" Ortega mutlu olsun diye garsonluğunu yaptım. Çekirdek isterdi bakkala giderdim. Öyle Fenerliyim. Adam toplantılara bavuluyla gelip 'kadroda yoksam gidiyorum' diyordu. Getir götür işlerini yaptığım için antrenmanlarda beni görünce futbolcu olduğumu sonradan öğrendi.."
tuncay ile birlikte fenerbahçe'nin geleceği genç yıldızlar.
Boş beleş herifin teki. Ünü bitince tekrar ortay çıkmak için boş boş konuşuyor. Fenerbahçe taraftarını karşına alma Serhat. Evet.
Boş bile konuşamıyor çünkü konuşamıyor. Örneğin bakkala gidip sigara aldım diyecek

"Üstümü giydim işte eee baktım çorap giymemişim gittim giydim sonra çıkmadan dedim su içeyim içtim hadi dedim tuvalete de gireyim girdim falan işte sonra kapıya bi çıktım ayakkabılar yok anasını satayım neyse meğer içeri almışım giydim ayakkabıları asansörün önüne geldim bastım düğmeye gelmiyor bende indim merdivenlerden aşağı elimi cebime attım arabanın anahtarı yok felan dedim yürüyerek gitsem terlerim tekrar çıktım o kadar merdiveni anahtar aldım felan...."

Ya bi bitir amk ya alt tarafı bakkala gittim cuğara aldım diyecen laaa...
dedikoducu karı gibi.
Çok boş konuşuyor. Evet.
On numara beş yıldız adamdır. Hem futbolcu olarak, hem de karakter olarak. Kimler neler neler yapıyor, serhat yayında bir iki küfür etti diye kötü mü oldu? Hem harika bir muhabbeti var, acayip sarıyor. O anlatsın biz dinleyelim.
gayet samimi bir kişilik.
görsel
On numara muhabbeti olan, alkolü çakıp nargileyle muhabetin dibine vurulası kadıköy boğamız.
görsel
Www.twitch.tv/serhatakin adresinde yayina baslamis ve yayinlariyla son derece sicak eglenceli yayinlar yapan sahis.
görsel

şu anda twitch tv'de (bkz: league of legends) yayını yapan eski fenerbahçeli futbolcu.
6 kasım 2002 fenerbahçe galatasaray maçı nda sarı lacivertli ekibin 3. ve 4. gollerini atan, nam-ı diğer kadıköy boğası olan milli yıldızdır.
Adam gibi adamdır.. survivordaki en dobra kişidir.. adem gibi yobaz, küfürbaz değildir.. aynı zamanda finale çıkmayı sonuna hak eden kişidir.. favorimdir.. yarası olan ezikler tarafından pek sevilmez.. umarım finale çıkıp kıskanç ezikleri kudurtur.. yürü bee kadıköy boğası.
Ya bu herifin survivor hayatı baştan sona yanlışlarla dolu ama ben bu heriften nefret edemiyorum. O şebek suratına bakınca her şeyi unutuyorum. Zaman zaman barzoca söylemlerde bulunsa da , kendini hep haklı sansa da, aşırı asabi ve negatif olsa da Bana çekici geliyor bu adam yahu deli miyim neyim. yanmış teni ve zayıflamış haliyle daha da çekici geliyor. insanlara haksızlık ettiğini bilmesem finale kalsın derim ama içim razı değil bu yüzden.
ilhan mansız ile survivor yarışmasında tartışmış eski futbolcu.
telefonla konuşma iletişim ödülünü kazandıktan sonra yaptığı konuşmada eşine duyduğu özlemi şöyle ifade etmiştir;
"onun sesini, onun gözlerini, onun dudaklarını.."
dudak kısmıyla yarmıştır.

- hello.
+yalarun!
saten bey lakabıdır.
riyakar gerizekalı. saygılar.
kadıköy boğası be. küçüklük aşkım.
Çok sinirli bir adam. Evet.
tam çamur olan tip. survivor'da geldi de tanıdık. evet.
suratından bok akan adam.
Fenerli olmasını bir kenara bırakırsak, adam sonuna kadar haklı. Evet.