bugün

http://www.ntvmsnbc.com/id/25309315/

ekşici arkadaşın hapse girme durumuyla ilgili olayın haberine ''sözlükleri bekleyen tehlike '' diye başlık atmışlar.
amma velakin bizim logomuz yok haberin altında. ekşi var, itü var, afedersiniz logosunda pipi ?! olan inci bile var. sikerün böyle işi.

bizde niye yok ? bizde niye sansasyon yaratan adam yok lan..

bi olay yaratın da reklam olsun amk. arkadaşlara internette bütün vaktimi uludağ sözlükte geçiriyorum demekten utanıyroum. tanınmıyoruz arkadaşlar .
bu da böyle bi serzenişimdir.

edit : arkadaşlar , yozgatlı arkadaşlarımla gidip fransa büyükelçiliğinin önünde bi protesto eylemi yapmaya karar verdik. hem 12 yıldır haberler de adı geçmeyen yozgatın adı da duyurulacak , hem de sözlüğümüz medyaya ve fransaya tokat gibi cevap verecek.

ntv de görecek biz kimmişiz bakalım.

ayrıntılarla karşınızda olurum bekleyin.

edit : elçiliği bulamadık , eve dönüyoruz çaya püsküt batırıp tv den izlerim. mis.
izlenimlere göre haberi hazırlayan kişi aklına ilk gelenlerin logosunu koymuş kasıt olduğuna inanmıyorum ha araştırsa uludağı da koyardı.

en fazla özensizlikle suçlanabilir haberi yazan kişi.
acilen bir sansasyon yaratılmalı. arap baharının fitili ateşleyen olay gibi bir sözlük yazarı da liseli ergen abazan apacilerden vede yaralı staylalardan bıkıp kendini ateşe vermelidir.
haberi hazırlayan kişi uludağ sözlük siliklerindendir. bu vesileyle intikam almaya çalışmıştır. intikam çanları bizim için çalıyor *
ntvyi kim sikliyor? o da ayrı bir sorudur .
şu an ntv binasının önünde oturma eylemi yapmamı sağlamış olan rezil tavır. hadi gençler bekliyorum, tek başıma mahzun bir şekilde türlü dertlere gark etmeyin beni.
(bkz: Burda benden başka kimse yok)
Bizi özel kılan durumdur.

Sıradan sözlükler gelmiştir akıllara.
(bkz: zall el at olaya)
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
hepinizi sikerim lan akıllı olun, gelirsem yakarım orayı!!!

diyecek bir babayiğit yok mu lan bu sözlükte ?
şakirt bir sözlük olmamızdan mütevellit böyle bir durumla karşılaşmayacağımız düşünülerek gerek duyulmamıştır.
inci gibi sikertmez eksi gbi elestirmez itü gibi ortam vermesen böyle olur sözlük yeni soluk lazim sana.
hüsran dolu olaydır.

şu sözlüğe bi tane hilal cebeci getiremedik ki iki poz yapsın manşet olalım..
ekşici olduklarından kaynaklanan durum.
(bkz: başın öne eğilmesin aldırma sözlük aldırma)
tamamına yakını ırkçılardan ve şakirtlerden oluşan, girilen entarilerin hiç bir kıymet taşımadığı bir sözlüğün siklenmemesi gayet normaldir. normal olmayan şey ise yazarların kendi yazdıklarına bakmadan, yazdıklarının bir anlam ve kıymet taşıyıp taşımadığını sorgulamadan bu duruma alınganlık göstermeleridir.
kendi yazarlarının s.klemediği bir sözlüğü ntv'nin de s.klememesi hadisesidir. uludağ, niteliksiz. böyle kabullendik. ipini koparan uludağ'da... yapacak bir şey yok. eş, dost, arkadaş geyiğine takılıyoruz işte. doğruya doğru...
kanal d, atv, show tv ve star gibi kanallar arasında kendi sesini duyurmak için yırtınan star tv nin yakarışı sayılabilecek durumdur. burada kanal d ye ekşi atv ye itü show tv ye inci dersek star tv ye ulu kalıyor. aynı kanal çekişmesi gibi şerefsizim.

biraz önce okudum, star tv daha çok ilgi çekebilmek adına her sene ya da en azından 2 yılda bir kendini yeniler ya da öyle yaptığını iddia eder hani, şimdi yeni değişiklik olarak yeni logo tasarlama yoluna gitmişler. bir de yeni diziler falan yapıyorlarmış. muhteşem yüzyılda ocakta stara geçecekmiş diyorlar.

starı kendimize örnek alarak yeni bir logo tasarlama yoluna gitsek ve onların muhteşem yüzyılı almaları gibi bizde ssg yi transfer etsek yazar olarak belki bir kurtuluş yolu bulabiliriz.. ya da en iyisi boşvermek galiba star bu zamana kadar ne yenilikler yaptı hala bir naneye yaradığını görmedim. büyük ihtimal ne yapılırsa yapılsın uludağ da nasıl geldiyse öyle gidecek. en iyisi salıvıralım biz bu işi.
belki de bizi bekleyen bir tehlike yoktur düşüncesini aklıma getiren durum.
sözlük bir yaraks kafasını andırıyor özellikle son günlerde dönen muhabbetlere falan bakınca insanın hevesi kaçıyor. böyle sikkodan işler peşinden koşan bir kitleyi kim sikler?