bugün

çiçeği burnunda bir nesildaş yazar. *
yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
yeni bir yazarmış. (bkz: hoşgelmiş)

numbernine, enteresan bir isim. alman bir nine sanırım kendisi.
çok acayip bir adam. sözlükten erkek kaldırmak diye bir şey varsa, kızlar direk bu adamın peşine düşerler gibi geliyor.*
her espriyi 2letmeden anlaması en sevdiğim özelliğidir bu adamın. ayrıca alkol ve sigaraya olan uzak tutumuna çok saygı duyarım (ki benim bir arkadaşıma saygı duyduğum görülmemiştir.)*.
yakışıklı, karizmatik bir şeydir ama kızlara karşı yavşak tutumlar sergilemez.(bak bunu da takdir ederim.)
etrafındaki insanların iyiliği için çabalar.
hayvan sevgisi tavandır.

(bkz: melek lan bu)
(bkz: beslenir ki bu)*
sözlükte onu facebookta ekleyecek 100 kişi arıyor, bir şey için lazımmış.
yarışmada an itibariyle 4. lüğünü koruyan yazar.
arkadaşım dürüst olsana, beni eklerseniz ps vita kazanıcam desene. korkma bizler göz dikmeyiz...
doğuş tadında yazar. o avatar nedir arkadaş. eklemiyorum lan. *
facebook hesabını eklemem için beni de seçmiş. güzel mesaj yazmış lan. yardım ediverin. memeli kadınları eklerken, gıkınız çıkmıyor. seçilmek güzel hehe. beni de seçti.
durumumu beğenirmisin diyen ergenden farkı yoktur. hatta belki de ta kendisidir.

zedit: inşallah kazanamazsın sony'nin bütün ürünleri girsin sana dedirten yazardır.
merhabadan sonrasını okumadım.
yarışmada başarılar dilediğim, ancak durumu sadece bu kadar sikleyebildiğim yazar. sanki bana sordu yarışmaya katılırken! te allam ya...
amacı buymuş dediğim yazar, eklemiyorum lan sıpa. hatta bu entyrde 10 saniye sonra kendi kendini imha edicek.
özel mesaj ile flood atan yazar.
hayır yani bunu neden yapıyor anlamış değilim.

ne istiyorsan söyle ben sana alayım, bırak sözlükteki insanların peşini.

sen hem altıncı nesil ol, hem sözlüğe sadece 43 entry kat; ondan sonra gel benden bir şey iste.
olmaz.
olamaz.
kesinlikle olamaz.

ayrıca;
yaptığın şey bir nevi tacize girer. sözlük yönetimi de görüyordur sanırım. bunca yazarı bu şekilde rahatsız etmenin bir yaptırımı vardır herhalde?
avatar resminden niyetinin sadece yarışma olmadığı net olarak anlaşılan bayan avında olan ergenlik dönemini henüz atlatamamış yazardır.

(bkz: beyin bedeva)
sony'i aradım sordum;

"yok öyle bir yarışma neyin" dediler.
an itibarıyla eklediğim, profilini görünce de hemen sildiğim, neyin peşinde olduğunu anladığım bir adet yazarımsı arkadaş. kolay gele*

edit:eklemişim lan herifi... ahanda sıçtık..
an itibariyle kendisine sony tarafından dava açılmış olan yazar.
neyin peşinde olduğunu bir türlü anlayamadığımız ve sonunda şutlanan yazar.
neden silindiğini anlayamadığım yazar. kendisi facebook arkadaş listemde. yarışma için ekleme ricası üzerine arkadaş eklemiştim kendisini.
malum mesajı bana da gönermiş yazardır. ilgili ricaya nazenin cevabım:

"sana başarılar dostum * ama annem dedi ki yabancıları feysbukuna kabul etme * "

olmuştur. ama uçurmuşlar. bu mevzudan ötürü olsa gerek.
silik sözlük yazarı.

''silindi gitti saygısızca,
flood yapmanın tadına varınca.
yarışmaymış kimin umurunda;
moderasyona inanırım, haydi zıpla''
altıncı nesil silik.