bugün

entry'ler (33)

kız kankaya oy senin amını yerim demek

Kızın gözleri fal taşı gibi açılabilir, burdamı yersin paket mi yapalım.

ayrılan insanlar ne yapıyor

ilk zamanlar gecici bir iylik hali yasıyorsun, bu yatak ne kadar genis ve rahatmış diyorsun, istedigin saatte eve geliyorsun, kimseye hesap vermiyorsun, sadece kendinden sorumlusun. sonra durgunlasıyorsun, özlüyorsun, hatıralar calıyor kapını. tekrar birlesmek icin caba sarfeiyorsun, tekrar deniyorsun, olmuyor, biseyler eksik. sonra baska biri, yeni umutlar, belki yeni ayrılıklar..

intiharın eşiğinde olan birine söylenebilecekler

hacı gel gel, hükümet düşmüş, bak gökkuşağı açtı karşı tepede.

6 sayfa mesaj atılan kızın 4 gündür geri dönmemesi

Keske 60 sayfa yazsaydın, dönmezse kitap diye basardın, kalıcı bir eser bırakırdın su fani dünyada. belki kitap seklinde olsa, kızda alıp okurdu.

dişiyiz haklıyız dört koca hakkımız

erkek egemen toplumda fantastik bir önerme. ruj rengine göre her gün ayrı biriyle cıkarsın. adamların herbirine ayrı ev tutabilirsen, cok iyi maddi gücün varsa, belki hayata gecirebilirsin!

domuz eti yiyen insan

cok yaglı bir et, özellikle yaban domuzunun sırt kısmı odun kömüründe lezzetli. tadı neye benziyor derseniz: kendine has bir tadı var hindi ile dana eti arasında bir yerlerde.
protein oranı kırmızı ete göre düsük, domuzun herseyi yiyebilen bir hayvan olması ve sindirim sisteminin hızlı calısmasından dolayı iyi pisirilmesi gerekir. ucuz olmasından dolayı cok tüketiliyor avrupada, ve türk dönercilerin yarısı döner olarak satıyor.
ve yiyende yemiyende insan benim nazarımda. alkolde domuzda haram ama nedense turk insanın bilincaltında tiksinti uyandıran bir hayvan olarak yerlestirilmis. ermenilere, yahudilere düsmanca duygularımız kücüklükten itibaren bilincaltımıza kazılıyor, domuzda öyle iste.

şu an dinlediğiniz şarkının içinden bir cümle

korku bir kahbe yaradır icerden isler, vurur hancerini sahdamardan ihanet, satarsın ulan,satarsın acılmamıs goncagülü.

1 78 boyundaki kız

filmde, tüpçü fikretin, bu esmeri bana ayarla, "tırmanıp bi tek atayım" repligini akla getiren kız.

yazarların en sevdiği 1 meyva 1 içecek 1 yemek

sezar mantarı, dibek kahvesi, alıç

melih gökçek

kötü gidisatın hesabı soruldugunda, "aha bu" diye gösterilip, günah kecisi ilan edilen muhterem. davutoglu, arınç, fetö, harcandı. sen mi harcanmayacaksın. biride cıkıp sormuyor ki ""aga bu adamları sen getirdin" diye

eski sevgilinin unutulmayan sözleri

son bir kez öpsene beni.

orhan kotan

düşünsel bir resmi müthiş imgeleme gücüyle, sözcüklere giydiren, öyle vurucu, sarsıcı bir anlatım. insanın nefessiz dinledigi, bulundugu ortamdan baska dünyalara yolcuk ettiren bir sair. ne mutlu bir insanın böyle derin izler bırakıp gitmesi. birde ahmet kayanın sesi ile.. müthis

22 aralık 2016 ışid in iki askerimizi şehit etmesi

Bu cihatçı yamyamları esad la savaşsın diye bölgeye dolduran,silahlandıran abd ile türkiye degil mi,sonrada vahsi terör örgütünü yok etmeliyiz diye bölgede nufuz edinme toprak kazanma derdinde olan ülkelerde aynı..eee simdi oyunun son perdesinde umurlarında mı gencecik bedenlerin nasıl öldügü..

penisin 2 haftadır tepki vermemesi

küsmüştür, bi ortamlara götür, daldır çıkar, alırsın gönlünü.

eski sevgiliden geriye kalanlar

anılar kaldı, belli belirsiz gülümsemeleri, bulutlar gibi geciyor ömrümden, sigaranın hiç düşmeyen külü gibi, narin incecik bilekleri geliyor aklıma, hınzır, munis bakışları, gülüsünden ver ömrümden al demistim son görüsmemizde. gülümsedi son defa ve cekip gitti. anılar kaldı, güzel anılar, akla gelince sımsıcak saran.

gelmiş geçmiş en mal sorular

geldin mi?yo titreyerek attığım çığlık, sırtındaki, ayı saldırısına uğrasan olmayacak izler, baygın bakışlarım. hepsi normal

14 ağustos 2016 büyük istanbul depremi

Bu fetonun işi belli olmaz, bugün bütün gün dışardayım, binalardan uzaktayım.şaşırtma yapıp bugünü gösterip yarın yaparsa, ve sağ kurtulursam ben onun dalağını sikerim.

13 ağustos 2016 beşiktaş galatasaray maçı

Bruma ile carole'nin döktürdügü maç.

bu nasıl gol sevinci amk, golden sonra galatsraylı futbolcu riekerink'in memeleri avuçladı. cemaat klupten çekilince yozlaşma hat safhada.

Cenk tosunun muskasımı düstü bir yerlere nedir, hep dısarı atıyor götoglan.