bugün

nokia cep telefonlarinin iki cesit sarj aleti vardir...
bunlarda standart olup her model nokia cep telefonlarina uyar...
bu özelligi fark edip komik bir dille yazan birinci nesil, ilginc yazar arkadaslarimizdandir...
hakkında girilen ''hehehe şarj yazmayı bile bilmiyor daha.'' şeklindeki entryleri şaka olarak algılamak isteyen yazar. zaten kullanıcı adı da türkçenin yanlış kullanılmasına karşı bir protesto niteliğinde. ayrıca şarj yazmasını da biliyor.
tembel bir turkce yanlis kullanimdir.
asil kastedileni ve de dogrusu nokia sarj aleti'dir.
bu sekilde kisaca denecek ise, "nokia sarjoru" olabilir idi ancak, ama o da pek turkce kullanimda degil.
nokia şarjının yanlış yazılısıdır...
bu geceki sohbetimizden sonra rumuzuna daha bir anlam vermiş olduğum yazardır.*
az önce olumsuz oy verdiğim yazar, hiç tanımıyorum ama elim gitti tool için fazla abartılmış dediği entryde kötü oy verme mekanizmasına..
cebelitarık ta timurlu geceler isimli bir kitap çıkarmasını bekleyeceğim medieval total war hayranı yazar arkadaşım.*

edit: istek üzerine ;

(img:#23991)
http://img213.imageshack.us/img213/2121/ohaaqng9.jpg

ikinci resim ile ilk resim arasındaki timur dışındaki en büyük fark nokia şarzı isimli yazar arkadaşımızın ispanyadaki şehrini rebellere kaptırmış olmasıdır.*

(bkz: gereksiz ayrıntılar servisi)~~
gerektiğinden fazla ciddiye alınan yazar.
bazı şeylerin s.kinde olup olmaması hiç s.kimde olmayan yazar.
on numara türk genci.
takip edilmeye başlanan yazar.

Tanımdı o... Ne yazsam klişeden öteye gitmeyecek çoğu kişi için. Fakat biraz muhabbet ederseniz onun klişelerden ne kadar uzak olduğunu anlarsınız. Tavsiye ederim. Gidin konuşun onunla. gb

Eleştirilerinde kullandığı üslup kanımca çok yerinde. Ne dozunu kaçırmakta ne de lafını esirgemekte. Ellerine sağlık dediğimdir.
amaci polemik yaratarak kendi adina 1789 entry girdirmek olmayan yazardir.

istemiyorum abiler ablalar. gercekten istemiyorm. benim adima entry girmenizi istemiyorum. ha yazilarimi mi begendiniz. ozel mesajla tebrik edersiniz olur biter. celebritiy falan olmak olsaydi derdim simdiye zaten olurdum. birinci nesilim bugune bugun.

sonra; sozlukte benim fikrime gore yanlis giden birseyi dile getirdim diye de laf sokma yarisina girmeye de gerek yok. hayir kardes oyle degil der sen de fikrini beyan edersin. oyle sacamsapan erdener bilmemne diyaloglarina da hic gerek yok. ortalik komikci kayniyor zaten. bir de siz kirlilik yaratmayin.
severim kendisini şahsen.
(bkz: yirim)
(bkz: sanada gircem merak etme)*
öncelikle;

(bkz: osmanli yi satan araplari biz bedavaya veriyoruz)

arap asıllı olup, kendine düşman yaratmak isteyen ve hristiyanlar, yahudiler, amerikalılar hatta yeni gineliler, kostarikalılar ve nihayet araplar'a şuursuzca hakaretler yağdıran sözlük yazar!!!!!!!!!!larına kıçıyla gülen yazar.

onlardan daha türk yazar.
o nesil yazar.
aramızda kuşak çatışması olan yazar. onun için zaten irreversible gibi kurguyu geriye doğru sardırıyor.
bu ilk entry'imi 27 numaradan önce yazmış olayım bari. hah söyledim oldu işte.
birinci nesil yazar.*
çok yazan, yazdığından çoğunu okuyan sözlük için önemli bir yazar. gelse dese ki "olum martin gel lan patagonya sözlük açılmış orda yazalım gözümü kırpmam giderim. ayrıca çoğu kişinin aksine (ki ben de malesef bazen olabiliyorum) sabit fikirli değildir. yeniliğe düşünceye her zaman açıktır.
ne tecavüzü be basbayağı romantiktir. türk edebiyatında son temsilcisidir bana sorarsanız. gitarını alıp sahillerde gitar çalacağı günleri iple çekmekteyim. ayrıca şu an muhtemelen boğazın oraya gitmiştir istanbula okkalı bir küfür etmek için. kendisini desteklediğimi de belirtmeliyim. kim ki aydınlanmak isterse gitsin küfür etsin. şööle bi sıkılsın bunalsın daralsın tabi önce. sonrası doğaçlama zaten. deneyin bak ,bana dua edeceksiniz. ki nokia sarzı da hergün dualarında andığını söylüyo.
tecavüzcüdür bana göre.*
derin dusunebilen akilli yazar. tecavuz konusunda yazdiklarina gelince dogu anadolunun din tore fakirlik ve cehalet dortlusu yuzunden insanlarin insanliktan ciktigini ve oraya gidip gorulmeden elestirilmemesi gerektigini soylemistir bana gore.
türkiyede ki hemen hemen her evde bulunan yazar. bazı evlerde birden fazal bulunduğuda görülür. aldığımız istihbarata göre her nokia şarj cihazına bir dinleme aleti yerleştirmiş olan yazardır.
(bkz: her ev dinleniyor)
sözlükteki en yakışıklı, en kültürlü, en anlayışlı yazar.

(bkz: enlerin patates cipsi)
(#1113082 ) entrysiyle beni kopartmis yazar 24 dizisindeki gariplikleri iyi yakalamis yazardir. birde benim gereksiz turkce kurallari adli basligima ayar espiri karisik bir entry yazmisti onada gulmustum. farkli bir yazar burdan daha cok yaz daha cok okuyalim seni diyorum kendisine.
kolay bulunabilecek şarz aletidir.