bugün

görece saçma olandır.

Eski sevgili sayısını hesaplamak için; yüksek matematik bilmeyi ve üç katlı integral kullanmayı gerektirecek kadar güvenilmez birisiyle nişanlı olanlar, beklemekte haklı olabilir.
artık bu benimdir ona göre demek gibi birşey.
ilişki ve nişanlılık,evlilik farklı bir şey. Bence nişanlılık evlilik öncesi fikir açısından çok önemli bir dönem. bireyler değişebiliyor.
Evlilik öncesi ilk adımdır. Aileler nezdinde bireylerin birbirini aile ve sulalelerini tanımak için müthiş şey. Çiftlerin bu dönemi çok iyi kullanmaları lazım bence .
eloande hanım durumu özetlemiş. hani tam bekar değilim ama yedekleri de kenarda tutuyorum her an sözleşmeyi tek taraflı feshedebilirim gibi .
Nişan zaten gelenek işi saçma sapan masraf amk.
Bir kız bir erkekle gezerken yollu demesinler diye bir isim koyuyon işte.
saçma olur mu.
Kapora vermek gibi bu da.
istiyosunuz okeyse iki taraf kapora olarak yüüzk takıyosunuz.
biraz biniyosunuz hoşunuza giderse tamam dayı ben bunu alıyorum hayırlı olsun diyosunuz.
Eskiden yeni tanışan çiftler niyetlerinin ciddi olduğunu göstermek ve birbirlerini tanımak için söz/nişan yaparlarmış. Burada amaç direkt evlenip bazı şeyleri geç farketmenin önüne geçmek, “evet bu insanla bir ömür geçer” ya da “yok dışarıdan göründüğü gibi biri değilmiş” fikirlerinden birini edinmekmiş. Gayet de mantıklı bir kurummuş zamanına göre.

Şimdi bakıyorsun 4-5 senelik sevgililer nişan yapıyor. Yahu zaten o kadar sene göreceğini görmediysen, emin değilsen, kafanda bir şeyler oturmadıysa evlenme artık. Neyin nişanı bu.

Velhasıl işlevselliğini yitirmiştir.

Freudgil çift terapisi ve resmi cinsellik danışmanlığı mutluluklar diler.
Gidilecek yer cennet mi cehennem mi onu ögrenmek için olabilir.
Bi nevii test sürüşü gibi bisey