bugün

Osmanlı torunu olmasının bir şey ifade etmediği ama yine de bu mertebenin kendisine kanaatimce bir şey, bir bilgi zerreciği katmadığı bayandır. Ulu Hakan'ın torunu olacak bir de.
Hala kendini sultan sanan bir han hazretleri . (bkz: Şeyiylegülmek)
Hala cırlıyor mu bu kadın.
işte asıl osmanlı torunu bu, siz değilsiniz ak çomarlar!
Cunhuriyet de bizim osmanli da bizim diyen tiplerin sarfettigi kelimelere bakin hele.

Senin neslin ailen osmanlinin devami olacak sana bunca sey sarfedilecek sende susacaksin.

He bu hanimefendininde cikip su bizim bu bizim soyle boyle demesi yanlistir. Kendisinin yapacagi ailesine yakisan sekilde davranip devami oldugu ailenin anlaticisi olmali, mal mulk pesinde kosmamali.

Her iki zihniyette cok cirkin.

Ne yerden yere vurup linc edecegiz, ne de sultan kisvesi yapistirip bas taci edecegiz.
Osmanli zamanında yaşasaydi kendisiyle evlenen kişi sadrazam olabilirdi. Tıpkı mihrimah sultanin kocası gibi. Tayyibin damadına bakanlık hediye etmesi gibi ama daha üst mertebesi.
Meymenetsizin teki.
Osmanlıyı da sevmem osmanlıcıları da sevmem. Atam nasıl def etti sizi ama rhahah. Yok size toprak moprak yallaaah hadi arabistan'a.
hanedanlığın magazin yüzü.
yakında uyarı alır adı çok duyuldu.
istanbul'da varoş belediyeleri bitmiş şimdi de anadolu'nun akpli belediyelerini gezdiriyorlar. birgün fena başlık atmış ama;

görsel
Valla bana giren çıkan birşey yok. Ortalıkta osmanlı torunuyum diye gezinenler dert etsin sultanımızı.
Osmanlı torunuyuz diye sağa sola saldıran ve iş mantıklı bir şeyler konuşmaya gelince iki kelimeyi bir araya getiremeyen çomarlarda tıpkı bu hanımefendi gibidir. Alın bakın, gerçek osmanlı torunu bu işte, siz ise onun dedelerinin kölelerinin torunlarısınız.
bu başlık dedemin hatta tapusu var diyebilir, dikkat edin.
osmanlı torunuymuş? bana ne? sizden başka soytarı var mı bir bakın bakalım; benim atalarım şu devletin padişahıydı, sultanıydı, imparatoruydu, kralıydı diye ortalıklarda gezinen. tarihe bir tek osmanlı mı hükmetmiş, bir tek osmanlı mı büyük bir imparatorluk kurmuş. neden diğer büyük devletlerdeki kralların, devlet adamlarının torunlarını göremiyoruz dünyada? siz hiç ben iskender'in torunuyum diye ortalıklarda dolaşan birini gördünüz mü? göremezsiniz! çünkü; böyle biri çıksa dolansa avrupa'da filan, avrupa'nın en iyi tımarhanesine yatırırlar, daha fazla ortalıklarda dolanmasın da iskender'i rezil etmesin diye.

tarihte bir çok liderin çevresi, soyu başarısızlıklarla ya da sıradan bir hayat biçimi sürmüş aile bireyleri ile doluyken, bu zatın osmanlı torunu olmasından bize ne? ne yapalım yani "osmanlı torunu mu? buyrun o halde kıçımızdaki son don nilhan hanım" mı dememiz gerekiyor. vasfın ne senin, ne gibi özelliklerin var, savaş stratejisinden, sanattan, bilimden, spordan anlar mısın?

al osmanlı torunluğunu da gibtir git. mahkeme duvarı suratlı kadın.
"ben sultanım." Diye gezen ama puanı ancak özel bir üniversitenin 2 yıllık bölümüne yeten kişi.

Reklamcılık mezunu kişi.
bu devirde ancak kocasının sultanı olur. daha fazlası değil.
sultan olması mümkün olmayan kadın.

bir kişinin osmanlı hanedan mensubu olabilmesi için iki şartın bir arada gerçekleşmesi gerekiyor. bu şartlardan biri saray'da doğmak. yani hanedan mensubu bir kişinin çocuğu olmak. diğer şart ise hanedan defterine kaydolmak.

bu hanımefendi bu iki şartı da taşımıyor. babası ya da annesi 1922 sonrası doğdugu için hanedan mensubu olamıyor. 1922 tarihinden sonra hanedan defteri kapandığı için söz konusu hanımefendinin defterde kaydı bulunmuyor.

işbu nedenlerle günümüzde "sultan hazretleri" ünvanının kullanımı mümkün değildir. üstelik bu durum devrim kanunları olarak bilinen kanunlarca da yasaktır.
(bkz: çöp)
büyük ataların büyük torunu. varlığımız varlığına armağan olsun. sübhaneke amin.
Basliga edit atalim "Hurriyet yazarlari prim icin neler yapabilirler".
Aşktır, güzelliktir, prensestir, gönlümde taht sahibidir.
Son zamanlarda sesi çıkmaz oldu. Adayı verdiler mi acaba diye merak etmiyorum değil.
bu karıyı kim sürekli basına çıkarıyor bilmiyorum ama altında kirli planların olduğu kesin.
yıllardır kimse yüzüne bakmıyordu bunların ne hikmetse 3 aydır hangi kanalı açsak bunlar var.
kendini osmanlı torunu diye tanıtanlara lütfen itibar etmeyiniz.

teşekkürler alo 155.
Türkiyenin tapusunu isteyen torun, sen önce osmanlının borcunu öde.