanda anlaşılıyor ki , Veren'in bilgiği şeylerden hala korkuyorlar , üstünü örtmeye çalışıyorlar ....
hayır, böyle tuhaf soyisme sahip insanlar hayata nasıl tutunuyorlar, işte onu anlamıyorum.
Şimdi 35 yıl cemaatin içinde yer almış, çocuklarını cemaate teslim etmiş, bu örgütü beraber kurduk diyor, sonra ne olduğunu tam olarak anlayamadığımız bir nedenle ayrılmış ve bunca şeye neden olmuş olan kişi. Şu an kanal kanal gezerek duygusal tatminden başka bir şey yapmıyor.

Cb kırk yıllık bir terör örğütü denilen bir sistemde 35 yıl kalmış. Şimdi bu adamlara bir şey yapılmayacak mı?

Diğer isimler (bkz: latif Erdoğan), (bkz: Hüseyin gülerce).
görsel
a haber de önemli bilgiler veren yazar.
1995 yılında gülen cemaati'nden ayrılmıştır.
(bkz: sırrı sakık)

sen yıllarca hocam diye dizinin dibine otur sonra afaroz edilince çık eleştir. elbette biz onun bilgilerine ihtiyacımız var fakat bu kendisini masum yapmıyor. kendisi 23 yaşında karın tokluğuna hizmet için afrikaya gitmiş hizmet dışında birşey düşünmemiş kişi değildir. cemaatin etinden sütünden uzun süre faydalanmıştır. şimdilerde eskilerden bahsederken uzun yıllar süren akp-cemaat ortaklığına hiç değinmemesi* şaşırtıcı.

her neyse en azından cemaatin çöküşünden sonra kopan latif erdoğan gibi şerefsizler kadar da düşük değildir gözümde.
fethullah hocaefendi hazretleri ile aşk yaşamış birisi bence..
araya başka erkek girince bozuşmuşlar..
Yargılanması gerekiyor. Cemaatin zamanında beyin takımı olmuş. Yani sen beyin takımısın, bizzat cemaatin misyon ve vizyonunu yazmışsın. Cemaat de yıllarca bu doğrultuda gitmiş. Sonra vay efendim; ben bunların gerçek yüzünü gördüm... Hadi oradan. O yüz işte sizin ortaya çıkardığınız yüz.

Muhtemelen de kişisel çıkarlar yüzünden cemaatten ayrıldı. Yargılanmalı.
12 yıldır cemaat hakkında konuşmadığı kalmadı adamın.
Darbeden önce konuşsaydı diyen liseliler var.
Tey allam ya...
cami mi yaptırmış amk.
sabahtan beri şöyle iyi böle iyi.
darbeden önce konuşsaydı madem.
ee ebik gabık.
Bize acılar yaşatan, yaşatmaya devam etmekte kararlı insan müsvettelerine karşı biri.
(bkz: nurettin bilgi veren)
eski bir fetocudur. ilk kandırılanlardan. intikam amacııyla bolca anlatmaktadır ama anlattıklarının yanında anlatmadıkları dağ olur gibime geliyor.
Muzaffer elmasa iftira atan şahıs. Rektörümüz sakarya Üniversitesindeki bütün pislik fetöcüleri ortaya çıkartmış ve açığa alınmasına yardımcı olmuştur.
süper kupa maçını izleyememe nedenim. adam ne var ne yok her şeyi anlatıyor. elim kanalı değiştirmeye gitmiyor.
muhtemelen cemaatin içindeki devletin elemanı. Cia vs mit gibi fetöyle yaşadıkları.
sen 35 sene hocanla beraber öğrenciler yetiştir, onları zehirle, cemaati organize et, kurgula, yarat, ortaya illümünati tarikatı gibi akıllara zarar bir yapı çıkar, sonrada neymis efendim bu örgüt çok tehlikeli, dikkat edilmesi lazım, mit beni dikkate almıyor. adama sormazlar mı 35 senelik arkadaşını satan itirafçı olmuş bir adama neden güvenelim, yarında baska bir cemaat icin aynı bokları yemeyecegi ne malum? hic yüzüde kızarmıyor 35 sene yedigi nanelerden hic bahsetmiyor, sen önce bir yaptıklarının hesabını ver.
işçi partisine katılan, ulusal kanalda program hazırlayan aynı Zaman'da yeni akit yazarıymış, Nasıl bir dünya lan bu, Nasıl bir gel git, gece gece şaşırtmıştır benmi yanlış okudum hala anlayamadım.
Hayatı, insanın nasıl trajedi yaşadığının kanıtı gibi..

inançlı adam, inanmış ve çalışmış.

Zeki ve sorgulayan adam, sorgulamış ve yanlışını görmüş.

Dirençli adam, yanlışını görünce de çabalamış ve görmediği baskı kalmamış.

Kızlarını 15 yıldır göremediğini söylediğinde, yüzüne daha dikkatli baktım: Kabullenmiş adam...

Gözlerim doldu.