bugün

"Çünkü aykırıyız"
şeytan dürtüyor.
cunku asiri derecede zeki, bohem, anlamli bir hayatimiz var.
dunya sorunlari ve felsefe yuzunden,
hayata bir anlam katma yuzunden uyuyamiyoruz.

demeyi cok isterdim ama,

verebilecegim tek cevap gunduz kalkmaz gece yatmaz insanlardan oldugumuz icin uyuyamiyoruz olacak. düz.
Uyanmak yeterince çirkin. Aynı yerde, aynı hayata uyanmak inanılmaz çirkin. Her sabah tekrar alışmaya çalışmak, ne bileyim. Berbat be.
Çünkü bu gece çok üzgünüz gözlerimiz şişene kadar ağladık şimdide uykumuz gelmiyo.
sabah neden erken uyanmıyoruz? sorusuna karşı sorulmuş soru.
çünkü eşseğin şeyinden dolayı.
"doğru diyorsun, mükemmel öneri. biz daha önce düşünememiştik." diye cevaplanabilecek leş soru.
uyumaktan bıktığımızdan amk.
uykumuz yoktur.
bok var, uyumuyoruz.
bazı insanlar gece uyuyor, bazıları da geceyi sevdiği için uyumuyor. çok büyütecek bir şey yok yani. *
Çünkü uyuyamayacak kadar bitmiş bir haldeyim. Son 1 saatimi sigara içerek geçirdim. Kafayı yemek üzereyim.

Sevmek eski bir yolcu, artık geri dönmeyecek.
Aşk eski bir palavra, artık buradan geçmeyecek.

Hayır istemiyorum bir başkasını.
Yalnız da ayağa kalkabilirim.
çünkü 24 saat artık bana yetmiyor.
çalışıyoruz.
yetişmek lazım.
Her zamanki gibi sabahliyoruz.
keyften deil ama mecburiyet
çünkü bizler dark side dayız ve ben sith lord u yum.
Ikinci öğretim olmak.
erken uyumak bok gibi.
günü efor sarfetmeden geçirmek,
günü asosyal geçirerek sosyalleşmeyi bilgisayar başında sağlamaya çalışmak,
uyumak için gerekli görülen! yorgunluğu sağlamaktır.
13 yıldır okul yüzünden.
Ben ben mesela calisiyorum mesela.
ulan biz uyusak ise kim gidecek sorusunu akillara getiren merak cumlesi.ay sonunda kirayi odeyeceksen yatiyim osura osura uyuyum benim icin hava hos.
Gece otobüs yolculuğu yaptim,çalıştım ama olmadi. Sonra haşmetlü devletimizin misafirhanesinde yer olmadığı için lobide uyumaya çalıştım ama bu sefer de kantincisi temizlikcisi derken yine olmadi. Kısacası güzel insan,geberiyorum uykusuzluktan. 2 saat sonra is başlayacak ama uyuyamıyorum işte.
Dert çok diye cevap verilir.