bugün

Kanyon'da da şubesi bulunan bir restoran. Fiyatları ucuz, porsiyonları doyurucudur. (bkz: mars entertainment group)
kanyon şubesi kafadan kaybeder, ömrü hayatımda bu kadar yavaş bir servis görmedim... yemekler gelmeden evvel etrafa en son baktığımda garsonlar ellerinde bizim siparişlerle bütün restoranı gezmek suretiyle masamızı arıyorlardı, ''masa 10''.

yani öyle bir restoranki masa 10'un yeri belli değil veyahutta garsonlar bilmiyor. yemek geldiği zamanda garsonların üslûbu coşturdu doğrusu, ''pizza kimindi bu,etli metli'', ''afiyet olsun canım''...

ya işte öyle, bizde hala bu kafada adamları zengin edelim.
harika hamburgerleriyle artı alan, soğuk, yumuşak ve tatsız patates kızartmalarıyla hayal kırıklığına uğratan müessese.
çok güzel mekana sahip fakat hizmet kalitesinden,ödün veren bir restoran.
bağdat caddesi şubesini erenköyde kfc'nin yanına açacak restoran.
astoriada da şubesi bulunan restoran.
caddedeki * şubesi pek hoş gözüken yer. bi akşam üşenmeden gidilip pizzalarından yenmeli.
(bkz: birdie num num)
kanyonda d&r civarında restoranı seyrederseniz eger sosyete birahanesi gibi gözüküyor.
cheddar cheeseburger'ı mükemmel derecede doyurucu ve lezzetli olan restoran. Ankara Panora'da gittim ve 5 üzerinden 4 verdim, 1 puanı da garsonların suratsızlığından kırdım.
kanyondaki şubesi oldukça şık. yemeklerinin lezzetlerine zaten diyecek laf yok. menü oldukça zengin ve yemekler gayet de orijinal.
pahalı mahalı, başta pizzaları olmak üzere yemeklerinin lezzetleri cidden başarılı.
tek kötü yanı, kargalı logosu. kargalardan nefret ediyorum, ama pizza seviyorum. *
Pizzası lahmacuna benzer. Pizza demeye bin şahit ister. Ayrıca yediğim salatada parmak büyüklüğünde böcek çıkmıştır duyrulur.
enfes sandviçleri olan restoran. kafa dinletir.
burger king'e gider insanlar num num varken. enteresan.
kargası pek bi şeker burgerci.