bugün

Muhabbetine doyulmayacak, oturdukça oturulacak bir zirve daha bizi bekliyor.*
memnuniyetle gidilecek , memnuniyetle yaylar gevşetilecek zirve *
konuşa konuşa ağzımızın yayının bozulacağı zirvedir.**
saati tam bilinmese de, benim gecikmeli katılacağım zirvedir. * tam da "özlemiştim yau" dediğim bi zamana denk gelmiştir. tebrik edilesidir. *
sabah 9 da gima nın önünde beklemeye başlayacağımız zirve. salt çoğunluğa ulaştığımız vakit park bulvar a geçebiliriz. yalnız asıl sorun da burada; chp salt çoğunluk için 370 de ısrar ederken hukukçular 184 ün yeteceğini savunmaktadır. sanırsam buna cumartesi günü yapılacak yürüyüşte karar verilecek.

bekleyip göreceğiz.
osqee+2 gelmiyorsa asla ve kattiyen gelmeyeceğim zirvedir.
aynı gün iki sınavım olduğu için katılamayacağım ve bu durumdan dolayı şimdiden üzüntüye boğulduğum zirvedir...
purple ve de redwinemania kardeşlerim tarafından düzenlenen, gidilesi, görülesi, eğlenilesi zirve..
haydi ankaralılar bu pazar gül yüzünüzü görelim zirvesi..
mini ve fırtına nın gelmesı durumunda katılacagım zırvedır.
büyük ihtimal katılamayacağım zirvedir. zira jüri ve sınavlar beni bekler.****
o değil de leman da ki o sarı hatunu bulun ben de geleyim zirvesi... *
katilim listesinde penguu nickini gorunce tansiyonumun 18'e firlamasina sebep olan zirve. bu sanirim bana surpriz..
diger surprizler hakkinda yaptigim detayli arastirmalar sonucu; fevzi1905 gelsin diye fenerbahce galip sayilacagini ogrendim,
ayrica fatal'a da leman'daki o sarisin hatun getirilecekmis.
bu arada o degil de psy clone kim? nickini sevmedim, o gelirse gelmeyecegim zirvedir.
katilim listesinde adimi gorunce purple ve sydera'yi kiramayip katilmaya karar verdigim zirvedir. * *
beşiktaşlı yazarların çokluğundan dolayı katılmakta tereddüt ettiğim zirve. psikolojikman hazır olursam katılabilirim belki.

purple ın sürprizi de sürpriz olsa; neymiş pastanın içinden dansöz çıkaracakmış... eskidi olum bu numaralar...
hem mini nin hem de fırtına nın katılması durumuda kesin gelecegim zirvedir.
okyanus ister de gitmezmüyük zirvesi , gitmek farz oldu , oradayız *
gelmeyeceğim ben ozaman. *
acıların çocuğuyum , ben acılar çucuguyum.
nisan mayıs coşar gönlüm, kalan aylar heryer hüzün.
kasım, aralık, heryer karanlık ben baharın çocuğuyum.
temmuz, ağustos pek bi sıcak ben zıcağı hiç sevmiyoorum.
ocak, şubat hep evde yat ossura ossura uyuyorum.
cok zirve olunca halıyle ısımlerıde ılgınc olan zırvelerden biri.
son sınav tarihine gelmesi sebebiyle katılamıyacağım zirve.üstüne üstlük sınavım da 4'te başlayacak. bu, durumumu daha da vahim kılıyor. lakin zirveye katılan tüm arkadaşlara selam eder iyi eğlenceler dilerim
gevşeyen yayları ayrılık esnasında sıkmaları şartıyla* katılacağım zirvedir.
16 saat 35 dakika kalan zirve. ayarlayın saatlerinizi.
organizatörlere nerede o sarı hatun buldunuz mu? diye sormak istediğim zirve...
görünce "ananı" dediğim "yuppi" gibi amerikan efektleriyle sevindiğim zirvedir.

şubattan bu yana bulunduğum sözlüğün, bulunduğum şehirde düzenlediği zirveye katılmak arzu ve emel ve isteği içerisindeyim. (hepsi aynı la bunların)

saat 15'de park bulvar'dayım. (dayım??)
bitek benim mi sınavım var, bir ben mi gelemiyorum dediğim zirvedir. sonrasında da hıçkıra hıçkıra ağlayaraktan kahrolsun jüri diye haykırmak istiyorum.*